Režisér filmů Sejmi eso a Narkotika vás zavádí zpátky do adrenalinem napumpovaného světa krve, svištících kulek a nebezpečných zloduchů. Čekají na vás smyslů zbavení žoldáci, přitažlivé atentátnice i oblíbení členové rodiny Tremorů. Zbrusu nový výbušný film znovu svedl dohromady proslulé padouchy (Tom Berenger a Vinnie Jones) i nažhavené nováčky, aby vyprávěli příběh druhořadého agenta FBI, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. (oficiálny text distribútora)

FilmFan24

Zbytečná zhůvařilost, která parazituje na úspěchu původního Carnahanova filmu, který ale také nebyl bůhvíco. přestylizovaná kaše jakoby uvařená pejskem a kočičkou, kde jedna blbá scéna střídá druhou ještě blbější. Prostě jasná volba v nouzi nejvyšší... ()

Dexter1

Pokojne môžeme odhliadnuť od toho, že je to direct-to-DVD. To by až tak nevadilo, aj keď to zaváži. Problém je v príbehu. Zatiaľ čo jednotka bola krásne a umne konštruovaná do perfektného záveru, tu my bolo viac-menej všetko jasné na začiatku. Kopčenie koncepcie jednotky s podúrovňovými hercami, okrem Vinnieho Jonesa v konečnom dôsledku sklamáva. Z jednotky sa objaví iba maďarský assassin a klan Tremorových, ktorý by tam podľa logickej správnosti nemal čo robiť. Zhodnotenie: v tomto kúsku ide iba o prachsprosté ničenie dobrého filmu ako je Smokin´Aces. ()

M.i.k.e

jedničku mám hodně rád,ovšem tohle je pouze hodně laciná direct2dvd šitka,která se dokonce ani nesnaží svojí lacinost schovat (výbuchy,lokace,...).Jediným malinkatým plusem tak zůstává tradičně Vinnie Jones,ale jeho zabiják má tak málo prostoru,že dávat pouze za něj hvězdu navíc by byl hřích...20% ()

cubajz

sice se moc dlouho čeká na akci a výbuchy jsou opravdu tak mizerné jak se tu píše, ale dá se to zkousnout a nuda to rozhodně není - hereckému obsazení u mě kralují Vinnie Jones a Tommy Flanagan, jejich zabijáci jsou opravdu největší stylaři, jen škoda že mají tak málo prostoru a že celý film působí tak trochu amatérsky, protože pár bezva nápadů a i partička bezva charakterů tu je. ()

campix

Sejmi eso byla čistá béčková akční podívaná. A už z hereckého obsazení bylo jasné, že její druhé pokračování nebude stát za nic. Charaktery velmi podobné jako v jedničce, naprosto bez nápadu a bez jiskry. Finále není nijak překvapivé a celkově nudné. ()

c.tucker

Dost pěkná sračka vytažená z prdele jedničky. Je to jednička, ze které bylo odebráno všechno to charizma a kouzlo a totálně rozemletá a vyblytá nějaký přicmundovačem. I když mě to pěkně nasralo, tak tomu odpad nedám, protože ten totální konec (myslím posledních pár vteřin před titulkama) mě potěšil a překvapil a ještě kvuli sexy bitches. Jinak jsem nepochopil některé věci: co to bylo mezi Finbarem McTeaguem a Ariellou Martinez, proč tam kurva zas nacpal ujetý nácky a plno dalších zkurveností. Celý děj je v podstatě předvídatelný (neříkejte mi, že kdo má trochu pod čepicí netušil to, co se "odhalí" v závěru), ale to by zas tak nevadilo, být kvalitní akce, ale i ta tu chybí, no tak kurva. ()

okkac

První díl od Carnahana se mi moc nelíbil. Měl velmi špatný scénář, který se snažil být více, než jen oddychovou řežbou. Carnahan sice solidně režíroval jednotlivé scény, ale jako celkem se mu to trochu rozpadlo. Proto prequel jsem celkem vítal a doufal, že si nebude na nic hrát a bude to prostě několik zabijáků a jeden cíl. Jenže to by režisér Pesce nesměl být totální břídil přes akční scény, kde se snaží používat pro něho různé cool vychytávky, které ale dost iritují. Hlavně to brutální zrychlování. Navíc při dynamičtějších scénách to občas vypadá jako záběry z home videa. To podfinancování je těžce vidět. Bohužel i scénář pak na konci se vytasí se šokující pointou a snahou ho svázat s reálnými událostmi, což ho vede zpět k mým výtkám vůči scénáři prvního dílu. Malé bezvýznamné plus za střílení explodujících trpasličích klaunů. ()

Radiq

Už od začátku se mi to celé zdálo takové jakési schizofrenní. Ty prostřihy, vizuální probliky a filtry, z toho by epileptik pomalu chytl záchvat. Postavy, ač i v prvním díle byly některé dost nereálné, tady už nereálně působí tak moc, že mi to vadí. Mám na mysli hlavně napůl incestní, napůl dementní rodinku Tremorů, která šuká, zabíjí a krade na potkání a nikdo se je nesnaží zastavit - přitom Tremorové z prvního dílu sice byli taky hovada, ale aspoň nikoho nekopírovali. Chirurg Vinnieho Jonese je další takovej dost neuvěřitelnej charakter a jeho seznámení se sexy vražedkyní, kdy se do ní okamžitě zabouchne a pak se zcela nesmyslně kvůli ní nechá zabít, to mi mozek nebral. Vůbec tohle pokračování nechápu, nefunguje to. Propojení s prvním dílem je zcela minimální - jednou tam vzdáleně zmíní Buddyho "Ace" Israele, jednou tam zmíní Primo Sparazzu, je tady opět zabijácký měnič obličeje Laszlo Soot a již zmíněná odnož rodiny Tremorů, ale to je tak vše. Název Sejmi eso měl u prvního dílu alespoň nějaký význam - "Ace", eso. Tady to ale asi chtěli nahradit tím, že vozíčkář umí karetní triky a tím pádem je on to "eso". K tomu názvu ještě musím podotknout stupidní přídomek "Assassins' Ball", který na štěstí distributor raději nepoužil, protože by ho určitě přeložili jako "Ples vrahů". Hned od začátku na mě postava Toma Berengera působí dost podezřele, takže jsem dost předvídal... nebo minimálně jsem nebyl překvapenej pointou. Stejně jak scénář, stejně chabé je i zpracování, na kterém jde vidět, že do toho moc prachů nenasypali. Ale ještě jsem nezmínil to úplně nejhorší na celém filmu - nechával jsem si to na závěr a tím ukončím celé to trápení s tímhle dost stupidním filmem: digitální výbuchy! ()

ecceHOMMO

Také zlé to zase rozhodne nebolo ( viď. hodnotenia ), akurát oproti jednotke zaúradoval oveľa nižší rozpočet čo malo za následok absenciu hviezdneho obsadenia a samozrejme kvalita tým utrpela taktiež....ale ako som zmienil vôbec nie až tak zlé...avšak oproti jednotke sa to takmer nikam neposunulo iba kopírovalo určitú schému pôvodného snímku - čo mi osobne dosť vadilo. **/*** ()

Beky

Jednou větou: Prvních 50 minut je totálně bez akce...nejhorší je, že v tom by problém nebyl...peklo začíná až právě s akcí!! Jedna hvězda za některé charaktery!! ()

Maki89

2*.... jedna za sexi vrazedkynu v podobe herecky Marthy Higaredy - nom nom nom a druha za uplny koniec... na Vinnieho Jamesa som sa tesil, no nedostal tu prave vela priestoru a ani toho vela nezahral bohuzial... s predchadzajucim filmom to nema spolocne nic, v tomto pripade mozem povedat ze bohuzial - jednotka bola sice blbost, ale stale ovela lepsie ako toto... 3/10 ()

Phietros

Non stop akce od začátku do konce, všude samá krev, létající kůlky, mrtvá těla a partička krutých zabijáků, kteří si mezi sebou nic nedarují.. A pak finální rozzuzlení a cool konec s kůlkou v hlavě toho nejmíň očekávaného.. já se bavil, ikdyž tenhle mega pekelnej guláš, už neměl to charisma jako jedničkaa... ()

drake31

Jednotku milujem, ale toto mi moc nesadlo. Akčné scény moc nebavili a celý film bol taký dosť o ničom. Obrovské sklamanie. Ale čo už aj takéto filmy sa točia ()

JohnSmith

Téměř kopie prvního dílu jen mnohem méně zábavnější.Mnohem hůř natočené s jediné co stálo za to,byla celkem ucházející přestřelka v baru. ()

DeLaMorte

Tak tenhle film si z původního filmu drží pouze název..kvalita prvního dílu se zde nedá vůbec srovnávat.Přijde mi že tento film je pouhou vykrádačkou a nezachraňuje ho ani můj oblíbený Vinnie Jones.Kdyby filmů natočených tímto stylem nebylo již tolik bylo by mé hodnocení asi o 20% lepší ovšem takových scén jsme již viděli mnoho. ()

iXtr3m3

Klasické videobéčkové direct2dvd pokračovanie. Nič viac, nič menej. Tom Berenger si zahral v ďaleko lepších snímkoch a Vinnie Jones už je dávno na úpadku, takže ho chápem. Neskutočne rýchlo zabudnuteľný film. ()

Holina

P.J. Pesce vyžírá samé srágory a pokračování (From Dusk Till Dawn 3, Sniper 3, dvojka Ztracených hochů), ale speciálně Sejmi eso 2 nepodělal na plné čáře. Je tu hafo bizarních postav, které mi vyloženě vadí (jako rodinka šílenců), ale také takové, které zaujmou. Průměr kazí fakt, že srovnání s originálem toto pokračování vkutku nesnese... ()