Steven Seagal - Muž zákona

(relácia)
  • Česko Steven Seagal: Stražce zákona (viac)
Reality-TV / Krimi
USA, 2009, 19x30 min

Steven Seagal se vydává společně s policejním sborem do ulic města New Orleans v Louisianě, kam půjde hledat skutečné kriminálníky. V pořadu tak budou vidět bojové dovednosti akčního herce Stevena Seagala v reálném boji. Tvůrci dají také nahlédnout do hercova soukromí. (oficiálny text distribútora)

Gary

"Hlavně tam vnikneme pomalu, můžou tam být DĚTI!" "Jak může prodávat drogy, když má DĚTI?!" "Pomáhal jsem DĚTEM v DĚTSKÉ nemocnici, teď jsou všechny zdravé." "Oh, můj Bože, pozor na DĚTI!" "Nejvíc mě naštvalo, že měl u sebe DÍTĚ!" "Copak vám nezáleží na vašich DĚTECH?!" Steven Seagal brnká na kytaru, na city a v neprůstřelné vestě vypadá jako vagón, který chrání zákon a všechny DĚTI světa. Ale pořád je to dívatelnější než drtivá většina jeho "filmů" za posledních patnáct let. ()

Andersis

Steven je skvělí muzikant, je scénarista, režisér, herec aktivně se zůčastnůje dobročiných akcí. Dokonce je strážce zákona. A kdo říka, že není mužem který má srdce na správném místě a myslí si že je jen obyčejný přizdisráč at mi bez pardonu vylíže prde*. Kdo jiný je takový jako Steven? ()

Paxxx.cz

Seagala jsem nikdy nemusel a tento seriál to rozhodně nezmění. To, že se Steven živí jako policajt jsem fakt nevěděl. Tahle reality není tak horzná jak jsem čekal, ale hodně lidí tu trefně napsalo, že jde o propagaci Seagala, který se od dob své slávy docela zakulatil. ()

mysiak

Či sa to niekomu páči alebo nie...ale Steven Seagal je proste pán...urobiť reality šou o jeho práci o ktorej som predtým nič nevidel..a zároveň byť lepšie ako všetko jeho filmy za posledných 10 rokov..to chce guráž...a ako reality šou to tiež obstojí..ale hlavne vem to čerta...pozerám to kvôli Seagalovi..a ten je strašne cool... ()

Martin741

Cestny predseda MSKH /Miestneho Spolku Katastrofalnych Hercov/ Pista Sumo Sadlo Seagal nam tentokrat predstavil serial z ulic New Orleansu. Seagale, Seagale toto si si mohol fakt odpustit. To si este stale myslis, ze sa udeje tvoj kambek? Uz si mal davno odpocivat na dochodku, lebo Pista, uz par rokov patris do muzea. Rezia katastrofalna, po hereckych vykonoch tu niet ani chyru, no a scenar , tak ten je retardovany. Ale uplne retardovany. 5 % ()

SeanLSD

No... tak toto už len mi bol experiment! Plusy a mínusy a reflexia diela samotného, osoby tvorcu a kontextu, v ktorom niečo takéto vzniká, by dokázali zabrať hodne riadkov. Neviem, či sa na to cítim. ()

Danny F.

Seagal už neví jak na sebe upoutat pozornost. Není se čemu divit, když jeho filmy jsou v poslední době béčka tak se cpe alespoň do seriálu. Ale jako seriál takový to ujde. 50% ()

Ichabod odpad!

Opuchlej Seagal radí americkým policajtům jak potírat kriminálníky a motá se okolo a ztěžka dejchá, že kdyby měl někoho pronásledovat po svých asi by to zkončilo odvozem sanitkou... Když v USA i hodně slabej herec to dotáhne až na guvernéra nebo prezidenta... Proč by nemohli filmoví akční hrdinové radit policajtům jak dělat svou práci. Snad někdy přijde poradit i Superman jak konečně docílit světového míru... ()

Danoboss odpad!

Pozrel som si prvý diel a zrejme si z recesie pozriem aj ďalšie. Kto si vyhľadá moje staršie hodnotenia Seagalových filmov uvidí, že nie som proti nemu nijako vysadený, ale toto je neuveriteľná sebamasturbačná hovadina, neviem za čo tam dať vôbec jednu hviezdičku. Videl som skoro všetky Norrisove filmy včítane Walkera, ale toľko kultu osobnosti ako v tomto "dokumente" tam rozhodne nebolo. Odhliadnuc od toho, že sa vďaka jeho gigantickej hmotnosti okolo neho začalo vytvárať gravitačné pole, tak to bolo 20 minút tupého mlenia pantom a hlášok ako "Keď som študoval bojové umenia..." "Ak chcete byť špičkový strelec ako ja..." alebo "Poznám kedy chce zločinec utiecť, kto študoval bojové umenia tak dlho ako ja to tiež pozná..." a samozrejme "Zenove dýchanie/Zenovi bojovníci/Zenove péro". Čo sa týka kamerovej stránky je to moderne poňatý dokument - nahráva sa to zrejme na mobilný telefón, sú tam nezmyselné prestrihy, nikdy neviete kde sa nechádzate, idete po diaľnici a v ďalšej sekunde už zatýkate podozrivého niekde na parkovisku... hrozné, celé zle. ()

Lukoboss

Na jednu stranu se dá říct, že má Seagal odvahu jít do něčeho takovýho, na druhou stranu je to úplně zbytečnej pořad, na kterej se jednou podíváte a stačí vám to. Asi už ho nechtěli do žádnýho filmu, tak si prostě vytvořil svůj projekt, kde si dává one-man show. ()

Holina

Kdykoliv je Steven Seagal v akci, potí se jako prase. Neleskne se jedině pokud sedí pohodlně na sofa. Jakmile se ale zvedne objevují se první krůpěje mazu. Ovšem vzhledem k poměrně slušnému úspěchu se zdá, že se někdejší hvězda akčních filmů, opět našla. ()

wosho

Nemám rád reality show, ale toto je dobrý nápad. A mezi reality blbostma s celebritama je toto asi nejpodařenější co vzniklo. Steven Seagal po dlouhé době vlezl do něčeho, za co se numusí stydět ani před sebou, ani před diváky a vůbec ne před Budhou. ()

Wishkah odpad!

Všechny děti spí v pyžamu se Supermanem. Superman spí v pyžamu s Chuckem Norrisem.......... A Chuck Norris už byl viděn v obchodě, kde kupoval pyžamo se Stevenem Seagalem. Tímhle seriálem se asi pasoval na budoucí terč vtípků, které dnes míří na Chucka Norrise. Všichni zločinci v Americe mají velké štěstí, že Steven není policajt ale herec, jinak by zločin v Americe zmizel do dvou týdnů ()

ondrula

Tak Seagal prý dělá v Louisianě už 20 let zástupce šerifa, akorát to drží v tajnosti. To je fakt mazec. Pakliže je to pravda, tak mají v US neprosto neschopnej bulvár, že do toho nikdo nešťoural (anebo Steven už nikoho nezajímá?). Viděl jsem první dva díly a stačilo mi to. Týpci jezděj autem, občas vylezou a někoho otravujou, nic zvláštního se tam ale neděje. Zaujalo mě, že všichni policajti v New Orleans jsou očividně pěkně vyžraní (Steven mezi ně tedy pěkně zapadne) a protože se točilo v létě, ze všech pěkně leje. To zas bylo pane pokoukání. ()