Steven Seagal - Muž zákona

(relácia)
  • Česko Steven Seagal: Stražce zákona (viac)
Reality-TV / Krimi
USA, 2009, 19x30 min

Steven Seagal se vydává společně s policejním sborem do ulic města New Orleans v Louisianě, kam půjde hledat skutečné kriminálníky. V pořadu tak budou vidět bojové dovednosti akčního herce Stevena Seagala v reálném boji. Tvůrci dají také nahlédnout do hercova soukromí. (oficiálny text distribútora)

Zeck

Souhlasím, Seagal je zkrachovalec, jeho filmy jsou odporně nudné a amatérské. Z nadějné akční hvězdy 90. let se stala jen tlustá kobliha, která bohužel postrádá sebereflexi a musí si sama produkovat nové a nové sračky, v kterých pak hraje hlavní roli. Fakt, že tento pořad pochází rovněž z jeho produkce jistě nikoho nepřekvapí. Celý díl je one-man show, kterému sekunduje zbytek sboru a vytváří kompars zadarmo. Všichni se láskyplně přetvařují před kamerou na bezdomovce a zastavují puberťáky na ulicích, aby si mohli vyndat zbraně a na stará kolena si připadat důležitě. Problém je v tom, že mě to perfektně zabavuje na nudné večery. Seagal je možná egocentrik, ovšem v nějakých pseudotrefných komentářích má pravdu a nahlédnout na večerní policejní hlídky v Americe, které na rozdíl od těch našich něco dělají a neujíždí před bordelem na ulicích do Mc Drive, bodne 80% 08.07. 2010 ()

Jara.Cimrman.jr

"Pokud nedokážete útok předvídat, tak na něj nemůžete reagovat." Ale to je veliké moudro a není samotné, které z airbagy vystlaného Seagala vypadlo. Patrně mu tukové polštáře zatlačily na mozek, což se nám dobře živeným tvrďákům sice občas může stát, ale od mého kdysi oblíbeného uzlovače lidí mě to trochu mrzí. Prostě je to seriál plný úsměvné sebeprezentace hlavního hrdiny, jehož pohyby jsou o dost méně hbitější, než u něj bývalo v časech slávy na VHS zvykem. ()

Gilmour93

Původně jsem si myslel, že se to jmenuje Steven Seagal - muž za koňa a z kusých informací se dovtípil, že Aikido-cvíboch pravděpodobně formou kus za kus nahradil ve sboru jízdní policie New Orleans jednoho koně na potlačování demonstrací. Nakonec však pravda byla trochu jinde a já odhalil mínusy a jedno plus policejní činnosti známého hereckého zkrachovalce. Negativa jsou vysoce překračovaná největší přípustná hmotnost služebního vozidla N.O.P.D a s tím související zvýšená spotřeba pohonných hmot. Pozitivní je, že pokud by přišel další hurikán Kathrina, tak to auto s tím objemným tělesem uvnitř neodfoukne vítr ani o píď.. ()

Hitman_47

Náhodou... jedna z (opravdu) mála novodobých projektů Stevena, na které se dá koukat :) Jo, Seagal i tady přehrává.. i když tu nemá nikoho hrát. A je opravdu komické sledovat Seagala, jak radí odborníkům, jak mají dělat svou práci. Teď druhá sérka je opravdu našlapaná a dost přitvrdila narozdíl od první... takže já mám jasno! ()

ClintEastwood

Steven Seagal mě strašně příjemně překvapil. Zajímavá podívaná díky které můžeme nahlédnout do práce policejního sboru i do soukromí mistra bojových umění. Seagal není jen akční hrdina, je to člověk, který ctí spravedlnost a po zhlédnutí tohoto kousku mi bude bližší. A i jeho starší filmy, kde bojuje za práva utlačovaných, odteď dostávají nový náboj a rozměr. Je to skutečný profesionál a zásadový muž, pro kterého není nic nad zákon. Mistr aikido je i vynikajícím střelcem - to jsem opravdu zíral, co Steven s pistolí dokáže. Své umění se snaží předat svým kolegům, se kterými spolupracuje už více než dvacet let. Doporučuji, protože jednotlivé epizody nejsou dlouhé, mají spád, myšlenku a proto pěkně utíkají. Rozhodně se jedná o jeden z nejlepších počinů, ve kterých se Seagal za posledních deset let objevil. P.S. Filmy Stevena Seagala ještě před natočením tohoto seriálu vydělaly přes dvě miliardy dolarů a proto si myslím, že si tato filmová ikona zaslouží více respektu, než se mu především zde na databázi dostává. POZOR!! Edit 9/2022: Tak se nám Steven v posledních letech hezky vybarvil. Stojí po boku ruských vrahů a celý se zavrtal do řiti šílenému diktátorovi z Kremlu. Je to kokot. Původní koment i hodnocení však ponechám, jako takovou raritu. ()

Spooner

"Steven Seagal už dělá v Louisianě 20 let zástupce šerifa, akorát to drží v tajnosti." To je snad jediná věc na tomhle pořadu co mě zaujala. S jeho příbývajícími kily je totiž s podivem, že si Seagala nikdo nevšim. Jinak se ale Seagalovi výměna policejní uniformy místo černého kabátu vůbec nepovedla. Je to opravdu mizerně natočený, bez nápadu či zajímavé situace a člověka to vůbec nebaví. Ale hlavně je to úplně stupidní. Seagal je tady za většího blbce, než jsme doufali a dle dosud viděného policejního sboru tam není sám. Některé policejní zákroky jsou opravdu na hlavu a člověk spíš začne policajty po tomhle pořadu nenávidět, než aby je začal respektovat. No a Stevena bude po té jeho aroganci a namyšlenosti co tady předvedl taky respektovat málokdo. ()

Phobia

Nikdy mě nebavily reality show z policejního prostředí - ukecané střety náhle převelice korektních policistů se sociálně slabými jedinci v různých stádiích ožralosti či sjetosti. A obsadit do něčeho takového rádoby superpoldu Stevena Seagala mi přijde jako vrchol nevkusu. Koukněte, jsem megaopuchlá ex-hvězda akčních béček a každý ze mě má respekt, no koukněte, jaký jsem hrdina - kam se na mě hrabou ostatní herci a kam se na mě hrabou obyčejní policajti - já jsem úžasný, JÁ jsem herecpolicajt! Větší než Stevenova mastodontí postava už je pouze jeho superEGO. Laciné... čeho se ještě dočkáme - bude Dolfík Lundgrenů hasičem a Žán-Klód fon Dáma popelářem? Pořad pouze pro Seagalovy skalní fanoušky. Zkuste hádat, jestli mezi ně patřím - můžete i dvakrát ;-P. 20% ()

Big Bear

Už jsem si zvykl, že nám akční herecké legendy osmdesátých let chytají druhý dech a coby staříci mají své comebacky... Árny už zase bojuje s desperátama, Sly se vrátil do Kambodži, Al a Walken znovu straší mafiánské bosse... Svůj pořad má JCVD, tak proč by neměl i Seagal... (Teď už vlastně zbývá z akčních heroes jen céčková ikona Lorenco Lamač). Saegala však nechci srovnávat s výše jmenovanými legendami. Jeho jsem nikdy moc nemusel, ani akčňáky s ním. S údivem jsem onehdá na satelitu zahlédl jeden díl této reality-krimi show... Asi to nebyl zrovna vydařený díl, třeba jsou jiné lepší, ale nikdo mne nedonutí hledat v programu kdy bude další... Vidět tohoto dnes už zdatného tlouštíka zesíleného ještě o neprůstřelnou vestu, kterak se coby akční polda dere do dveří, kterými má problém projít mi bohatě stačilo... Možná, že ještě stále umí kopat (nejspíše jen do výše kolen), jsem si však jist, že by mu coby zločinec utekl i Petr Novotný... * ()

mzss1

Hodně zajímavý. Alespon se o Seagalovi lidé dozvědí více. Sice zde není moc akce, vše je jednoduhoučký, ale Seagal zde předvádí své umění nejen bojovat, ale i střílet třeba. 80% = **** ()

Sobis87 odpad!

Takhle to vypadá, když si strážci zákona bojující se závislostí na koblihách hrají na akční hrdiny 80.let...směšně. Amerika musí být opravdu nebezpečná, když tam nechají po ulici běhat s bouchačkou skoro každého. Kdyby se to nebralo tak vážně, byl by z toho asi celkem fajn sitcom. ()

WANDRWALL

Mužů, kteří bojují za spravedlnost není nikdy dost. A divák to ví, a má své oblíbence, co ho zastupují - aspoň přes cinema story. ()

Chrustyn

Seriál na začátku představí obtloustlého Stevena Seagala, který divákům prozradí, že je již 20 let policista a herectví ho jen živí. Nejsem skalní fanda této akční ikony 90. let a nedokážu potvdit zda to je pravda ale skutečností je, že v této variaci na známé reality show o policajtech honících zlé černochy (mimochodem v prvním díle tohoto seriálu jsou skutečně zatýkáni pouze černoši) pobýhá Steven po boku policejního týmu a chytá "bad guye" stejně jako ve svých filmech. Překvapivě se jedná o docela zábavnou show, která díky své skromné délce (nějakých 25 minut na epizodu) dokáže zabavit více než, kterýkoliv novodobý Seagalův film. ()

klerik

Videl som asi len dve časti a až taký zázrak to nie je. SS je pohoďák to je jasné, ale tu sa len tak popletá. Za najväčšie plus tejto "show" považujem vznik filmu BORN TO RAISE HELL, kde z policajných zásahov cítiť, že Steven vie, o čo ide... ()

korbitch22

valící se marmeládová kobliha,v obleku policisty,radí nugátovejm koblihám v oblekách polictů,jak maj střílet a při lehkém klusu nedostat srdeční zástavu.steven se vychvaluje do nebes,tvrdí jak celej život trénoval všechno možné a tak nějak ale zapomína,že se zněj stalo tupé,namachrované prase.stále nechápu,co to stim člověkem proboha stalo.jak tělesně,tak i psychicky.Stejně ho ale furt někde v koutku srdce mám rád. ()

Caszidy

Seagala mám vcelku rád. Samozřejmě jeho produkce z posledních deseti let je žalostná a od v podstatě nejlepšího filmu, který natočil, tedy Lovce policajtů, to jde s jeho kariérou paradoxně čím dál více z kopce, avšak tenhle projekt je dobrá věc. Ano, jde i o sebepropagaci, ale ukažte mi jiného herce, jenž si navlékne policejní uniformu a opravdu objíždí s policejní jednotkou noční hlídky. Navíc jde o moje zamilované New Orleans. Jistě, dalo by se to celé ještě vylepšit a propracovat, ale já jsem vcelku spokojen. ()