Steven Seagal - Muž zákona

(relácia)
  • Česko Steven Seagal: Stražce zákona (viac)
Reality-TV / Krimi
USA, 2009, 19x30 min

Steven Seagal se vydává společně s policejním sborem do ulic města New Orleans v Louisianě, kam půjde hledat skutečné kriminálníky. V pořadu tak budou vidět bojové dovednosti akčního herce Stevena Seagala v reálném boji. Tvůrci dají také nahlédnout do hercova soukromí. (oficiálny text distribútora)

Riker

Kdo čeká reálné policejní zásahy, při kterých Steven bude likvidovat padouchy stejně jako ve filmech z dob své největší slávy, bude zklamaný. Steven je zde bohužel hodně k smíchu, ale když si ho odmyslím tak to není vůbec špatný pohled do všedních dnů řadových hlídkových policajtů v USA. Mám pocit, že Steven je jako Chuck Norris a MacGyver dohromady - stíhá v noci plnit službu u policie, přes den se věnuje charitě, hudební skupině, výcviku psů i policistů a kdoví co všechno dalšího, všemu rozumí a všechno umí a to vše už nejméně 20 let. :-) A ještě točí jeden "trhák" za druhým na druhém konci světa :-) ()

Tomx112

Jo Steven je i ve svým věku frajer a dokáže překvapit, kdo by čekal že z nudy dělá poldu, pro prachy to určitě nedělá. Některý akce jsou fakt docela napínavý, z těch výcvikových akcí se dá i pochytit sem tam nějaký zajímavý moudro a hlavně neustále žasnete co že to Steven všechno umí. Jen mě štvou ty kecy co pořád všichni mají,to je často trapný ale co, američani v reálu tak co by člověk chtěl. Za ty kecy hvězda dolů ale i tak dávam 3* ()

Houbos

Seagal konečně neskrývá enormní bachor pod košilí ke kolenům! Stačilo teď zahlédnout na televizi Barrandov cestou do kuchyně, kde se vařila voda na čaj. Prvně zastavili sjetýho Mechikáná bez dokladů, řidičáku, bez jazykové vybavenosti. Nějak mi nebylo jasný, proč v českým dabingu Mechičan mluví jako Číňan z reklamy na Ice Tea. Věřte, tohle nebyl jejiný nedostatek. Následně si jeli pokecat s deratizátorem nutrií. Když už se někdo zjevně „snaží“ natáčet mockumentary, měl by si ujasnit pohledy kamery v autě. Asi těžko bude za jízdy jedna stát nad volantem a tak dále. Stačilo, mám jasno. 1 hvězdička za Číňana. Lepší: Treme Horší: reklamní blok v hlavním vysílacím čase. ()

Fenk

Steven Seagal aka šéf Wiggum v policejní reality šou, kde není nouze o napětí, těžkotonážní honičky, střelbu na terč, litry potu a několik snězených kartonů koblih. ()

Ajfist

Škoda,Seagal padá doslova až na dno.Jeho filmy byly svého času dost dobré,ale je vidět,že doba jeho slávy a dobrých filmů už zřejmě definitivně skončila.Nečekal jsem,že zrovna on skončí v trapné a laciné TV-Reality show.Jedna hvězda z milosti.Víc bohužel nemůžu.Není za co. ()

valmet

Vážně jsem přemýšlel, že dám pět hvězdiček, kvůli výbuchům smíchu, které ve mě zpocenej tlustej Seagal vyvolával, ale protože se bere až moc vážně, má jen jednu. Já se mu divím... ()

Keys1

Je to skvelý dokument , ktorý zobrazuje všetko, to čo robí pán Seagal pre ľudí... Organizuje charitativné koncerty jeho Blues skupiny, akčné zásahy policajtov v Arizone pred ľuďmi , výcviky bojových umení pre mládež a takisto je to rukou zákona už vyše 20 rokov , čo o ňom veľa ľudí nevedelo, každý ho poznal len ako herca. Tento človek dokázal toho veľa a veľa spravil pre ľudí, je mi jedno čo o ňom hovorí filmová kritika, pre mňa bude vždy vzor či už filmový či už ako človek , lebo on je VEĽKÝ ČLOVEK a BOJOVNÍK ! ()

salokin

Něco neskutečně absurdního, ale aspoň už chápu, proč Steven točí filmy, jaké točí. Tenhle chlap si v nich totiž vůbec na nic nehraje a to myslím v tom špatném slova smyslu. On prostě chodí, láme lidi na potkání a do toho má ty kecy ve stylu Yoda 24/7. ()

Mitchoza

Tak tady jsem dlouho zvažoval, jestli to pan Segal myslí vážně? No asi ano… panebože! Aikido idol mnoha generací, dnes už v zaslouženém důchodu brazdí ulice okresu Jafferson Parish s šerifskou hvězdou na hrudi. Protože, představte si to, Steven Segal, je už dlouhá léta čestným policistou! Ale co už… Ono to ve výsledku není zas tak špatné. Ano, je to pitomé, ano Steven stále hraje svou roli akčního hrdiny, včetně těch drsňáckých keců, co nás bavily v devadesátkách. Pokud vás tohle neznechutí, za pár minut zjistíte, že vás to i docela baví a sem tam i rozesměje. Nakonec tleskám, a Stevenovi všechna čest. Přeci jen je to mistr bojových umění a to nemůže říct každý. A místo luštění křížovek nebo chození na ryby si prostě oblékne policejní uniformu s opravdovými policisty. ()

Subscorpio

Sensei Steven Seagal ako deputy sheriff čistí za pomoci bystrého oka a rýchlych rúk New Orleans od čiernej špiny. He is Steven Seagal. That's right, Steven Seagal- Deputy Sheriff. ()

O_riginals

Po zhlednuti prvniho dilu davam 3 hvezdicky. Jen by mne zajimalo zda ty sirky fakt ustrelil nebo to upravili na pocitaci pri dnesnich moznostech:)) ()

Lady ButterFly

Pro mě docela zajímavá reality show. Jasně, že tam všichni kapku "hrajou", i když se mají chovat přirozeně, ale to se dá čekat - nikdo se nechová zcela přirozeně před kamerou (pokud není na mol nebo snímán skrytou kamerou :-D). Ale jinak...STEVIE JE SEKÁČ! A vynechte kecy o jeho váze - to se vám to žvaní, když se tu schováváte za přezdívku, což! Nikdo z vás, kdo sem házíte ty (mnohdy) plky, nesaháte Seagalovi ani po kotníky, tak koukejte zavřít kredenc, kecá vám tam nádobí! ()

Puslanka

Já myslela, že vidím špatně. Herec hrající si na policistu a neustále se snažící poučovat ostatní + být vtipný. Svým namyšleným sebevědomím mi byl až nechutný. ()