Evil Cult: Tajomstvo Kung-Fu

• Česko Evil Cult - Tajemství Kung-Fu (viac)
všetky plagáty

SEDM SEKT. DVA MEČE. JEDEN HRDINA. Vnuk slavného mistra chce očistit jméno své rodiny. Nejdřív se však musí stát pravým bojovníkem. Tchajwanská kung-fu klasika. Legenda praví: kdo se zmocní dvou magických mečů, stane se vládcem všech bojových umění. O získání mečů bojují dvě sekty, a když nepřátelé zabijí rodiče chlapce jménem Mo-Kei, ten přísahá pomstu. Musí však překonat kletbu, která mu brání naučit se umění kung fu. Tajemná kněžka ho odvádí k čaroději, kde Mo-kei začne odhalovat tajemství boje. Může tak dosáhnout pomsty a ukončit dlouhou válku, ale musí porazit protivníky ze všech nepřátelských kultů! (oficiálny text distribútora)

Scytale

Velmi zábavná kung-fu fantasmagorie úspěšně balancující mezi brakem a nevšedním akčním filmem. Akční scény, kde gravitace není hodna mistrů kung-fu, jsou stejně zábavné jako infantilní dialogy nebo totální chaos v tom, kdo je s kým spojenec (nepřítel) a proč. ()

TERRORDROME odpad!

Z filmami Jeta Li som mal vždy ten problém, že neznášam wire-fu a práve on jej jeho čelným predstavitelom. V tomto filme je však najhorší dej, nie že by kung-fu mlátičky nejaký potrebovali, ale taký guláš sa len tak nevidí. Číňanov je veľa a polovica z nich zrejme hrá v tomto filme. Zo všetkých čingčangov čo sa vyvalia z obrazovky sa priemerný našinec zblázni, lebo netuší kto je kto a kto bojuje s kým a prečo. Milión mien a stovky rôznych klanov, každý s vlastnými plánmi a motiváciou, sa mihajú filmom ako sprievod na LOVE PARADE a mne to všetko zčínalo byť jedno, hlavne nech sa efektne pozabíjajú. Ale nepozabíjajú a to tu vzstupuje dokonca aj upír! Celé to napokon skončí len tak uprostred deja (ak to tak môžem nazvať), čo ma už úplne dorazilo. Ale slušná akcia tu je to áno. ()

Rannveig

Velmi chaotické a v první půlce zcela zmatené. Úvodní vysvětlení mi připadalo po dvou minutách jako parodie na nekonečné seriály typu "a ten pak přišel, aby strýce našel a předal mu vzkaz, jenž v minulém díle dostal od mlíkařovy dcery..." asi tak - Jinak výprava skvělá - škoda že vyplácaná na tak nedobře provedené bojové umění - zrychlovaní většinou zakrývá nedostatky... ()

Ivo

I když mám dobré kung fu filmy docela rád, tohle je témer nestravitelný odpad ... Všudyprítomná zkostnatelá amatérská teatrálnost tady silne pripomina indicke filmove braky ... Jeste ten spolecny vesely tanec vsech zucastnenych chybi ... ()

Bigfuckman

Nejhorší film s jet Li co jsem zatím shlédnul. Nepředvádí zde skoro nic, jen to plachtění vzduchem mu a celému zbytku bojovníku jde na výbornou. Jestli mi dialogy u čínských bojových filmů připadaly bezduchý a trapný tak tohle je opravdu klenot mezi nimi. ()

Domas88 odpad!

S opravdu těžkým srdcem, jelikož Jet Li je machr, jen tohle je komedie? Fantasy? Kung-Fu? Přesně nevím jen vím, že se to nepovedlo a je to akorát strašná blbost... ()

Chema4

Najhorši film Samma Hunga za kamerou, a najhorší film Jeta Liho pred kamerou. Asi takto by som odpovedal niekomu kto este Evil Cult nevidel. Evil Cult vyzerá ako hlúpa paródia na najlepšie kung fu-fantasy filmy a preto ma udivuje pomerne prestrelené tunajšie hodnotenie. Max. 36% stým že toto nebola moja šálka kávy. ()

Imouse

Dost se podivuji negativnímu hodnocení u toho filmu. Děj je samozřejmě plytký, ale v rámci žánru se jedná téměř o vrchol tvorby. Velice mě potěšili vtipné vložky, které opravdu zpříjemnily již tak dost koukatelnou a poutavou akci, která se sype na diváka zleva, zprava. Abych zůstal trochu objektivní, tak musím přiznat, že mě v dětství ovlivnil skvělý seriál Opičí král. ()

pirate

Až na konec, ve kterém se dost slušně bojovalo, se nedělo nic extra záživného, dále bych vytkl rychlé stříhání bojových scén, což také výrazně ubralo na kvalitě, laciné efekty (slabota na 90. léta) a ta magie to taky trochu rušila. Ale s tou jsem počítal. Ostatní věci nepotěšili. Škoda Jet Liho. 30%. ()

PORTER44

Průměrná kung-fu fantasy podívaná s J.Li i když ze začátku tam hraje otloukánka tak ke konci se rozjede,triky a efekty docela ujdou,herecké výkony taky spokojenost,objeví se spousta pravích čínských kung-fu mistrů s vtipnými jmény a dlouhým hárem . ()