Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

herr_carter

....samozřejmě že hodnocení je pouze za éru Pergnerové a za to, že jsem kdysi jako teenager divoce fandil kapele tventyfósevn, aby zase obhájila vítězství před cigánama z Kellyovic famílie.................moje hodnocení = 6 z 10. ()

rozbris

V době, kdy internetové spojení se světem bylo přes telefonické připojení a travalo to dloooooooouho jsem se na Eso díval skoro pořád (to to ještě komentovala Pergnerová) pak můj zájem postupně opadal, a dnes jen když to ráno v sobotu stihnu;-) ()

Han22

Samozřejmě když to začalo, tak jsem Eso žral a vydrželo mi to dost let pravidelného sledování a dalších pár let občasného zkouknutí. Pergnerová vytvořila kult a prakticky díky Esu zde 90% lidí poslouchalo eurodance, boybandy apod... (což dneska samozřejmě každý popírá). Co mě na Eso vždy vadilo byla absence mnoha skutečných rádiových hitů - ze začátku chyběly pomalejší věci a hlavně české věci, které se hrály všude kromě Esa, později byla spousta písniček zabita blbým sestřihem nebo nasazením, takže Esem prošuměla obrovská kopa megahitů bez povšimnutí. A co se týče moderátorů, v mezidobí mezi Pergnerkou a Marešem to byl prostě děs. ()

Zagros

Obtížně to hodnotit, přesto se pokusím. Objektivně je úroveň hodně nevalná, nicméně ve své době šlo téměř o kult. Eso znal každý, včetně mých rodičů, kteří se na to nedívali. Jako hudební pořad to nebylo nic moc, na to byly i v tehdejší televizi jiné a lepší. Přesto svým novým a tehdy neokoukaným formátem dokázalo zaujmout a podílet se na tvorbě hudební scény u nás. Jestli to bylo dobře či ne, už ovšem není předmětem tohoto hodnocení. ()

MareT.

Když pominu, že to byl kdysi pro mě symbol soboty, volna a zábavy, tak je to vcelku obyčejný průměr, který ale stojí a padá na moderátorovi. Já mám Mareše rád i jeho humor, takže já problém nemám! ()

wosho

Kvalita Esa lítala s tím, kdo jej uváděl. Celkově se jedná o průměrný pořad pro chudé puberťáky, co nemají kabelovky a nemohou sledovat MTV atd. ()

Ilhan

Pamatujete? To bývaly časy, když se v esu o první místo pořád tahaly Backstreet Boys a Kelly Family :-D. A já vždycky držel palce Kelly Family ()

Tessie

Sobotu co sobotu jsem sledovala šílenou Terezu, pak nějaké náhrady, Lunetic, .. a pak už to šlo do kytek. Tenhle pořad ale řadím mezi dobově velmi oblíbený. V momentě, kdy hlasovací záznamy překrývaly už půlku ze zobrazeného videoklipu, pohár trpělivosti přetekl. ()

Paity

Nalijme si čistého vína. V polovině 90. let jednoznačně nejlepší (a vlastně i jedinný) hudební pořad u nás. Navíc tenkrát ještě nealkoholička, ale možná ještě narkomanka Pergnerová byla hvězdou první velikosti, která by zadupala tehdy ještě po houbách běhajícího Mareše. ()

Asmodin

Ráda jsem se zaposlouchala do pohodový muziky, který přinášela Terka Pergnerová, sice zfetovaná, ale fajn, jenže ty časy už jsou dávno pryč a s nimi i tento pořad. ()

Sagara

Tereza! Tereza! Tereza! Za jej dob sa jednalo o najlepsiu hitparadu v Cesku aj na Slovensku. Odvtedy sa jej ani jedna nepriblizila. ()

Phorbo

Leoš to v posledních letech rozproudil a když se to tak veme tak i Tereza to mela docela dobře zvladnuté... ale jinak... Jednu dobu jsem to sledoval furt... a tedka to nesleduju vubec protože ta hudba de totalne mimo me... možna by si to ode me ani ty 3 stáry nezasloužilo.. ale budiž ()