Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

K.I.N.G.

Paráda, jsem tu první hodnotící. Eso jsem jako malý sledoval dost často, takže je těžké jej ted' ohodnotit. Obsahovalo jedenáct hudebních videoklipů, které byly oproti jiným hitparadám nasazovány dost pozdě. To vše bylo prokládáno debilními řečičkami s více či méně trapnými, ale vždy velice provařenými hosty. Jo a s Terezou to bylo rozhodně nejlepší. ()

IllIlIlIIl

Eso se natáčí už mnoho let, během kterých se v něm vystřídalo už mnoho lidí v roli moderátora. Starší díly měly větší šmrnc, zejména za působení T.Pergnerové. Postupem času se z Esa stal spíše diskuzní pořad v pozadí hudby. ()

katuska138

Ta nostalgie je hrozná věc. To byly ty časy, kdy Leoše Mareše znali jen zatvrzelí posluchači Evropy 2. A Čágo belo šílenci byl ještě celkem oblíbený pozdrav. To už je tak dáávno. ()

runner85

V časoch bez internetu, kábloviek s neviem akými hudobnými programy som to pozeral vlastne pravidelne, síce to postupne strácalo na kvalite a nakoniec to upadlo do zabudnutia no nostalgia pretrváva ... ()

L_O_U_S

Kus mého mládí... Vnímání populární hudby probíhalo u mě právě skrz ESO. Milovaní a zatracovaní Kellouši, otřesní Lunetici, trhlá Tereza Pergnerová... Postupem času pořad zesračkovatěl, stejně jako současná populární scéna. Čágo belo, šílenci! (413.) ()

corona

Ach jaj, pamätám ešte zlaté časy keď do Esa prišli Kelly Family a Premiér bol na prvom mieste minimálne rok, po Tereze som to už nepozerala.... ()

Chrysopras

V 90. létech minulého století pro mě bylo takřka nepředstavitelný tenhle pořad propásnout. Ted už ho vidim sotva pětkrát do roka... Z nostalgie, za praštěnou Terezu i za Leoše dávám průměr. ()

Petroff

Kedra Pergnerová... a po ní kožichovej Mareš. Ach, Téro, ty a tvý héro nejspíš tak trochu podružně můžeš za to, že Mareš je dnes brán jako náš nejlepší moderátor. A to je prostě děsný. ()

Katarine

Občas se na to ještě i dnes podívám, ale už to není co to bývalo. Bude to asi hlavně tím, jak se změnila hudební scéna, většina se už dneska nedá poslouchat. Nejlepší byly časy Terezy Pergnerové. ()

Valsadora

Když to moderovala Terezka,tak se mi to líbilo.Jak to začal moderovat Mareš, líbí se mi to ještě víc:-) Akorád mě štve, že hrají čím dál tím víc českých songů, které já moc nemusím. ()

SonG

Pokaždé mne zaujme tak jeden klip z těch všech komerčních s****k....a to je proklatě málo....další hvězdička je za Mareše.. ()

rakovnik

Čágo bélo, šílenci. Většina písniček mimo můj vkus, ale na dobu vzniku průlomový pořad. Postupně jsem jej přestal sledovat. ()

cariada

Proč je tohle v databázi? Vždyt je obyčejná hitparáda klipů kde moderátor(ka) tlachá kraviny. Ano svého času jsem to taky sledoval ,ale jinak je to o ničem. ()

Mefistofelle

Další nostalgická záležitost mého dětství. S Terezou Pergnerovou to byla docela sranda a vzhledem k tomu, že jsem v dětském věku ještě nebyla hudebně vyhraněná, tak mě to docela bavilo sledovat. Jakmile se objevil Mareš (v té době ještě "pán kožichů"), přestalo mě to bavit a Eso u mě upadlo do zapomnění. ()

Trainspotter

Jsem na tom stejně jako Darren, dvě hvězdičky za prdlou Pergnerku, co následovalo, o tom se raději vyjadřovat nebudu. Pamatuji si, že hitem No. 1 byl Hrobař od skupiny Premiér nebo tak nějak se to jmenovalo:) ()

Amroth666 odpad!

Začal jsem koukat na ESO až v době, když tam byl Leoš MAREŠ a to byla asi velká chyba.Ze srdcového GAYE, který zpíval pořád o holkách typu Minuty se vlečou se stal arogantní nafrněný idiot, který v poslední době je neuvěřitelně namyšlený a myslí si o sobě, že je nějaký bůh.Už se docela začíná ztrácet i u lidí.Vrátím se ale k ESU.Kapely do studia byly furt ty samé a Mareš svým zoufalím smíchem a deset let starým účesem mě opět zklamal. ()