Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

Bezda22

Pohodovka. Ne, že bych se válel smíchy po zemi a cvrnkal si v pravidelnejch intervalech do trenek, ale to není smyslem filmů Frosta a Pegga. Je to zábavný a tohle je ten z jejich povedenějších filmů. Baví to a líbí se mi narážky na různý sci-fi filmy a celkový dění. Jakože jeden malej zelenej pinďa tady 60 let kázal a díky němu víme jak vypadaj mimozemšťani a máme sci-fi filmy. Za mě dobrý 75% ()

Scraffy

Od dvojice Pegg/Frost som teda čakal oveľa väčšiu komédiu. Je to nevkusné, neoriginálne a šialene trápne. Neviem, asi mám iný typ humoru, ako ostatný tu. ()

Duke90

Fajn úsměvná komedie s mnoha odkazy na klasické filmy od Lucase či Spielberga u které mi ale chybělo více vtipů, kdy bych se doopravdy zasmál. Myslím, že z daného tématu šlo vytěžit mnohem více zábavy. Takhle mě Paul sice ničím neurazil a pravděpodobně se na něj ještě určitě někdy podívám, ale těch hodně zábavných scén rozhodně nebylo mnoho. Palec nahoru dávám za skvělý odkaz na Mos Eisley, který určitě potěší nejednoho fanouška Hvězdných válek. ()

Asdas

Pohodička na leto , ktorá síce z hlavy hneď po projekcii vyprchá ale zanechá dobrý pocit , prinajmenšom dvojka Pegg a Frost dokazujú vzájomnú chémiu . ()

Dashiella

Zasmiala som sa asi 15krát, ale celkovo som sa akosi nudila. Kresťanské vtípyk fungovali u mňa tak v 50% prípadov a Ruth by som prisámbohu na mieste zožrala. ()

ikilledjenny

Nahláškovaná jízda dvou nerdů a mimozemšťana. Paul je prostě digitální sympaťák, co kleje, hulí a utahuje si z náboženství. Plus množství odkazů na sci-fi klasiky. Víc takových komedií! ()

jafuska

vkusně povedený film, opět dokázali Britové, že umějí natočit super film, byli chvíle, kdy jsem se i musela různým stopážím zasmát, děj byl vkusný, hlavní představitelé také no a ten mimozemštan, ten fakt neměl chybu ano, určitě doporučuji se podívat, stojí to zato, a sci-fi do toho to máfakt daleko, možná snad poslední stopáž, ale to je spí´š poskrovnu, ()

miki68cz

Čekal jsem moc, dostal jsem průměr. Pegg a Frost jsou slabý a nebýt Paul sprosťák hulící travku, dal bych o hvězdu míň. promarněná příležitost s konverzační nedostatečností a slabými vtípky. Doporučuji jen fanouškům sci-fi, ostatní budou zklamáni. ()

Vanguard77

Pohodový road trip, dva geekové na cestě Amerikou a i když se jim plní sen a potkávají živého mimozemšťana, neumějí se s tím tak nějak zpočátku vyrovnat. Přiznám se rovnou, že jsem se na Paula těšil a čekal jsem možná trošku víc, ale film opravdu funguje. Jsou tu momenty, co mě opravdu rozesmály (to se asi od komedie čeká, alespoň já to od komedií docela očekávám), a dokonce došlo i k nečekaným zvratům. Nakonec tak tedy přeci jen v podobě Paula dostávám kvalitní komedii, která je sice trochu jiná, než jsem čekal, ale přesto jsem si ji opravdu užil. Silné 4 hvězdy. ()

ratpile

Žádný velký humor ani sofistikované odkazy se nekonají. Nenásilná nostalgie pro geeky možná, nuda a spousta laciných vtipů určitě. ()

xxlch

Super postaviča po vzoru E.T. se spoustou humoru.Paul je správňáckej trochu vulgární "emzák" a filmík je nabitej super hláškama u kterých se koukatel celkem solidně nachechtá.Moc se mně líbil. ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)