Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

dANo

Pekne zhúlená UFO komédia! Dalo by sa zopár vecí v scenári vytknúť a tým pádom znížiť hodnotenie, ale keďže som sa miestami dobre zabavil, tak som prižmúril jedno "choré" oko... :o)) ()

lykan9

Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení jsou určitě lepší a vtipnější. Přesto je Paul slušným humorným filmem, na který, když narazím při přepínání programů, tak u něho zůstanu. ()

Sany33

E.T. podaný komickým spôsobom pre adolescentných Amerckých divákov. Simon Pegg, Nick Frost a Seth Rogen sú zárukou toho, že vám bude naservírovaná priemerná americká komédia, ktorá síce neurazí ale na druhú stranu pobaví iba striedmo. Ani mimozemský návštevník Paul im moc nepridal. Niektorá scény ma pobavili ale niektoré pôsobili buď úplne trápne alebo jednoducho opozerane. Priemerné hodnotenie priemernej komédie. 50% ()

Lukyn007

Po E.T. můj nejoblíbenější mimozemšťan !!! :) Vážně super podívaná. Navíc, když scénář napsali společně oba dva hlavní představitelé. Klaním se pánové. ()

ghatos

Možná pro fans sci-fi to může být zabavné (i když tomu nevěřím). Jako obyčejného diváka mě to nechalo zcela frigidním. Sledovat bohémského ufona v prostředí zpitvořených postaviček...NE! 39%. ()

svobik

Až se chce říct: taková ta klasická peggovsko-frostovská pohodička. Odkazy nahuštěná, lehce politicky nekorektní, přitom ale zatraceně upřímná. Funkčních vtipů bych možná čekal ještě o něco víc, i tak jsem se ale těch 100 minut příjemně pobavil. Spokojených 7/10. ()

Krosmen

Většinu času jsem se moc nebavil a v tom zbylém jsem se nabvil vůbec. Je to taková pohodová road movie s mimozemšťanem. Vtípků se pár objeví ale na skoro 2 hodiny je jich pomálu. Kdyby tam nebyl mimozemšťan, ale nějaká vyšinutá postava, kterou by klidně mohl hrát Seth Rogen, nevybočil by tenhle kousek z podprůměru. Pravdou, ale je, že na Paula (mimozemšťana, nikoli film) se dobře kouká a konkrétně jeho postava je i vtipná. Nemá cenu hodnotit kameru,hudbu,příběh,napětí ani technické zpracování, protože to není žádná sláva. ()

blackJag

Jak dělané pro fandy GALAXY QUESTu. Není to sice tak dobré nebo úzce spjaté s jedním tématem (GALAXY QUEST jde vyloženě po STAR TREKu), těžko ale v poslední době hledat lepší sci-fi komedii. Oceníte i v případě, že už vám leze krkem prvoplánová fekálnost a ohlížíte se po něčem inteligentnějším než je drn šumějící trávy. II Scénář: Nick Frost, Simon Pegg. 80% ()

Evandulik

Mnou dlho očakávaná sci-fi komédia. Chutný mimozemšťan, ktorý dostal najlepší hlas aký len tvor pochádzajúci z iného sveta môže mať- hlas Setha Rogena.♥ Herci sú obsadení podľa môjho gusta. Tým plusy, ktoré ja vidím aj končia. Trajler sa tvári strašne vtipne a nadupane(ktorý sa tak netvári?!), ale ,zožral, aj väčšinu vtipných scén. Ostatok filmu je v podstate nudná naháňačka s kde- tu vtipným žartíkom. Chválim aj parodovaný koniec filmu(nechcem spoilerovať:)). Paul mi vyčaril jemný úsmev, avšak do pamäte sa mi ničím nevryl. Pre mňa zlatý stred.:) ()

Deniel

Před tímhle filmem doporučuji nedívat se na trailery! Odhalí vám téměř všechny nejlepší vtípky ve filmu a zkazí celkový dojem! ... Ale i tak jsem se bavil a celkem pořádně. Dvojice 2 geeků + mimozemšťan prostě nemá chybu, i když je pravda, že to mohlo být delší a ještě víc peprnější :D ()

headcrab

Příjemnej zábavnej filmek, plnej odkazů nejen na filmy, narážek nejen na křesťany a parodujíc klasická filmová klišé. Navíc Simon Pegg a Nick Frost jsou prostě borci, všechny ty jejich výrazy a posunky, už jenom to samo o sobě je pretty funny. Pravda, pár vtípků je tady horších, ale po většinu času je to prostě legrace vykouzlujíc vám téměř permanentní úsměv na tváři (teda aspoň pokud jsou vám témata tohoto filmu blízká). A sám Paul dabovanej Sethem Rogenem je taky super, Sethův hlas k tomu charakteru prostě dokonale sedí. Průměr je u mě za 3*, a Paul je sakra lepší než kdejaký průměrný hovna, takže krásná čtverečka musí být. ()

Curlyman

Dvojica Pegg a Frost nesklamala ani pod taktovkou Mottolu a ja som sa s nimi opäť raz výborne zabavil. Najlepšia postava jednoznačne Rogenov o život hláškujúci Paul. ()

Guzo

Pohodová komedie s originálními postavami a se spoustou narážek na komiksy a obecně sci-fi. Jako taková víc pobaví diváky, kteří jsou v dnešní době považováni za nerdy (i když se tohle označení používá už nějak moc často a leckdy zbytečně). Osobně jsem určitě nepochytil - nebo nepochopil - všechny nastražené vtípky, ale i tak jsem si Paula skvěle užil a sprostá slova nebo lehce chluchá místa mi vůbec nevadila. ()

m.a.t.o.

Konečne vydarená komédia so scenárom. Vtipné hlášky, atmosféra, svižne odsýpajúci dej, charakterovo výborne spracovaná postava (pre nás mimozemšťana) Paula, kopa odkazov na sci-fi filmy, ktoré aj keď človek nevidel vie "ktorá bije"... a nechýbal ani "otec" žánru Steven Spielberg :) „Chcem aby mal zvláštnu silu. Niečo spasiteľského, liečivého.“ – „Jasné, dobre Steven. Čo takto celulárna regenerácia?“ – „Dobre, ani neviem čo to je.“ – „Regenerácia zničeného tkaniva pomocou inherentného pamäťového poľa.“ – „A to je čo?“ – „Ide o hojenie, pán Spielberg.“ ()

šerminator

E.T. je milý, Alf je milý, ale Paul je COOL. Jen samotné Paulovy hlášky by byly na 5*, škoda takového patetického konce ... PS: tři kozy? hustýýý :-) ()

Vironey

Režie Edgara Wrighta tady citelně chybí a Simon Pegg s Nickem Frostem to příliš nezachraňují. Ufoun je docela fajn, chvílema až moc "cool", ale občas nějakou vtipnou hlášku utrousí. Scénář dávalo dohromady minimálně 5 lidí, jinak si tu neuvěřitelně roztříštěnou kvalitu jednotlivejch scén nedokážu vysvětlit. Kristen Wiig je tady úplně zbytečná, cameo Sigourney Weaver potěšilo, ale neměla moc prostoru. No, vzhledem k Hot Fuzz a Shaun of the Dead je to těžká slabota, ale oproti americkej komediální produkci je to docela nadprůměr. Oddechovka s pár vtipnejma hláškama, ale nic, k čemu by se člověk chtěl vracet. ()

Kurikmoon

Vcelku vtipná oddychovka. Fanúšikovia Conov si asi pridajú hviezdičku, už len kvôli tomu, že pochopia všetky odkazy. Herci ok. Simon Pegg rozhodne. Humor nijak moc originálny, ale dalo sa zasmiať. ()

Taio

Takýto druh humoru celkom žerem aj keď miestami bol hluchý ale bavil som sa skoro stále, len mi trochu uchádza pointa. ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)