Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiálny text distribútora)

Stocki

Dvě a půl hvězdy za první řadu a jednu a půl za druhou. Mně to tedy logicky vychází za dvě. Třetí sérii jsem nesledoval, vůbec si nepamatuji, že bych z toho viděl alespoň pět minut. Čtvrtá řada? Abych pravdu řekl, zatím mi přijde zdaleka nejlepší. Třeba to znovu vyhraje sympaťák Vladko nebo Pavlína. ()

Gulde

Těžko hodnotit. Soutěž jako taková je vlastně totální sračka, ale baví mě koukat na to, jak si ty lidi tam dokážou pomalu vyškrábat oči. Vlastně je to v jistym smyslu takovej dokument o tom, jaký lidi dokážou bejt zmrdi, když se jim k tomu dá příležitost. ()

RadimFišer

Musím být kritický. Sprostá slova se mi nelíbili. Zároveň však nemohu zapomenout na odvážlivce z Václaváku, kterého si snad jediného pamatuji. Odjezd na Slovensko kvůli nezaplacení nájemného snad ještě prospěl k pronárodnění našich dvou národů. A to bych zde chtěl hlasitě ocenit. Je to kulturní současnost, je to přirozenost a ať chceme nebo ne, patří to mezi nás. Pro mě však většinou ztráta času, kterou bych raději využil na vzdělání. ()

Finarfin odpad!

Nerad dávám nejnižší hodnocení, ale u věcí jako je tahle nemůžu jinak. Doufám že jsem dostatečně kompetentní k tomu to ohodnotit, protože jsem to nesledoval (téměř), ale vím, co bych dal, kdybych to sledoval... ()

TaanStari

Občas, když jsem to zapnul, tak jsem se docela pobavil. Ano, je to pořád odpad, ale o několik tříd víš než konkurenční Big Brother. ()

Narciska

Jediná reality show, u které jsem vydržela déle než 10 minut. Ve skutečnosti mnohem déle. Byla to zábava. Bylo to lidma. A taky Vladkem. Prostě magoři a přece normální. Další řady už jsou k blití. Bude to nejen tím, že podruhé zákonitě nudí, ale taky lidma, které vybírají. ()

tyna97

Tak jednička byla téměř odpad! Na další dvě řady jsem se radši ani nedívala. Ale 4. řada je nejlepší! Hodně smíchu, hodně emocí, skvělí soutěžící a hlavně Vladko, který už v první řadě vyhrál. Kdo někomu nefandí jen proto, že už vyhrál a měl by dál šanci ostatním nechápu. Jednou vyhrál a chce vyhrát znovu no! Co je na tom -_- Nejlepší moderátorku, co tam od první řady mohli dát je skvělá Terezka Pergnerová, bez které by to nebylo ono ;) ()

Deleatur

1. série (100%) pro mě nejlepší česká realitka, jakou jsem dosud viděl, a navazující netové diskuze ty nejlepší, jakých jsem se kdy zúčastnil. Ať si kdo chce co chce říká o morální úrovni pořadu, soutěžících i diváků. A to i v komunitě, protože i já bych toho na Vladka našel spoustu, ale respektuju ho jako nejlepšího (byť intuitivního) hráče formátu a tleskám mu za to, jak dokázal opakovaně převálcovat heterácký alfa samce. I kdyby je jen přeřval, tak co? Neměli být tichou sílou? Nehledě na to, že Hranáčovi bylo řvaní na dvě věci. Nicméně i toho považuju za dalšího pamětihodného hráče aspoň kvůli tomu sebevražednýmu nasazení. Dále Fraše a překvapivě Moniku, která jediná (a to počítám i 4. sérií) dokázala vedle Vladka obhájit svůj prostor, byť s nasazením své dívčí cti (což ji stálo Finále). Plnou palbu ale nedávám kvůli podstatně slabší 2. sérii (70%), průměrné třetí (50%) a čtvrté (60%), kterou zachraňoval Vladko i proti štábu, jenž mu házel klacky pod nohy, jakmile zjistil, že ho jako hráče podcenil a věru tam nešel dělat jen atraktivní křoví. // 70% ()

Prolog odpad!

Nechci se koukat na nahý zadky kdejakejch slečen. Nezajímají mě jejich kecy o tom jak si nakupujou drahý hadry. Nechci se koukat na VyVolení... ()