Jannicke, hrdinka prvního dílu a jediná přeživší masakru na zapadlé horské chatě, je zachráněna a odvezena do nejbližší nemocnice. Zatímco se jí dostane lékařské péče, místní policejní sbor sem dopraví i mrtvá těla jejích přátel, včetně toho vrahova… Tato noční můra ještě zdaleka není u konce! (ČSFD.cz)

pájap

tak dvojku už jsem tvůrcům teda nezbaštil.jednička super ale v nemocnici.....doktoři nemaj mobily aby si zavolali pomoc? no nevim nevim.a to zmrtvýchvstání padoucha....no budiž.jsem moc zvědav na trojku.ale z toho hajzla jde pořád strach jako kráva. ()

Snakefinger

O něco napínavější než nuda z jedničky, ale pořád, prvoplánové. Atmosféra v jedničce byla přece jenom lepší tady už se hodně vařilo.....z vody. ()

chaosteory

Norská verze Michaela Mayerse. Nic víc mi to nedalo, ale ani nevzalo. Napětí lehce ustoupilo počtu vražd a děj je skoro shodný Helloweenem 2. ()

Pattrick

Norové si zaslouží pět hvězd. Sice když se zamyslím nad dějem více, je to taková ta vykrádačka :) Předvídatelnej scénář, vraždy klasické, ale přesto musím říct, že jsem se bavil a napětí tam bylo hooodně dostačující, což se mi v poslední době nějak nechce přijít. A hlavní hrdinka :) frajerka jak sviň, oproti jedničce zde válí. ()

tekedozai

Po sviezom zavane severskeo vetra z prveho dielu, prichadza pokracovanie plne klise scenok a nadmieru jasnych situacii, zakoncenych koncom, ktorym by sa mohol kludne pysit aj taky Uve Boll.. ()

Fixa

Čekal jsem, že druhý díl, jako obvykle bude nehorázná sračka. A světe div se, mě to přišlo fakt vydařený. Vypadalo to opravdu, jako "důstojné" pokračování prvního dílu. ()

Booman

Bože muj. Nuda nuda nuda. Film mi beží jen jako zvuková kulisa, protože koukat na něj je za trest. Hlavní Brunhilda nám během vejšlapu od hotelu do nemocnice přibrala snad 20 kilo a zřejmě taky docela pěknej kus plavala protože má ramena za který bych se ani já nestyděl. Celkově jí sledovat byl horrorový zážitek samo o sobě. Edit: Tak nakonec zvedám na tři. Když pominu hlavní Brunhildu tak to hlavně ke konci teda bylo docela sledovatelný ()

Kstew4ever

Norština byla na poslech docela srandovní což trošku kazilo celkovej dojem z filmu. Ale slasher to byl fakt super a hlavní hrdinka mi byla sympatish!:D Ale jednička byla o chlup lepší!:D ()

Fiffty

Nestáva sa to často, ale dvojka prekvapivo lepšia ako jednička, bolo to zaujímavejšie a trochu iné. Čo mi vadilo je nesmrteľný záporák, ktorého je aj po evidentne smrteľných zraneniach problém dať dole. Ale stále sa to pohybuje v medziach priemeru, nič prekvapivé. ()

lineker

Pouze změna prostředí, kde liduprázdný hotel vystřídá nemocnice, kde by člověka také sotva pohledal. Vše ostatní se naštěstí tvůrcům podařilo zachovat. A to se cení. No a vlstně na závěr se nakonec dostane i na místo, kde to všechno začalao. O nic horší mladší brácha jedničky. ()

Thane

Tak tahle serie me minula. Zatimco jednicku mozna zabil jen silenej dabing tak tady je to vylozene slaby pokracovani. Nemam rad slashery a nesmrtelny zaporaky takze tenhle dil nemilohlo zachranit asi nic. Ale zase to nebylo s dabingem. Co ocenuju je zaverecny twist. Aspon to me potesilo. Navic si rikam ze ta jednicka s titulkama by mohla byt fajn. ()