Jannicke, hrdinka prvního dílu a jediná přeživší masakru na zapadlé horské chatě, je zachráněna a odvezena do nejbližší nemocnice. Zatímco se jí dostane lékařské péče, místní policejní sbor sem dopraví i mrtvá těla jejích přátel, včetně toho vrahova… Tato noční můra ještě zdaleka není u konce! (ČSFD.cz)

Rathalos

Volne druhe pokracovanie,ktore bolo este lepsie ako jednotka,viac akcie,krvi,vacsie napatie a mraziva atmosfera bola este viac vygradovana nemocnicnym prostredim,jednoducho horor ako sa patri so vsetkym,co k tomu patri,k tomu vsetkemu vyborne herecke vykony a je vymalovane...:-) ()

helraiser

Fritt Vilt 2 je prostě brutální vybíjená takže od toho nečekejte žádnou originalitu, není tu nic nového pod sluncem, ale samé osvědčené věci které máme tak rádi. Fritt Vilt 2 trochu připomíná Halloween 2 který se také odehrával v nemocnici, ale to rozhodně nevadí. Je to prostě slasher jak řemen,hodně krve, hodně vražd, skvělý zabiják který trochu připomíná Jasona díky své skoro nesmrtelnosti. Vraždy jsou moc pěkně provedeny a dostatečně krvavé. Rozhodně není na co si stěžovat, zvláště když se nabízí takové množství potencionálních obětí od pacientů přes personál nemocnice až po policajty. Je to opravdu pekelná jízda při které se určitě nebude žádný hororový fanda nudit. ()

cerbygerby

Nemohl jsem si nechat ujít druhý díl po slušně rozjeté jedničce se i dvojka rozjížděla docela dobře... začátek bych tedy nečekal, ale pak to bylo podobné jako v prvním díle, akorat se to odehrávalo v nemocnici... Celkem o něco horší 4* než u prvního dílu.. ale oba díly doporučuju zkouknout.... ()

foundation

V podstate sa nakoniec naplnilo do puntíku to čo som predpokladal. Atmosféra stále dobrá ale už nie taká vycibrená ako v jednotke. Skratové sitácie stále prítomné, avšak vo väčšom množstve. . Prechod z horskej chaty do nemocnice teda nebol až taký múdry ťah ale na druhej strane hovorím, keď už natočiť pokračovanie niečoho čo ho mať vôbec nemuselo tak radšej nejak takto. Pre mňa slabší, ale stále pomerne slušný comeback. MIERNY SPOILER. Koniec a návrat do hotela mohol byť famózny ale namiesto toho práve tam film kiksol najviac. Trojku si ale ešte ujsť nenechám. ()

Mara97

Mně to přišlo jako parodie na všechny horory. Vše se dalo předvídat, pronásledovaný vždy zakopnul, vrah byl takřka nesmrtelný a navíc úplně všude. A samozřejmě, když mu už dvakrát uniknete a on vás nechá být, je jasné, že ho půjdete do hor dorazit... ()

Al44...

Tam, kde skončil první díl, začíná díl druhý. Celý děj se v podstatě odehrává v prostředí nemocnice, kam je odvezena hlavní hrdinka. Jinak je to ve všem naprosto totožné s předchozím počinem (např. nelogické chování postav - bohužel). ()

Vabr

Ledová smrt II bohužel nezvládla udržet laťku a u mě tím klesá o příčku níž. Prostředí maloměstské nemocnice je stejně jako opuštěná horská chata skvělým dějištěm pro horor, bohužel na rozdíl od jedničky zde bylo využito jen málo z toho, co nemocnice nabízela. Co taky sráží film dolů, je hodina čekání, než se začne něco pořádného dít. Mezitím se tak nějak mluví a chodí po nemocnici sem a tam. Pak se sice v poslední půlhodině děj a pořádný vraždění rozjede, ale je to trochu pozdě. I přes všechny tyto neduhy se však poslední půlhodina dokáže postavit na nohy a naservírovat pořádné hororové šílenství s drsnými kamerovými záběry (vykopnutí okna u policejního auta, záběr na les, letící krumpáč). Samotný závěr si poté žádná o kultovnost všemi deseti. Vyhodnocení: Tak uvidím, co třetí díl přichystá ()

ecis

Na dany zaner dobre spracovanie, ale kvoli absolutnej neinovativnosti zbytocne pokracovanie celkom mraziveho prveho dielu. [Na stupidne chovanie postav som si pri "slasher movies" uz zvykol a ignorujem ich tak silno, ako sa len da.] ()

Jaxx84 odpad!

Horor o blbcích pro blbce. Vrah je všude a vždy přesně. Ač má dva metry dvacet a 130 kg, vždy neslyšný jak baletka po chronické anorexii. Herci se chovají jako cvičené opice s polovinou jejich inteligence, policajti s třetinou. Závěr deset krát natahovaný mě ujistil, že autor scénáře měl vášnivý poměr s argentinskou telenovelou říznutou korejskou dramato-thrilero-komedií. Jeden bod za ne-úplně nehereckou frigidu Ingrid. 1/10. ()

Zl0

Sequelový paradox. Dvojka lepšia ako jednotka. Nie že by bolo až také umenie ju prekonať. Bol zvolený zaručený recept na úspech: rôznorodejšie postavy, menej prevarené prostredie a debilita protagonistov síce nevymizla, ale bola na uzde. Pekná sestrička tiež nebola úplne na škodu veci. ()

Alouette

Přeživší Jannicke je odvezena do nemocnice, ošetřena a vše běží jak po drátkách. Policie ji vyslechne, najdou mrtvé přátele a dokonce i vraha. Vše je jak má být, dokud mrtvé kamarády a vraha nepřivezou do stejného špitálu... Skvělé pokračování skvělé jedničky. Vřele doporučuji! ()

Knor

Tak druhý díl se mi líbil ještě víc než první, je to našlápnutější a hlavně krvavější. Parádní vyvražďovačka, které mi hodně připomínala Halloween 2. ()

Maw

Druhý díl nás zavede těsně za první díl a naše hlavní hrdinka se dostala z hor dolů do města a je dovezena do nemocnice, kam ovšem o chvíli později přivezou i její zesnulé přátelé a rádoby mrtvého vraha, který se ovšem ze své smrti dostane a může začít druhé kolo. Já být Jannicke tam už se asi zabiju. Druhý díl je o chloupek horší než první, ale i tak je to příjemný horor. Nemocnice působí odporně a strašidelně a vrah nám dokazuje, jak je obrovský a silný. Nečekal jsem tak kvalitní dvojku. ()