Nestyda Louis C.K.

Scenár:

Louis C.K.

Účinkujú:

Louis C.K.

Ať už píše, baví diváky na jevišti, nebo připravuje komediální show pro HBO, Louis C.K. se nikdy nestydí podělit o své myšlenky. Nyní se vrací ke kořenům ve stand-up show, v níž se věnuje každodenním tématům blízkým i drahým jeho srdci. Komediální a televizní hvězda Louis C.K. je zpět na HBO ve své stand-up show pro dospělé bez jakýchkoli zábran! Jeho vystoupení bylo natočeno naživo v divadle Henryho Fondy v Los Angeles a Louis se zde zaměřil na hubené a tlusté lidi, utrácení peněz, samolepky, obyvatele Kalifornie, cizince a kamarády, sex a manželství, lhaní svému partnerovi, ztrátu soukromí a novou oblíbenou zábavu pro otce. (HBO Europe)

campix

Klasický Louis CK. Platí tu prakticky všechno, co u ostatní stand up komiků. Pokud si vyberete jednotlivé momenty, tak jsou daleko údernější než pokud se díváte na celý stand up s hodinovou délkou. Lehce to ztrácí na intenzitě a údernosti, ale Louis zůstává stále naprostou špičkou a Shameless je jedním z jeho nejlepších stand-upů. ()

Khumbac

Tak Louis C.K. to dotáhl téměř na grind-corové maximum. Výstup o honění, sraní, šukání, kouření atd. ...Vážení todle by v česku nepovolili ani za mák. Borec co se nebojí ničeho...exmanželek, negrů, židů, gayeů...Jásoň Drsoň ! ()

neoBlast

Dle mého názoru trochu slabší než novější speciál nazvaný Hilarious, ale zato s větším počtem dick jokes. Někomu to vyhovuje, někomu ne... Přesto je Louis C. K. nejzářivější neřízenou střelou mezi současnou stand-up komedií. 80 % ()

Bobek27

Tak tenhle týpek je fakt prasák! Náramně jsem se u tohohle bavil. Ten je schopnej si udělat srandu absolutně ze všeho a je mu to jedno... viz vtipy o jeho ženě a dcerách. ()

Ixbalanke

Louie je potřeba chápat trochu hlouběji, i když je tento pohled někdy trochu obtížný přes všechny ti "honičské" pózy. Já na něm mám hrozně ráda, že si ze sebe umí dělat legraci a nebojí se překračovat jakákoliv nejhlubší společensky zakořeněná tabu. Líbí se mi, že bojuje proti stereotypním představám o homosexuálech, o kultu krásy a další. A dokáže i tu největší pitomost dovézt do tak úžasného metafyzického rozměru a okořenit to dvojsmysly, které si musíte domyslet s nápovědou jeho lstivého úsměvu (např. historka s jeho dcerou a její vagínou). ()

Schuldiner

O něco málo možná asi slabší než Beacon Theater, ale i tak jsem se opět zasmál neskutečně!!! Děti, sex...smrt...násilí... Někdy i různě namixovaný.. Prostě, tady žádný tabu neexistuje! A to tak, že absolutně vůbec! ()

Martin_W

Louis C.K. je neuvěřitelně vtipný člověk, jehož humor jsem si zamiloval už v seriálu Lucky Louie. Jeho stand-up výstupy seriál překonaly snad dvakrát tolik. Humor tohoto kalibru se hledá těžce, on jej umí podat bezprostředně. Slzy v očích a zlepšená nálada zaručena. ()

KOZEL84

No dobrý.Tak si ho tam furt honí,jeho děcko je hajzl a chtěl by vykouřit McGregora.Be-e-e.Zasmál sem se asi jednou,jinak spíš Stand up:Hopeless.Ale ikvon'ům to stačí páč je to strašně nekorektní. ()

WillyMarks

Absolutní bomba, při nichž břicho pukalo a smích se rozléhal všude kolem... Od řízení auta, přes rodinu až ke své postavě, brilantní. Vše co více bych k tomuto chtěl říct, bych bohužel považoval za spoilerování. Každopádně Louisovy extrémy a detaily jsou opravdu k zamyšlení :D skvělé... hodina málo 90% ()

zaam

Naprosto dokonalé, akorát mám problém doporučovat to přátelům. Asi by mě měli za šílence, kdybych jim popsal své oblíbené chvilky (a že jich je!) z tohoto stand-upu. ()

m4xp4yn3

Samotný výkon je skvělý - timing, gradace celého výstupu, schopnost prodat se - v tom všem je CK naprosto elitní, ale obsah celého představení je tak nějak banální. Záměrně přehnané tlachání o každodením životě, "posrané" rodině a o těch nejnižších věcech obecně sice potěší svou bezprostředností, ale mě je bližší pojetí Rickyho Gervaise, který je schopný glosátor a mluvené slovo lépe doprovází hereckým projevem, byť postrádá tu Louieho civilnost chlápka "od vedle". ()

Franc1s

Tenhle týpek, to je borec. Na Stojáka to mě baví, rád se u toho zasměju. Ale u něj jsem ted brečel smíchy celou hodinu :D Líbí se mi,jak se s ničím ne*ere a nikdo nezustane neposkvrnen. Nic pr něj není tabu a dělá si prdel i z rodiny, manželka musí být teda hustá :D Doporučuji všem kdo má rád Na stojáka, ale bez cenzury - jelikož Louis snad využil všechny sprostý slova co znám :D Utahoval si z gayu, sexu, rodiny a všeho co ho napadlo. Ta hodinka utekla jak nikdy. A jde se stahovat další. ()

Toronťák

Kéž bych mohl dát šest hvězd. V dnešní upjaté "politically correct" době, kdy se lidé bojí otevřeně říkat svůj názor jen proto, aby náhodou neurazili něčí citlivou dušičku, jsou vystoupení Louise balzámem na duši. Shameless, Chewed Up a jiné jeho show beru jako důkaz, že svět ještě není tak úplně v prdeli. ()

goodnic

Zrovna si dávám takový maraton vystoupení (Louis a Chris Rock) a tohle mi občas přišlo nudné, ne tak úderné a hlavně (což se mi moc často nestává) nadávky příliš prvoplánové. ()

MartinTerran

Podle místního hodnocení jsem čekal, že to bude o dost lepší. Louis je zde opět drsný jako vždy a dělá si srandu i ze sebe a své rodiny a pak klasická témata jako je mlácení, znásilnění a podobně. Na Louise nic moc ,takže jen slabší 4*. Hodnocení: 74/100. ()

Flamik

americkej humor, no řekněme že mi přijdou lepší český standupy, i když ne všechny mají kvalitu a už asi vůbec tady není člověk kterej by si stoupl na hodinu na pódium a vyprávěl vtipy. ()