Nestyda Louis C.K.

Scenár:

Louis C.K.

Účinkujú:

Louis C.K.

Ať už píše, baví diváky na jevišti, nebo připravuje komediální show pro HBO, Louis C.K. se nikdy nestydí podělit o své myšlenky. Nyní se vrací ke kořenům ve stand-up show, v níž se věnuje každodenním tématům blízkým i drahým jeho srdci. Komediální a televizní hvězda Louis C.K. je zpět na HBO ve své stand-up show pro dospělé bez jakýchkoli zábran! Jeho vystoupení bylo natočeno naživo v divadle Henryho Fondy v Los Angeles a Louis se zde zaměřil na hubené a tlusté lidi, utrácení peněz, samolepky, obyvatele Kalifornie, cizince a kamarády, sex a manželství, lhaní svému partnerovi, ztrátu soukromí a novou oblíbenou zábavu pro otce. (HBO Europe)

MorraEddie

Louis C.K. je to největší hovado pod sluncem,který mě dokáže vždy neskutečně pobavit. Jeho smysl pro humor je mi tak blízky jako nikoho jiného. ()

wivercz

Život je svině a Louie ho servíruje absolutně bez respektu. Chápu, že mnozí tento humor nikdy nepřenesou přes srdce, ale tak to prostě je, tak se s tím jak by řekl Louie, kurva smiř! ()

MiSHeC

vulgarizmus na vulgarizmus, aj citlive temy a vcelku "realny" pohlad do zivota na veci, ktore robia vsetci... ale zasmiat sa na tom da poriadne :) Would you like a hanjob? Yeah, that sounds awesome. ()

Ronko1

Jeho najlepšie vystúpenie, príhoda o handjobe od jeho ženy ma až tak rozosmiala, že som to musel pauznúť a nejako sa dosmiať až potom som to mohol znova pustiť.Kludne by som tomu dal aj 6* ()

Ejvi

Louis nezklamal. Neuvěřitelné dílo neskutečného komika, který se nebojí i těch nejnechutnějších témat. Nevybírá si co řekne, prostě mluví o všem. V jednu chvíli miluje svou rodinu, za minutu je dcera malej parchant a doufá, že chcípne.. Prostě bomba :D ()

mirec2211

Podla mňa jedna z tých slabších stand-up show. 40 minút rozprávať o masturbácií omrzí rýchlo. Som však rád, že v ďalších vystúpeniach sa krotí a nie je to už o tom istom. Pre mňa je rozhodne naj "Oh My God". Dávam 3 hviezdy. ()

Geralt66

Výborná satira, Louis si bere na paškál kdeco a kdekoho, každopádně to funguje. Smál jsem se celou dobu. Občas uvažuju, proč něco podobného nefunguje v Česku a pak mi dojde, že my jako národ neumíme snášet jakoukoliv kritiku, tak proto, no. Stačí jak se chová hlava státu a pak to jde sestupně až do spodních pater. ()