Fontána pre Zuzanu III

• Slovensko Fontána pre Zuzanu 3 (viac)

Rodinná komédia. Ak nie si moja... A opäť je tu ďalší príbeh nesmrteľnej a stále krásnej Zuzany, ktorá musí precestovať kus sveta, aby pomohla svojmu priateľovi z problémov. Tentokrát až v Afrike, kde už sa chystá svadba jej kamarátovi. Ona tam prichádza spolu s ním ako prípadné alibi, prečo sa žiadna svadba konať nemôže. Lenže všetko sa to akosi komplikuje potom, ako vyjde najavo, že dávno sľúbená nevesta je mimoriadne krásna modelka. No a keď Zuzana spoznáva viac ako sympatického novinára, všetko možno nakoniec bude tak, ako byť malo... (STV)

anli

Treti pokracovani muzikalove komedie,kde uz druhy dil nestal za nic,tentokrat v Africe,coz je paradoxne jediny klad filmu.Herci ani moc hrat nemusi,i kdyz Eva Vejmelkova se snazi,divaci sleduji exteriery v Africe a poslouchaji vcelku prumerne songy.Ze to neni vlastne o nicem,nebo mozna na jednu bakalarskou povidku si uvedomi az na konci.Velmi slabe fontanovych 10% za Evu a za Afriku.Ctyrku beru jedine v Antarktide! ()

lucascus

Dialogy mezi herci jsou otřesné, prostě jsou to pouze srdcebolné fráze, které mají za úkol vyvolat silné emoce. K tomu samozřejmě napomáhá i neméně dojemná hudba a písně. Také je zde vidět, že je film nadabovaný - a to velice špatně. Hlasy se vůbec nehodí k postavám. Často to také vypadalo, že některé dialogy měly být asi vtipné, ale bylo to tak špatně formulováno, že zbyla pouhá trapnost. Ale přece jenom - české filmy v africkém prostředí, to se moc nevidí a za mou oblíbenou Evu Vejmělkovou, dávám dvě hvězdy. Co nadělám, nostalgie je sviňa. ()

mirec88

Náhodou, celkom príjemná oddychovka - cítiť z nej pohodu a optimizmus, ale len na jedno pozretie - tá pesnička je celkom pekná. ()

Autogram

Objektívne je to stále odpad, hlavne scenár a dramaturgia sú absolútne zlé. Jednu hviezdu dnes musím pridať za Vejmělkovú, ktorá stále nestratila svoje mladícke čaro, jazdí na motorke aj na koni a nezabudla, že ju niekedy dávno preslávilo mokré tričko, aj keď teraz už len v nenápadných scénach. A samozrejme, plusom je hudba Vaša Patejdla, takže film sa dá aspoň počúvať. ()

Forsberg11

Odpad tomuto "skvostu" nedám asi len z úcty k sérii a skvelému soundtracku. Inak sa samozrejme jedná o jeden z najhorších fimových počinov novodobej slovenskej kinematografie. 15 %! ()

jondoe odpad!

Ja proste nemam slov. Keby sa mi tomto filme zaujalo aspon 30 sekund dal by som aspon jednu hviezdicku za piesen Joza Raza. Ale proste to nejde. Hrozny film. ()

Han22

Třetí Fontána opravdu dopadla na samotné dno a zoufale se mi nelíbila už před těmi 20 lety. Zuzana se stále kamarádi s Vápnem a vydá se s ním do Afriky předstírat jeho ženu, aby se nemusel ženit, což všek v mnohoženské komunitě není problém (vážně je to nenapadlo?). Přestože se ona zamiluje do jiného a on do své nové ženy, všichni mlčí... Ten film je jedno obrovské WTF. Všichni mluví česky včetně afrických domorodců a postav které mluvily slovensky. Filmem se potácí Labuda s výrazem co tu proboha dělám. Ibrahim Maiga hraje "Vápno" ale přitom i sám sebe, tj. úspěšného zpěváka a zpívá své "hity". Odpudivá televizní "africká" výprava, příšerný harlekýnovský scénář a herecké výkony jak z Ulice. A nezachrání to ani muzika, většinu tvoří instrumentálky, sranda písničky, Maigovy popěvky či zapomenutelné songy od Barbary co se hitem nestaly ani omylem. 1* tak jen za i potisící překrásnou Vodu čo ma drží nad vodou... kde se tak úžasná písnička vzala v tak sračkovém filmu je mi záhadou. ()

KmK odpad!

Opravdu bych nechtěl mít mozek pana Dušana Rapoše, či kohokoliv kdo do tohoto shitu přinesl nejaké "know how". Ti lidé si musí žít své vlastnní peklo... Opravdu schlecht! ()