Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

robbez

Spojit americkou armádu, parapsychologické jevy a svět hippies je stejně bizarní jako celý film. Velmi specifický absurdní humor, ale nějak to celkem funguje. ()

snupko13

Veľmi slušná a neobvyklá zábava. Kto má rád trochu netradičný humor, LSD a trochu toho mystična, určite si príde na svoje. Charizmatický Clooney s McGregorom to tiahnu a výborne do toho zapadá Bridges aj s temnou stranou Spacey. Pacifistický príbeh o tom ako sa dá alternatívne viesť nielen vojna, ale hlavne život, stačí veriť v to, že každom z nás drieme sila Jedi. ()

niky88

Děcka, tohle je ale vážně blbost! Bavila jsem se jen tím, že jsem čekala, co za další hovadinu z koho vypadne. Beze smyslu, celkem zabitý čas, kdy nevěříte vlastním očím a uším. Zábavu si - Bohu díky - představuji trošku jinak. Hvězda za "pobavení" a za obsazení. ()

Himbajz

Asi to bude zajímavé až po požití LSD. Bez něj jsem nevěřil svým očím, na co to vlastně koukám. Někdo v tom třeba něco najde. Já tam nenašel nic. ()

teseth

Celkově se toto dílko motá ode zdi ke zdi a působí naprosto nekonzistně, což je možná vinnou mnoha flashbacků, které sice jsou velmi vtipné ale celistvost filmu to velmi narušuje. Buď měl být film lineární nebo pomocí jednoho flasbacku vysvětlit ukázat vše co šlo. Takto je 50% filmu super a 50% na pikaču. Takže lepší 3* díky závěrečné melodii, která zazněla u titulků. ()

ssarka

no tak tohle se fakt nepovedlo..film láká na hvězdné obsazení,ale je to nuda nuda nuda...mám ráda netradiční filmy i skrýtý,černý,satirický humor,ale tohle bylo tak zoufale nudné,že to prostě drhlo jako sáně na štěrku...a ten otřesnej dabing..never more ()

ardeas

A to som si myslela ze nazov filmu je metafora. Zial nebol... herecky vykonovo zaujimave ale obsahovo som vacsiu haluz uz dlho nevidela :) ja moc na tento druh trapneho humoru nie som ale mnohi by s mojim nazorom mesuhlasili ()

Kivis

Viděl jsem jedním okem nějaké útržky a říkám si, že by to nakonec mohla být docela povedená taškařice. No, nebyla. Při prvním pokusu vidět film celý, jsem vytuhnul někde kolem poloviny. Napodruhé už jsem byl naprosto ready a přesto mě tihle chlápci s kozama začali asi po hodince uspávat...to by se asi u komedie stávat nemělo. Devadesát minut může být neuvěřitelně rozvláčných, i když v nich hraje hollywoodská elita. Jsou tam skvělé gagy, a není jich zrovna málo, ale časově to vystačí tak na lákavý trailer a těch zbylých 88minut je těžká, ale opravdu těžká nuda. Mnohem lepší spád mají i bonusový film o filmu a "dokument o skutečných mužích, co zírají na kozy". Ty mě docela probrali. Možná se ještě někdy mrknu na trailer, ale na film celý už asi nikdy. Ledaže bych nemohl usnout... ()

Mark1983 odpad!

Tak tomuto filmovému stylu opravdu nerozumím. Jsem si jist,že filmový materiál,jenž byl využit pro tenhle zbytečný film,by se dal zcela jistě využít pro něco mnohem lepšího,protože tohle je absolutní zbytečnost. ()

Signore

První dvě třetiny byly chytré, vtipné, originální a skvěle zahrané (aby ne s takovým castingem), ale v poslední části jsem najednou zjistil, že už mě to vlastně moc nebaví. Škoda. ()

Juraj007

Pre mňa jeden z filmov, kde trailery sú lepšie ako samotný film. Všetky podstatné fóry sa do trailerov dostali a vo filme ich obklopilo množstvo vaty - a to hovorím ako fanúšik Georgea Clooneyho. Niekedy sa to snaží tváriť ako Forrest Gump a niekedy ako Burn After Reading. Nie je to ani jedno z toho. ()

Smashed

Nešlo se přestat smát. Asi tak se dá popsat tehhle film, ale je pravda, že po pár dnech od shlédnutí si nepamatuji o čem to bylo. Ale přesto že válečné filmy moc nevyhledávám, tak i tak se mi to líbilo. ()

Pythonator

Tohle je srdcovka, kterou ne každý pochopí. Opravdu zvláštní a originální film, u kterého jsem se bavil od začátku až do konce. Obzvlášťě otvírací a zavírací scéna je k popukání. Herecké obsazení naprosto dokonalé. Bridges opět bůh. Člověk ovšem musí být tak trochu hipík a musí mít odpor k armádě a zálibu v paranormálních jevech a zatajovaných vojenských projektech, aby se mu tento podivný snímek líbil. ()

MoziMedve

Film jsem si pouštěl s absolutně nulovým vědomím o co jde kromě vtipného názvu a George Clooneyho na obrazu. Dojmy jsou řekl bych absurdní, pobavené, skoro až psychedelické. Praštěná pitomost která mi ale hodně sedla a pobavila. Musím říct, že jsem z toho měl podobné dojmy jako když jsem četl životní příběh blogu jednoho kolegu, co se hlásí k víře v jednu sektu. S tím rozdílem, že pomatené postavy ve filmu jsou fiktivní... ()

freemen

Obsazení opravu skvělé, zvláště Jeff Bridges ve své roli vynikne. Občas měl film hluché místa kde jsem se nudil ale celkově jsem se bavil. Zvláště scéna parodující jednu s kontraktorských firem v Iráku neměla chybu.:)) ()

elgato

-"A kdy sověti začali s tímto výzkumem?" -"No pane, zdá se že se dozvěděli o našem pokusu o telepatickou komunikaci s jednou z našich jaderných ponorek pod severním pólem." -"O jakém pokusu?" -" Žádný takový nebyl. Nejspíš to byla jen francouzská kachna. Jenže Rusové si mysleli že informace o francouzské kachně jsou jen kachna, pane." -" Tak začali s mentálním výzkumem, protože si mysleli že ho provádíme my. I když jsme ve skutečnosti nic takového nedělali?" -"Ano pane. Ale teď, když na něm dělají, měli bychom i my, pane. Nemůžeme Rusům dovolit ovládnout pole mentálního výzkumu." Nevím proč taková kravina zlákala k účasti v něm tolik dobrých herců a nevím proč mě taková kravina celou dobu rozesmívala ... nejspíš si z nás diváků američtí filmaři začli dělat kozy. ()

Fiero

Jednoznačně ve mně film vyvolal rozporuplné pocity. Jestliže byl prvotní myšlenkou scénáře příběh o jednotce psycho - vojáků, věřím, že by se z toho vytřískat víc... Hereckému obsazení nelze nic vytknout. Clooney je prostě vynikající v komediálních rolích, respektive v rolích ve kterých si ze sebe dělá tak trochu srandu ( Bratříčku, kde jsi?). Možná trošku škoda, že nakonec tou "nejakčnější" scénou je zabití kozy a to pouhým pohledem:-) ()