Muži, čo čumia na kozy

• Česko Muži, co zírají na kozy (viac)

Reportér Bob Wilton se snaží zapomenout na rozpadlé manželství a hledá velký námět pro svůj příští článek. Potkává agenta speciální jednotky Lyna Cassadyho, který mu odhalí existenci tajné vojenské jednotky, jejímž cílem je změnit válku tak, jak ji známe. Zakladatel této jednotky zmizel a Bob se přidává k pátrací misi, kterou vede Cassady. Aby přežil tuto dobrodružnou výpravu, musí Bob čelit nepřátelům, o kterých se mu ani nezdálo. (oficiálny text distribútora)

Uframufrag

Je to az taka blbost ze sa mi ani nechce verit za sa taky herci dali na to ukecat.... ale ak aj pri natacani mali v sebe LSD tak to potom chapem.. ()

Bloodoom

Nějak jsem tento film nepochopil :( Herecké výkony jsou skvělé, hudba celkem ucházející, ale na komedii mi to přišlo slabé. Kde asi Heslov udělal chybu? ()

pan Spock

Na tenhle film jsem se dost těšil, zejména kvůli hereckému složení. Ani jeden z hlavních představitelů mě nezklamal. O celém filmu se to bohužel říct nedá. Těch neustálých skoků dějě do minulosti je až příliž a někdy působí dost rušivě. A jak tu bylo již řečeno: některé kousky jsou výborné, jako celek to však někdy dost skřípe. Děj je pojatý satiricky, ovšem trochu víc zábavy a spádu (nebo LSD) by neškodilo. ()

Calvus77

Ano, je to rádoby coenovské, ale na Coeny to fakt nemá. Je to absurdní, je to satirické, je to skvěle zahrané, ale něco tomu fakt chybí. Jednou větou nuda od gagu ke gagu. ()

maxs

příliš dobrých hereckých jmen v nepříliš zdařilé komedii... zaregistroval jsem plýtvání potenciálem a omezenost zábavy, až na několik velmi zdařilých gegů jsem u filmu spíše trpěl ... ()

Gazzellka

najblizsie, ked sa budem snazit sustredene sledovat nieco na styl tychto koz, ktorych tam, btw, bolo malo (myslim rohatych zvieratiek), dam si "masityho speka" pretoze "nikdo vlastne nevi, co nas vsechno ceka." udelujem jednu * za neopakovatelnu scenu zabijania kozy pohladom, lebo ked sla k zemi, tiekli mi slzy (nie smutku). podstatne viac z rebricka najvacsich peachovin filmoveho priemyslu sa mi pozdava burn after reading, lebo tam aspon dostane vred pit do cela. ()

boris323

Výborné herecké obsadenie, osobitný humor, skvelý príbeh a neustále vo vzduchu visiaca otázka : Či to tvorcovia myslia vážne alebo si z nás robia prdel ? Myslím že z tohto filmu si naozaj každý vezme čo chce. Mňa upútal tak, že som si ho pozrel radšej hneď 2-krát. A výsledok : vzhľadom k tomu že som sa stále bavil a ani raz som sa nepozrel na hodinky ani nič podobné a celkový dojem bol zaklincovaný tou poslednou scénou ako utekal Ewan McGregor oproti stene! Čo ma dostalo. Tak dávam 5 hviezd ako vyšitých. ()

Mikkys

Příšerně nudný film, který nemá s komedií nic společnýho. A nezachrání to ani známí herci. Za celou dobu filmu jsem se snad ani jednou pořádně nezasmál, což bych u komedie asi měl. ()

sioned

Tak tohle opravdu nebyl můj šálek kávy. Co je moc to je moc a doukoukala jsem to jen pro to, že jsem nemohla uvěřit tomu, že je to taková kravina. Vtipné momenty tam sice byly, ale už jsem byla filmem tak otrávená, že to vůbec nepomohlo. Tomuhle filmu bych asi neholdovala ani s LSD. ()

xxxblade

Nevím jak by film uspěl bez tak užasného hereckého obsazení. Člověk se musi trochu zamyslet aby pochopil humor. Ne každeho film zaujme, asi byl zaměřený jen na určitou část diváků. Mě se film líbil tak mezi 3 a 4 hvezdami ()