Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

Dexter1

Jednička prekonaná. Nemôže za to len prítomnosť Katsuni ale aj úplne perfektné filmové finále. A je mi úplne jasné, kto musí hrať Zappa Brannigana v hranej Futurame...no predsa Evan Stone :D ()

lebowski!

Revoluce v pornu! Monstr peníze vražené do tohoto projektu nepřijdou nazmar. Největší šok: herecký ansábl skutečně hraje! A dokonce moc dobře. Klaním se hluboce všem kdo se podíleli na této podívané. P.s. Brouk v hlavě: lepší než Piráti z karibiku 3? ()

Aquarius

Film má podľa IMDB 2 hodiny 18 minút. Príbehové, nepornografické scény tvoria hodinu a 24 minút, z čoho mi vychádza, že porno scény trvajú dohromady 54 minút. That’s impressive. ()

IMPAIRED

I really didnt expect that! Did ya expect that?? || Oh no, this is gettin fuckin riddiculous.. || Aaai. Tohle je masakr. Bavil jsem se celou dobu. Myslim že vtipnější konverzi snad už vytvořit nešlo, a hlavní herec je ikona sám o sobě. A když se na scéně objeví Tommy Gun, málem jsem spadl ze židle smíchy. ()

netahlo

V podstate nemene kvalitni jako "jednicka", ale prece jen, uz to nebylo tak originalni. Naproti tomu obsazeni je zde lepsi - Shyla nebo Katsumi, to je extraliga. Takze co se tyce napadu, za tri body. Obsazeni plny pocet - i kdyz takovy Rocco by tomu jeste dost pridal :-) ()

mira007

Na to že se jedná o pornofilm, tak musím uznat, že to bylo zábavný a zasmál jsem se víc jak u všech troškových filmů dohromady. Mělo to dokonce lepší kostýmy a výpravu než drtivá většina českých filmů, který jdou do kin. Na tomto filmu se asi neukojí člověk, který se chce u filmu udělat, ale lidi co se chtěj zasmát a pobavit. Jako ekonoma by mne zajímalo , zda si ten film na sebe vydělal :-) ()

TaanStari

Komentář k oběma filmům: Příběh je o několik tříd výš, než u jakéhokoliv jiného pornofilmu a je velice vtipný, samotné porno je taky na hodně vysoké úrovni, dost možná nejlepší film(y) žánru. ()

DHDV

Tohle zrovna nezvyšuje kvalitu světové filmové tvorby ale tak když už to tu je. Představ te si školní divadlo (pro jistotu vysokoškolské) plné sexu. To je asi tento film. Efekty by vytvořil kde jaký profesionální amatér na pc…. Ale v rámci xxx průmyslu 3+. ()

Hapretor

Na co jsou dobrý triky v pornu, když šukačky stojej za hovno. Tyhle momenty, když se porno znaží vyrovnat solidní-normální filařině, jsou směšné. (nebo o co jim vlastně jde?!). Maj se snažit udělat rajcovní rychlou zápletku s pořádnou fuck-akcí, ... ne tohle blemcání okolo ... k ničemu ... ()

Sasakr

Většina scén je krátká, což by nevadilo, ale jsou dost zmateně sestříhané. Co mě mrzí, že jsem první díl viděl před dlouhou dobou a moc si nepamatuju, o co tam šlo. Přitom druhý díl evidentně úzce navazuje. Nicméně nejlepší na celém filmu je stejně Evan, který je zkrátka neskutečně vtipnou postavou a fakt mě bavil. Měl by se dát na herce komediální rolí, s tím gumákem totiž dle mého moc parády nenadělal. A vůbec všichni herci byli nějak podivně vydojení, závěry byly vždy nějaké skromné... Přibylo chlupů, což je vzhledem k tématickému zasazení jenom dobře. ()