V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiálny text distribútora)

Shit

Super péčko a ještě se u toho výborně pobavit jak u komedie? proč ne? Piráti sou toho důkazem, habaděj pornoakciček, některých fakt skoro až strhujících a přitom postavy stihnou i komediální vložky a že jich je dost, krom toho některý hlášky sou naprosto brutální. Myslim, že bych se u tohohle výborně pobavil, i kdyby to nebylo porno, ale jako rozhodně sem se nezlobil, že tam ty kočky píchaly jak oživot ()

*Colorado

Kapitán Edward Reynolds, to je bezesporu největší lovec pirátů na světě :) Nechápu, že se Evan Stone po takovém hereckém koncertu neobjevil v nějaké komedii - např. božský Evan!?! :))) Jinak mě mrzelo dámské osazenstvo, kde se sázelo na nejdražší těla (respektive na těla, do kterých už se hodně peněz vrazilo - a to ještě v rámci branže :D) ()

lakikaki

81%?! Veď toľko nemá ani jeden diel Pirátov Karibiku! :) Rozhodne sa nejedná o zlý kúsok, skôr naopak, ale aj tak si myslím, že ako FILM (nie porno) nestojí tento snímok za viac ako slabšie 2 hviezdičky - scenár je o ničom, výprava pôsobí ako z nejakého školského divadelného predstavenia a navyše herecké výkony sú dosť chabé, čo však nemôžem povedať o niektorých orgánoch viacerých hercov. Avšak s prihliadnutím na žáner filmu (nemyslím tým dobrodružný) a na síce strašne lacné, ale v tomto segmente filmov vôbec nepoužívané digitálne triky, dvíham hodnotenie na 3 hviezdičky. To je myslím viac než dosť. ()

-dRaGoN-

Porno, které se ve stínu úspěchu filmových Pirátů snaží nalákat pornochtivé diváky lačnící v této branži po příběhu a efektech ( :D ) ale minimálně pro mě neúspěšně. Existují daleko lepší varianty, není jich mnoho ale to pro mě není důvod nadhodnocovat tam kde by to nebylo zasloužené. Digitální efekty slabé, příběh nudný, a "herecké" výkony podprůměrné. Samozřejmě je naprostá vetšina porno produkce ještě pod úrovní Pirátů, ale moje hodnocení je tu z umělecko/filmového hlediska, kde mají piráti co dohánět. Pokud bych měl hodnotit z druhé strany a nadsázkou asi jednu nebo dvě * přidám. 45% ()

playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40% ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)