V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiálny text distribútora)

Le_Chuck

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami. ()

H34D

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10 ()

Dargel

Podle mě nic moc, vyšperkovaný ženský, děvky na první pohled nenadchnou asi nikoho. Zbytečně se opakující sekvence. Na smysluplnost nemá smysl narážet, o tom to není. Každopádně dávám ale 3 hvězdičky, protože věřte nebo ne, dost sem se u toho nasmál. Nereálnost příběhu a scénky směřující k jedinému. Prostě smích. ()

bouncer

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj. ()

Ogneslaw

film bol ohromne zabavny a na pornofilm aj dobry. Najskor nedostatky - hlupucke dialogy, herecky talent a silikony... tie mi vadili najviac. Pozitiva - slusny herecky vykon hlavneho hrdinu, velka davka humoru aj ironie, namet Piratov z karibiku aj Indiana Jones, a najvacsia bomba boli rekvizity a kostymy, s tym sa naozaj tvorcovia vyhrali. celkovo tak film posobi dobry dojmom, rozhodne nie lacny... Odporucam kazdemu, ale pozor ! je to pornofilm.. dufam ze trend takychto kvalitnych pornofilmov bude pokracovat... a idem si stiahnut pokracovanie :P ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)