Sam bydlí v malém městečku amerického Středozápadu a vzhlíží ke hvězdám - z profese i založení. Fotografka Maggie žije v New Yorku a život jí dal podobu světáka a drsného cynika. Neznají se a společného nemají vůbec nic, až na jednu věc. Oba dostali košem od svých vyvolených. Sam chce svoji jedinou lásku Lindu zpět a Maggie by dala cokoliv za to, aby mohla svému nevěrnému francouzskému milenci Antonovi ukázat, zač je toho loket... (Warner Home Video CZ)

sedm.1

Nuda.Neromantické,nevtipné,zbytečně natahované.Mezi hlavní dvojicí to nejiskří,Tchéky Karyo až hnusně přehrává(ovšem na druhou stranu je právě on ve filmu to nejlepší),bez spádu a nápadu to zkrátka nejde. ()

Paity

Řekl bych, že Propadlí lásce je taková klasika v podání Meg Ryan. Její gagy, střeštěnost, roztomilost, půvab, to vše v tomhle snímku najdete dosytosti. Asi tomu ještě něco chybělo k další hvězdě, ale co, na tohle se podíváte vždycky rádi. Příběh spojení sil dvou "odkopnutých" duší, které se samozřejmě dají dohromady, je sice předvídatelný, ale každou romantickou duši určitě potěší. ()

Chandell

“Když jsem byla malá, můj táta měl pejska. Najednou zeslábl a táta s ním šel k veterináři. Doktor zjistil, že jde o larvy a že jich pes má plnej zadek. Řekl, že se nedá nic dělat. Že larvy v těle porostou a že toho našeho hodnýho psa nakonec zevnitř zaživa sežerou. Chtěl ho uspat, protože to zvíře bylo dost starý … Ale táta to nedovolil – odvezl ho domů, položil ho do postele, sáhl do něj a vlastníma rukama z něj potom vytahoval jednoho červa za druhým! Trvalo to celou noc. Ale dostal i posledního. Pes mého tátu přežil … To je láska Same.“ --- Film o tom, co je jeden člověk schopný a ochotný udělat pro to, aby získal zpět svoji ztracenou lásku a taky o tom, co je druhý člověk schopný a ochotný udělat pro to, aby se za svoji ztracenou lásku pomstil … ()

peetriss

Romantická komedie trochu jinak a k mému příjemnému překvapení zajímavý a milý rozbor vztahů mezi mužem a ženou braný s kouzelným nadhledem. Chemie mezi ústřední dvojicí Matthewem Broderickem a Meg Ryan funguje, což je základem úspěchu. ()

Erinien

Milá vtipná romantická komedie, kterou s radostí zařadím mezy ty lepší, možná i ty ještě lepší. Potěší, pobaví. Rozhovory jsou vtipné, z Meg je catwoman, hlavní představitel je šmudla. Všechno je lehce nadsazené a skončí to s Lassii. Rozhodně doporučuju pro zvednutí nálady. ()

Hopkins

Tak na tuhle komedii bych zapoměl. Asi protože byla naprosto průměrná pár vtipných momentů se najde a Meg Ryan jako zákeřná a zhrzená se snaží ale je to opravdu na 3 hvězdičky jako oddechovka proč ne ale nevybočuje. ()

Rathalos

Super romanticka komedia so super dvojicou Meg Ryan a Matthew Broderickom,taktiez krasna Kelly Preston a sympatak Tcheky Karyo,taketo filmy ja zboznujem,citim sa po nich skvelo...:-) ()

Ygnor

Meg je odsouzena, nebo možná pro někoho předurčena, k hraní v (kvazi)romantických komediích. Rozhodně mi to vůbec nesedlo. ()

chrispe

Až se divím, že tu nevidím, že film má přes dvě hodiny. Mně připadal neskutečně dlouhej. A nudnej. Dvojice Ryan - Broderick je podle mě největší průšvih, protože to mezi nimi vůbec nejiskřilo a navíc... ani jeden není "můj šálek čaje". Už nikdy více. Těžko říct, zda dát jednu nebo dvě hvězdičky. ()

MELODY

Meg Ryan přehrává, až bůh brání a Mathew Broderick je pařez, až se nechce věřit. Tohle opravdu nebude aspirovat na "Komedii století", to je mi líto. Vlastně není. ()

Monggol

Ako už tu ktosi písal, viac než romantická komédia to je sonda do medziľudských vzťahov ...  a hviezdu navyše za hlášku: "Zneuctím ti lebku". ()

pmusic

Ta určitá dávka prdlosti Meg Ryan sedí, konečně jí taky můžeme vidět v trochu jiné poloze, než na jakou jsme u ní zvyklí. Film jsem viděla úplnou náhodou a musím říct, že jako nenáročná oddychovka to fungovalo výborně. Matthew Broderick mě překvapil svým komediálním talentem, dobře vybraná dvojka.. ()