Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

pikovyeso

tenhle film se mi po prvním shlédnutí zdál tak na 2 hvězdy, ale na podruhé sem se ukrutně bavil, rozhodně velmi dobrý příběh k zamyšlení. Zabijačka is the best :D ()

Socirel

Příběh otloukánka, který se postupně mění na nového akčního hrdinu - zní to jako pěkná blbost, ale v originálním podání. Film plný emocí, je překvapivě brutální, místy jsem se i zasmál. Chloe Moretz se hrála svou roli dobře, něco mi říká, že s ní může být velmi dobrá herečka. ()

mantisCZ

Zajímavý snímek a ač jsem velký milovník comicsů,užil jsem si hlavně scény,kde řádila malá holka s Taťkou.Zbytek mi přišel dost slabý,hlavní hrdina coby nesympatický trotl mi ve filmu vyloženě vadil.Přesto dobrý film s "krvavým baletem",za který by se nestyděl ani John Woo v dobách své největší slávy,potěší i spousta comicsové nadsázky a hlášek.75% ()

Bada2302

Matthew Vaughn vedie! Čo sa týka filmov o superhrdinoch aspoň určite. Jeho vtipno-akčno-dojemný koktail podávaný v tom najvhodnejšom pomere divák zhltne s veľkou radosťou a chce viac. Cage konečne po dlhom čase má normálnu rolu, tá malá holka je môj veľký idol a hlavný hrdina je sympaťák široko-ďaleko. Čierny humor tomuto filmu veľmi sekne a ja sa teším na dvojku! ()

Flanda

Prakticky nejpříjemnější filmové překvapení roku 2010. Výborně jsem se u tohoto snímku bavil, taková smršť nápadů v dnešní době opravdu překvapí. Pokud Matthew Vaughn udrží takto vysoce nastavenou laťku, tak se máme opravdu v budoucnu na co těšit. Jen tak dále. ()

fred flok odpad!

podle všeho se mi tenhle film měl líbit. mám rád srandu i akci, mark strong je super herec a matthew vaughn podle jeho dosavadní tvorby slušnej režisér. jenže tohle je průšvih. už dlouho jsem se u filmu nenudil tak, že bych měl problém ho dokoukat, ale tady jsem po hodině nemohl dál. nakonec jsem to ze slušnosti dojel, ale žádná odměna mě za to na konci nečekala. tenhle film si naprosto nesmyslně hraje s popkulturníma klišé (americká střední škola, příběh pomsty), ale ani se jich poctivě nedrží, ani je pořádně neshazuje. výsledkem je divná pachuť, kterou nezachrání ani spousta mrtvol. kick-ass nedává smysl (což bych ještě snesl), naprosto mu chybí tempo, spousta scén a informací je úplně zbytečných, hlavní hrdina je nudnej šulin. snad jediná sympatická drobnost byl nicolas cage ve vcelku zábavný roli. fakt se snažím, i kvůli tý spoustě pozitivních komentářů, ale nemůžu si pomoct, tenhle film byl pro mě totální ztráta času a pokud budu mít štěstí, snad se na něj už nikdy nebudu muset dívat. ()

mr.sonny

Jako všecko dobrý, ale co ten konec? To byl nějakej scenaristickej vtip nebo jsem to asi nepochopil. Navíc musim pominout to, že komixová předloha je tu úplně obrácená naruby. SPOILER:Létající jet-pack s rotačníma kulometama? To jako vážně? To je nenapadlo už nic ubožejšího? To vypadalo, že si to už cucal z prstu ze zoufalství. ()

Two.Swallow

Nevadí mi komiksové předlohy, naopak si v nich docela plavu s radostí a natěšeně čekám na každé zfilmování, ale Kick-Ass mě zkrátka neuhranul. Jakožto všemi oblíbená postava Hit Girl mě třeba štvala nejvíc, hlavně ta představa toho, že ve svém dětském věku, kdy se má teprv učit dospělému světu, rozseká partičku o několika členech za doprovodu crazy songu - ano, pro někoho naprosto orgasmická scéna, pro mě bohužel ne. Na další díl se ze zvědavosti podívám, ale i když to obvykle nedělám, už předem ho v hlavě odsuzuji ke svým představám. ()

AndrejDuha

Aaaah! Ze začátku to vypadalo na další typický teen movie - nu, nechal jsem se nachytat. To, v co se film vzápětí zvrhne, je totiž taková snůška nezvyklých žánrových kombinací, která se jen tak nevidí - a parádně funguje! Něčím mi film připoměl Scotta Pilgrima (asi tou multižánrovostí), něčím japonskou kinematografii (asi tím pocitem jakési nepatřičnosti některých prvků - což není nutně negativum). Navíc mě baví režiséři, kteří umí být tzv. "nekorektní," a N. Cage, který umí hrát i (s) knírem :-). ()

kulitschka

Praštěná morbiditka, která neztrácí za celou dobu dech a dokáže rozesmát i trošku dojmout. Vadí mi filmy typu Prcičky, ale tady se teenageři neolizují tak moc a malá holka s neprůstřelnou vestou a psychopatickým tatínkem (Nicolas Cage) mne dokázala udržet u obrazovky na jeden zátah. Je to kravina, prostě nářez:) Dodatek: Přemýšlím, že nebýt Chloe Moretz, resp. její postavy a jejího výkonu, film by asi skončil v hnoji. ()

GoodspeedM

Všechno co bych chtěl k tomuhle říct je už tady napsáno, ale snad jen jednu věc. Ač se film na první pohled zdá jako rodinná komedie, tak až si tohle pustíte, přesvědčte se, že máte děti venku :D :D :D ()

Missile

Pohádka pro dospělé. Ano, opravdu ano, ačkoliv si myslím, že až tak pro dospělé to není. Ale aby mála holka někoho poslala do prdele a přitom na něj řvala ''kurva'' se docela rovná dnešní situaci ve světě. Ale což, to je jiný šálek kávy, tento film není žádná hollywoodská sračka s kozatýma holkama na předním obalu snažící se Vám osvětlit jako to tam chodí. Opravdu ne, tento velmi vydařený a velme, velmi, velmi hustý film je fakt nenapodobitelný. Pan režisér musel tušit že se mu to povede stejně tak jako X-Men: První třída. No prostě a jednoduše, mnoho kulek, dostatek krve, dostatek akce a hlavně pokračování. Film si ode mne vysloužil 99%. ()

Salto

První a jediný comics co jsem kdy četl. Úplně náhodou se mi dostal do ruky chvíli před tím, než šel film do kin. Celou serii jsem přečetl jedním dechem hned v tu chvíli. A byl jsem hrozně nadšený. Film není tak úchvatný. Řekl bych, že hlavní problém je v tom, že comics je plný sprostých slov, ošklivých nadávek a potoků krve. Ve filmové verzi je to značně ořezané, a všechny zmíněné atributy stáhnuty tak, aby byly v mezích. Téměř všechno čím se comics vymykal z řady zmizelo. Takže film tři hvězdy plus jedna za citové pouto ke comicsu. ()

Drooo

Do půlky filmu výborný nápad, který se dá jen tak těžko zmrvit, ale v tomto případě se to na sto procent podařilo. ()

Alesss

Tak k tomuto filmu jsem se dostal nějakým omylem (že by superlativy na csfd?) a naprosto nepřipraven na to, co mne čeká. A to až tak, že to nemůžu ani týden po shlédnutí rozdýchat... Finální hláška fialovovlasé Hit Girl do kamery na konci "skladišťové mixny" aspiruje pro mne na hlášku roku... Nezapomenutelné, perfektní, šílené... Prostě super. ()

Klimo odpad!

Thak neviem ci bola vacsia strata casu natacanie toho filmu alebo pozeranie. Vazne neviem. Teda ak sa toto za film vobec dalo povazovat. :-((((( ()

jioex13

Zprvu jsem očekával, že to bude další filmová tuctovka. Ovšem Kick-Ass má skvělý příběh obyčejného kluka, který chce být někým lepším. Skvělý je především v tom, že Vás dokáže zatáhnout do děje a slušné odbývání akce trvá po celou délku filmu, což Vás nenechá oddechnout. Závěrem bych rád napsal, že je velice dobrý a odpovídá tomu i celkové hodnocení. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu