Deloris Van Cartierová na svých dobrodružstvích v klášteře nakonec ještě vydělala a slaví právě úspěchy v nové show v Las Vegas. Z opojení slávou je však vytržena neodbytnými jeptiškami, které přicházejí s prosíkem. Po předchozích zkušenostech s temperamentní sestrou dospěly tyto dobré ženy k názoru, že Deloris je jejich jedinou nadějí v katastrofální situaci. Škola sv. Františka, kde všechny učí, má být zavřena, a to z ryze světských a přízemních důvodů - pro peníze. Žáci nevykazují žádné zvláštní schopnosti, škola se neúčastní žádných soutěží ani závodů, a sponzoři a dobrodinci ztratili zájem. Zkrátka a dobře, škole je potřeba dodat nového ducha, a navíc - stejně potřebují učitelku zpěvu. A tak se Deloris navzdory všem svým předsevzetím nechává znovu navléci do černého hábitu a poněkud rozechvěle předstupuje před třídu plnou hlučných a neukázněných výrostků, které ta černá jeptiška před tabulí ale vůbec nezajímá. Deloris čeká tuhý boj, má-li nakonec vzbudit ve svých žácích zájem o hudbu a ještě z nich udělat sbor, schopný vyhrát celostátní soutěž. (oficiálny text distribútora)

papadoce

Po veľmi sympatickej jednotke prišla, tak ako to v 90-tych bývalo zlým zvykom, úplne zbytočná dvojka. Vzala čas, nedala nič. Ale tá rišula je stále sexi, tak jej dám jednu hviezdu, sestre Marii-neviem. ()

Alfie

Po vtipné a svěží jedničce přišlo jedno z nejhorších pokračování,které jsem viděl.Tohle je pro mně ukázka ždímání úspěšné látky. ()

Hemlock

Opakovaný vtip není vtipem a bohužel tady to platí dvojnásob. Nezachránila to ani Whoopi, která sice byla stejně dobrá jako v jedničce, ale to bylo zřejmě jediné pojítko s prvním dílem, který narozdíl od dvojky uměl i rozesmát. Zklamání a mizerných 30%. ()

ostravak30

Sestra v akci 2 bohužel nepřišla vůbec, ale vůbec s ničím novým. A dokonce nevidíme ani žádný dobrý vtip. Pár zlomyslností od žáků na Deloris za vtipy nepovažuji. A tak zase převládá snaha o lepší hudbu a velmi opracované klišé. Třída outsiderů v sobě objeví nečekaný talent a začnou zpívat. A světe div se, dokonce vyhrají soutěž, škola je zachráněna. Po prvním díle je dvojka veliké zklamání, neboť tvůrci vymysleli totální nic a docela zírám, že něco takového pustili do světa aniž by zapracovali minimálně na větší porci humoru. ()

Via

Whoopi Goldberg je skvělá - k tomu přidejte gospelový sbor složený ze studentíků, kteří zprvu nemají vůbec zájem o učení... Sestra Marie Clarence v nich však dokáže probudit to, co v nich je - miluju zpěv a tohle je dobrá komedie ;) ()

sa_kra

Výborná Lauryn Hill! Já mám Whoopi ráda, přijde mi, že si na žádnou velkou herečku ani nehraje a je vtipná. Jako tenhle film. ()

J.Mayen

Vzhledem k tomu, ze na dnesni komedie (mluvim jen o zahranicnich, protoze Ceskou tvorbu soucasnosti nema absolutni cenu komentovat) stoji za pytel, tak tu budu hodnotit o hvedzu vys nez bych asi hodnotil Libi se mi vetsina hlasek od Whoopi a scernar, takovej jak uz tu pisou ostani, spis tuctovej. Ale komedie soucasnosti bud nechapu nebo opravdu dobre nejsou. Takze jsem musel zmenit hodnoceni na 5 hvezd. Protoze celkovych 50% si film rozhodne nezaslouzi. Pokud ma podle me totalni odpad ceske kinematografie "Snowboardaci" 57%, tak to vypovida o v kusu ceskych divaku. :-) ()

Skeevee

Abych rekla pravdu, pro me je to pokracovani, ktere vyjimecne neni horsi, nez prvni dil =) da se koukat na oba a svete div se, mam tyhle filmy docela rada =) prijdou mi usmevne, sem tam blaznive, sem tam si clovek pobrukuje pisnicky =) a najdeme v nich i pouceni... napr. nejlepsi zarazkou je salam a neztracejte hlavu, vzdycky je tu velka role lepici pasky =))) ()