Kung-fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky

• Česko Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů (viac)

Pandí bojovník Po bude čelit možná té největší výzvě, protože dostává na starost první den kung-fu výcviku neposedných žáků ušáčků. Podstata kung-fu nespočívá pouze v úderech a kopech, což se Po snaží svým žákům vylíčit na osobních příbězích Pěti postrachů. Každý z nich musel nejprve objevit tajemství vlastní dokonalosti. Pro Kudlanku to znamenalo objevit moc trpělivosti, Zmije musela projevit svou odvahu, Jeřáb poznával sebedůvěru, Tygřice se učila ovládat svou sílu a Opičák využívat svůj um k dobrému. Jejich poutavé příběhy pomůžou zvídavým ušákům odhalit pravou podstatu světa kung-fu. (Česká televize)

Herráček

Proč tyhlety krátký věcičky bývají mnohdy lepší, než dlouhej film? Asi jim stačí jedna myšlenka, kterou nemusí rozvádět na hodinu a půl, takže se do ní nacpe mnohem víc nápadů... ()

Aslan

Pekné príbehy o členoch zúrivej päťky, hovoriace deťom i nám starším, : „ Nikto múdry z neba nespadol.“ Buďme trpezlivý a všetko dá svoj zmysel v pravý čas, ako by povedal majster Ugwei. ()

Rozjimatel

Veľmi milé súhrnné životné príbehy jednotlivých členov zúrivej päťky. Veľmi sa mi páčila 2D animácia pri rozprávaní príbehov, pôsobiaca umeleckým dojmom. ()

KatRi

Nemůžu si pomoci, ale cítím z toho přílišnou snahu nastavovat něco, co mělo úspěch. uvidíme, co druhý díl, tady ještě přimhouřím oko, protože se jedná o bonus. ()

Phillo

Rovnako ako film ani tento bonus neohuruje hláškami a fyzickým humorom, ale krásnym vykreslením prostredia a postáv v ňom. Bez zápletky, bez konfliktu iba a len pre radosť. A mne to stačí. ()

phoorecek

Jak had, kudlanka, čáp, tygr a opice ke kung fu přišli. Pěkné, příjemné jako rychlovka před spaním ideální. Lepší než film? NE! ()

Lilloos

2D animace mně nějak nesedla, v několika minutách se to dalo snést, ale celý film si touto technikou představit nedokážu. Akce a moralizování bylo na takovou chvilku až dost, ale postrádala jsem nadhled a humor. Navíc škoda, že nejzajímavější z historek (kudlančí) je hned na začátku. ()

Meteorista

Zajímavé sloučení animovaného a kresleného filmu, jež poodhaluje vtipnou formou začátky pěti hrdinů Kung Fu. Ale vesměs nic, co by si zasloužilo výraznější pozornosti. ()

Mary19

Nečekejte jednu hlášku za druhou, ale i tak se docela pobavíte. Jinak kombinace 3-D s 2-D animací rozhodně nepůsobí rušivě, ba naopak filmu prospívá. Žádný zázrak, ale za shlédnutí rozhodně stojí... 75% ()

Haide

Jak na tyhle krátké filmy k animovaným hitovkám většinou nekoukám, tak tady jsem byla prostě zvědavá. A světe div se, ono to vážně bylo i zajímavé! Docela dobré doplnění příběhu a ujasnění nekolika detailů. ()

LadyEsik

Snímek s myšlenkami, které byli tisíckrát zpracovány, akorát tady jsou aplikovány na postavy z Kung-fu pandy, což ale není až tak špatné. Animace docela dobrá. Takový průměrný snímek. ()