Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

• Česko Tanec s vášní: Rozbal to! (viac)
všetky plagáty

Návrat fenoménu Tanec s vášní: Rozbal to! s novými tanečníky přináší i novou vášeň. Vše co kdy Kate Parkerová (Rachele Brooke Smithová) opravdu chtěla, bylo studium na prestižní newyorské Americké baletní akademii. Ale když jí tam nevezmou, uvědomí si, že aby uspěla v tanečním světě chce to něco víc, než jen přirozený talent. Ve špičkovém hip-hopovém klubu, za pomoci pohledného bývalého hokejisty - nyní tanečníka, však ještě může dosáhnout splnění svých snů. (HBO Europe)

radek.896

Konina, která je dějově hodně slabá a sází hlavně na krásu herečky. Tance byli sice pěkné, ale děj celkové hodnocení filmu sráží na průměr jen díky tanci, jinak bych se rozhodoval mezi 1-2*. ()

len.tilka

Tanec je super, ale námět jednoduchý, tisíckrát ohraný, takže vás prakticky nemůže nic překvapit. Prostě další příběh městský frajerky, co si strašně věří, čeká, jak si z ní všichni sednou na zadek, jenže nesednou, tak si sedne sama a na všechno se vyflákne. Tudíž musí přijít super týpek, co hned na první pohled pozná všechny kvality a i přes její vzpírání jí dotáhne jen tak nááhodou do těch nejlepších míst. Hlavní hrdinka mi bohužel zas až tak sympatická nebyla, naštěstí její taneční partner Tommy ano :D plus sem si myslela, jak jí tam Suzanne nejvíc rozseká v ňáký šílený hádce a ono..ne? Mmm ()

Adelita

Souhlasím s Guzo - hlavní představitelka R.B.Smith mi byla vysoce nesympatická a nepřirozená, ze všeho nejvíc mě vytáčel ten její umělý úsměv, nehledě na to, že ani není hezký, spíš na nervylezoucí! Snad jediné plus,které můžu R.B.Smith připsat, je za její pěknou figuru. No a co se týče sympatičnosti, co si budeme povídat, S.J.Jensen mi k srdci taky zrovna nepřirostla. Na taneční filmy se dívám ráda právě kvůli tanci a hudbě, od děje tedy nikdy nic moc neočekávám, pak můžu být jen mile překvapená. U tohoto filmu jsem překvapená opravdu nebyla, ale aspoň to zachraňuje ten tanec a hudba, především píseň Loosen Up. ()

wendy221

Tak takhle nesympatickou hlavní představitelku jsem ještě neviděla. Film postrádal logiku i návaznost, neuprimny bílý úsměv brunetky mě vytacel... Konečné číslo přidalo jednu hvězdu plus to, ze se nekonal srdceryvny projev za dojemneho hudebního doprovodu. ()