Súkromné pasce

• Česko Soukromé pasti (viac)
Česko, (2008–2011)

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová (viac)

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak. (TV Nova)

Recenzie používateľa Tosim k tomuto seriálu (9)

Súkromné pasce (2008)

V době svého vzniku byly Soukromé pasti oslavované, mnou ovšem zatracované. Dal jsem si po letech poctivé opakování a mé hodnocení není tolik příkré, ovšem i tak je mi líto, většina částí jsou víceméně klišovité příběhy, jakých je dvanáct do tuctu a v nichž si nova hraje na umění a jak se teď říká "quality TV." Více v mých komentářích u  jednotlivých dílů. ()

Fajn brigáda (2008) (S01E02)

ACHTUNG - SPOILERS! V mnoha případech u Soukromých pastí zabíjí pointa příběh - třeba zde jsou skoro všechny vedlejší postavy příbuzné nebo známé s Žanetiným nastávajícím manželem. ()

DNA jako důkaz (2008) (S01E04)

Přepjatost a afektovanost jsou dalšími problémy Soukromých pastí - zde tyto překročily únosnou mez u Budaře, Voříškové i Bydžovské. Jediný příjemně civilní byl Tomáš Hanák. ()

Láska v moll (2008) (S01E05)

Ten nesnesitelnej patos to fakt zabil. ()

Tři do páru (2008) (S01E10)

Díl, ve kterém byl (v současnosti už dávno nemoderní) zcizovací efekt, kdy někdo mluví do kamery, použit účelně. 70%. ()

Riskantní interview (2008) (S01E11)

Milena Holcová napsala plnokrevné ženské postavy, navíc to nejsou žádné mladice a hlavně řeší křivdy z minulosti - dost změna oproti jiným Soukromým pastím. ()

Nezabiješ (2011) (S02E01)

Tenhle díl Soukromých pastí má dost z žánru thrilleru... A je hodně zajímavý tím, že ho natočil a napsal Jiří Věrčák - zajímavá postava českého filmu, který má na svědomí jeden z nejkultovnějších porevolučních snímků, aby pak klesal až k Ordinaci a tímto dílem (zřejmě?) zakončil svou profesní dráhu. ()

Manželství nebo život (2011) (S02E02)

Další vztahovka, kterých jsou v Soukromých pastích, promiňte mi ten výraz, "dvě prdele." ()

V síti (2011) (S02E04)

Nejpovedenější díl Soukromých pastí má na svědomí, jak jinak, Jan Prušinovský. Mladý, moderní tvůrce vytvořil část se stejnými vlastnostmi a to, co předvádějí herci, obzvlášť Kryštof Hádek, je lahůdka. ()

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

16.08.2017

Cynismus Humphreyho Bogarta, šarm Roberta Mitchuma, křehkost Lizabeth Scott, rafinovanost Alfreda Hitchcocka, temné příběhy z Mexika, napínavé filmové jízdy noirovými vlaky a standard v podobě… (viac)