Je možné vzít spravedlnost do vlastních rukou? Janovi zabili ženu, matku jeho dítěte. Vraha pro nedostatek důkazů neodsoudí. Jan se rozhodne bránit ženu, se kterou byl šťastný a kterou miloval, protože ona se bránit nemohla. Kam až může zajít? (Bontonfilm)

Arsenal83

O podobnej situácií je geniálny film Ctihodný občan. Ale toto je podané v inom duchu a v o niečo slabšie. Chýba tu ten "feeling" nešťastia, pocitu nespravodlivosti, neukojenej túžbe po pomste. Všetko sa to odohrá, ale zahrané to je ležérne. No a aj dievčatko, ktorej zomrie mama to berie úplne v pohode a tomu fakt už nebolo veriť. Nakoniec bol najsympatickejší vyšetrovateľ, ktorý sa rozhodol správne. ()

NinonL

Skvělý díl. Jiří Langmajer v roli nešťastného otce docela realistický. Michal Dlouhý opět v roli grázla - výborně stvárněno. Vladimír Kratina jakožto moudrý vyšetřovatel - bezva. Otázka zní: existují vůbec takoví? No a ostatní taky dobří. Takže za mně nadprůměr. ()

Likan7

Vynikající díl. Možná lepší než Něný vetřelec. Naprosto bezkonkurenční Langmajer, kterýmu ty vnitřní boje a rozervanost způsobený osobní tragédií prostě věříte. Neméně zajímavá postava je ale i detektiv vyšetřující obě vraždy. Celou dobu jsem cítil knedlík v krku a finální pointa mě opravdu potěšila, až jsem si řekl "tyvo*e". Hutný, plíživý, smutný, tragický. Takové by měly být Soukromé pasti. ()

NinadeL

Zdánlivě banální a lineární příběh o otci a jeho šestileté dceři... kteří přišli o manželku a matku. Její smrt byla jedna z těch nejzbytečnějších, justice na ní byla příliš krátká, logicky tedy následovala touha po pomstě. Překvapivý zvrat, realistické emoce, zkrátka velmi dobrý otvírák druhé řady. Příběh zdobí tehdy málo známé tváře Holišové a Málkové, výborně sehraný je Langmajer s malinkou Annou Sikorovou. Z toho upřimného vztahu otce a dcery až mrazí, protože sledovat je v jejich situaci není skutečně snadné. ()

Tosim

Tenhle díl Soukromých pastí má dost z žánru thrilleru... A je hodně zajímavý tím, že ho natočil a napsal Jiří Věrčák - zajímavá postava českého filmu, který má na svědomí jeden z nejkultovnějších porevolučních snímků, aby pak klesal až k Ordinaci a tímto dílem (zřejmě?) zakončil svou profesní dráhu. ()