My, nebo ona - ale hlavně se už sakra rozhodni. Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Tondovi i Hance jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal Emmu. Teď mají všichni problém. Hanka řeší, jak zachránit svůj svět, Tonda řeší dilema mezi láskou a zodpovědností a Emma řeší, jestli je Tonda opravdu ten pravý. (TV Nova)

NinonL

Ač herečku Marthu Issovou nemám ráda, tady roli vdané pipiny hraje velmi dobře. Táňa Pauhofová v roli Emmy je trochu horší a Jan Budař alias manžel a záletník Tonda nejhorší. Ale celkově průměr. ()

Likan7

Pasti se potápí ke dnu. Jak skvěle seriál začal a hned od úvodu stál na pevných základech, Tři do páru jen potvrzuje klesající kvalitu tohoto rádoby drama seriálu, který je v poslední dílech opravdu víc vtipný než zajímavý. Jako jo, Táňa Pauhofová je neskutečně krásná a sexy herečka, ale její smyslný kukuč nezachrání jinak fádní epizodu, která je ve finále úplně o ničem. Alespoň, že skončila tak, jak jsem doufal. ()

Arsenal83

Nuž keby sa žena správala ako puťka Issová, tak ju opustím aj bez milenky. Tu to Tatiane naozaj veľmi, veľmi pristalo a v tom čase myslím bola matracom Tomáša Maštalíra, čiže ten správne využil moment jej najväčšieho rozkvetu. A na moje prekvapenie, v tomto seriáli ani nevytiahla svoju osvedčenú „hereckú“ zbraň, teda ukazovanie poprsia. Hoci hrá to, čo skoro celý život, úlohu večnej milenky. Takže v kariére Pauhofovej hodnotím výkon v Súkromných pasciach ako druhý najlepší. Hneď po dabingu Hermiony. ()