Dítě je důležitější než okolnosti jeho početí Když se mladý právník Viktor snaží zachránit život svému otci, který onemocněl leukémií, vyjde najevo, že nejsou příbuzní. Ve snaze najít biologického otce zjistí Viktor i jeho blízcí, že některé pravdy jsou zbytečné - nikomu a ničemu nepomohou. (TV Nova)

Likan7

Tak jestli byla Jiná láska nejslabší díl, tak to teď můžu říct o Dna jako důkaz. Příšerně otravný postavy, dvou sekundová scéna Vořískové ve spodním prádle to nezachrání. Ani po stránce příběhové se jedná o jeden velký fail. Nuda, která je spíš občas nechtěně vtipná, než vážná. ()

Arsenal83

Tak Voříškovú mám veľmi rád, téma celkom ok, ale prečo to zatiahli týmto smerom, to ja vôbec nechápem. Ten plešatec Budař je neznesiteľný a takto sa správa k milej a krásnej žene a k ľuďom okolo? Mali ho všetci rovno poslať do prdele alebo ho pohladiť prachovkou debila jedného. ()

Tosim

Přepjatost a afektovanost jsou dalšími problémy Soukromých pastí - zde tyto překročily únosnou mez u Budaře, Voříškové i Bydžovské. Jediný příjemně civilní byl Tomáš Hanák. ()

• Jako hotel, v němž se odehrála zásadní část dění, byl použit zámek Blažkov, jenž se nachází v obci Myštěves. V jednom záběru, kdy Katka (Tereza Ramba) nešťastně pozoruje rvačku mezi Viktorem (Jan Budař) a jeho otcem (Tomáš Hanák), je za Katkou nad oknem vidět erb rodu Ritter von Mallmann, včetně latinského nápisu: „Procellae non terrent,“ v českém překladu: „Bouře neodradí.“ (Nick321)