Tínedžer Mike O'Donnell (Zac Efron) má všetko - je úspešným športovcom, obľúbeným v kolektíve a čaká ho štipendium na univerzite. Náhle sa však rozhodne všetkého sa vzdať a oženiť sa so svojou stredoškolskou láskou Scarlett. O 25 rokov neskôr si dospelý Mike (Matthew Perry) uvedomuje, že jeho život nie je celkom tým, čo očakával. Odišiel od manželky, Scarlett (Leslie Mann), býva so svojím najlepším kamošom Nedom (Thomas Lennon), jeho kariéra vo farmaceutickej spoločnosti stagnuje a jeho vzťah k vlastným deťom v tínedžerskom veku je na bode mrazu. Po tom, ako prepasie ďalšiu šancu na postup v zamestnaní, navštívi svoju bývalú školu, aby si pripomenul svoje basketbalové úspechy a porozmýšľal nad životom, ktorý mohol mať. V spomínaní na minulosť ho vyruší školník, s ktorým sa zhodnú na tom, aké bolo všetko skvelé, keď mal 17. Po ceste domov Mike zbadá záhadného školníka stáť na okraji útesu, ako sa pripravuje skočiť do rieky. Mike vybehne z auta, aby ho zachránil, ale keď sa k nemu priblíži, muž zmizne. Mike spadne do rieky a zrazu má znovu 17. (TV Markíza)

Prubner

Hróóózně dlouho trvá, než se začne něco dít a navíc se celá expozice děje bez jediného vtipu. Jakmile hrdina omládne, tak se víceméně začne dít všechno to, co se nabízí. Jenže ty situace nejsou moc propracované ani moc vtipné a navíc jsou vesměs blbě zahrané. Nic proti Efronovi, ale komik z něj nikdy nebude, zbytečně přehrává. Nevýrazný a málo vtipný film. Čekal jsem to lepší. ()

Kubík

Trochu podprůmněrná, obyčejna komedie s příběhem, který tu už byl s malýmy obněnamy už X-krát. Oddechovka na nedelní večer:) ()

migsee

Spousta lidí ohrne nos kvůli šamponkovi z High School Musicalu. Byl to i můj případ a proto všem doporučuju, ať se překonají a podívají se. Ono se to totiž fakt dá:) ()

LinkTheSink

Nedávno jsem na tom byl v kině a abych pravdu řekl myslel jsem, že to bude o hodně horší. Koneckonců mě film příjemně překvapil a v celku i pobavil. ()

OGJon

Čekal jsem to daleko horší, troufám si říct, že mě film i přijemně překvapil. Ono to chce, aby si Efrona vzal do parády někdo jiný než Disney a hned to jde natočit dívatelný film. ()

JenYu

Ne že by ten film byl nějaká bomba, ale když já mám takovej neodbytnej pocit, že Zac vypadá jako Leonard Whiting za mlada...a to je zatraceně silný eso v rukávu. ()

wendus92

Příjemná oddychovka s několika velmi vtipnými momenty. Narozdíl od Zaca se mi Matthew Perry vůbec nelíbil. Zac Efron byl překvapivě naprosto skvělý. ()

Shley

Když jsem tento film sháněl myslel se že to bude dobrá a oddechová kodedie, ale spletl jsem se. Celý příběh je celkem nezajímavý, nudný a laciný, krom toho tu máme ještě podprůměrný výkon herců. Burr Steers z potenciálně dobrého filmu udělal podprůměrný propadák. Sečteno a pdtrženo celkem vtipný film s nesmyslným příběhěm. 2/10 ()

Joe16210

Vtipná komedie, která se skvěle hodí k rodinnému večeru. Herecké obsazení dobré, nápad také. Pro mě lehce nadprůměrný film. ()

iamx_

Po polovine filmu jsem byl hodne nadsenej, prvni pulka byla opravdu skvela. Bohuzel v te druhe pulce prislo klasicne ocekavane klise, cimz konci 95% filmu. Pribeh nemohl ani nicim skoncit, ale kdyz byl v pozici mladsi Zac Efron, byl film daleko zabavnejsi a zazivnejsi. Perry si ve filmu ani moc nezahral, krom uvodu a zaveru se nikde neobjevil, coz ani nebylo potreba. Efron odtahl cely film sam, takze pro za 4*. ()

megajalec

Neškodná oddychovka na nedeľu. Komédie podobného typu zvyknú dopadnúť oveľa oveľa horšie, tvorcovia a herci 17 again to uhrali na znesiteľný priemer, čo je v tomto type filme veľká pochvala. ()

tsatsiki

Dobrá romantická komedie, kde mě prvně zaujalo, že tu hraje Matheww Perry, ale nakonec mě více,,okouzlil" Zac. Do té doby jsem ho neznal a tady se fakt předvedl. Líbilo se mi, že to není jenom romantická sračka, kde se prostě někdo to do někoho zamiluje, ta ho nechce, tak brečí, pak se jí snaží získat, získá ji a je konec, to tu nebylo a v tom mají u mě velké plus. ()

Domas88 odpad!

Mám rád takové ty tipické americké (romantické) komedie, ale tipické .... (ani tenhle film mě nedonutí být vulgární) mě fakt nebaví.. a navíc Efron....... :D :D :D ....... :D ()

waltosin

Přiznejte se kdo by omládnout o pár let a změnit svůj život k lepšímu a když se to stane tak zjistíte že nic měnit nechcete, protože víte že jste se rozhodli správně, ale akorát jste o tom nevěděli a právě v ten čas to pochopíte že jste šťastný. 80% ()

Crybaby

Plytké, prvoplánové, naivné a cez to všetko to nebolo tak zlé. Nebyť nechutného českého dabingu ktorý by zvládol skaziť aj veľkofilm, dal by som tomu aj lepšie hodnotenie. ()