Odvážni potápači a dobrodruhovia Sebastian (Chris Carmack) a Dani (Laura Vandervoortová) poskytujú svoje služby klientom na výpravách do morských hlbín pri brehoch havajských ostrovov. Nástrahy zradných havajských útesov poznajú do najmenších detailov, ale v službách svojich nových klientov sa obaja nečakane ocitnú v životnom nebezpečenstve, ktoré zásadne preverí ich potápačské zručnosti, lásku, silu a vôľu k životu. Sebastian a jeho priateľka Dani vlastnia v Honolulu firmu, ktorá poskytuje turistom sprievodcovské služby pri potápaní pozdĺž neďalekých útesov. Sebastian vo voľnom čase hľadá španielsku loď San Cristobal, ktorá sa potopila v čase španielskych dobyvateľských výprav a viezla zlatý poklad. Za nálezné by si chcel kúpiť novú loď a s Dani založiť rodinu. Ich priatelia Mace (Michael Graziadei) a Kimi (Mircea Monroe) majú spolu veľmi zložitý vzťah. Sebastianove služby si najmú noví klienti Carlton (David Anders) a Azra  (Marsha Thomasonová), ktorí tiež údajne hľadajú loď San Cristobal. Po náleze niekoľkých artefaktov sa zdá, že objav vraku majú na dosah. Carlton sa však prizná, že pracuje pre bohatého prepravcu, ktorý v tunajších vodách stratil dva kontajnery s bližšie nešpecifikovaným tovarom. Ak ich Sebastian a Dani nájdu, dostanú odmenu pol milióna dolárov. Ak sa im to nepodarí, Carltonovi hrozí smrť, a tým pádom aj životy Sebastiana a Dani budú v ohrození. Dohodnú sa, že kontajnery nájdu, zinkasujú peniaze a s činnosťou nájomných potápačov skončia. Keď však neskôr zistia, že jeden z kontajnerov obsahuje zariadenie pre odpálenie atómových hlavíc, pre Dani a Sebastiana sa začína boj o holý život. (TV JOJ)

SeanLSD

Už jednotka bola prachsprostou vykrádačkou ( = nepriznaným remakom ), a toto bolo zo začiatku ešte aj pekne hlúpe... - ale zažívaním prebehlo opäť svižne, sexy a bez komplikácií... ()

jerenymo

Obsazení seriálový herců neherců do rádoby akčního filmu, který těží z jedničky jak jen to jde. Bohužel se mu to nedaří. První část je věnována jen holkám v plavkách a rádoby nabušencům a druhýá část se snaží býti akčního rázu,ale akce je téměř nulová a jasný očekávaný happy-end se bohužel dostaví :D ()

M1k9

Dělalo mi velký problém se na ten film dokoukat, abych mohl napsat recenzi. ;-) První dva zmiňovaní herci stojí za zhlédnutí této trochu předělané jedničky. Jako výplň mezi filmy to beru. Můžu si teď vybrat jestli sáhnu po jedničce nebo dvojce, respektive zvážím to podle hereček. ;-) Nejsem si však jistý, zda něco takového budu ještě někdy zvažovat. 1.5/10 ()

doddo2012

Aspoň za Lauru Vandervoort dávam 2 hviezdičky. Inak tomu niečo chýba..hoci to nebolo také dobré ako prvá časť, dalo sa na to pozerať. ()

Rehooo

Tak bylo to rozhodně horší než první díl (jak už to tak většinou bývá u dalších dílů na pokračování). Nicméně chvílemi to bylo fajn, ale chvílemi to bylo zase otřesné. Když se tomu přidá vlastně ten samý příběh jako v jedničce, tak nic moc. Navíc mi tu chybí jak Alba tak Walker. ()

Tiso

Tak opravdu nevím, scénář jakoby by byl opsaný z prvního dílo, až na pár detailů. Místo drog je tentokrát atomovka. A misto hvězdného Paula Walkera a Jessicy Alba je pro mě nepříliš vhodný Chris Carmack, Laura Vandervoort. Za mě dávám 10% je to ztráta času, je lepší opravdu znovu shlédnout první díl. ()

MickeyStuma

Letní dobrodružný snímek o potápění. Dějově s tím předchozím nemá společného vůbec nic. Jde si svou cestou a za použití nádherných podmořských scenérií, sytých barev, soundtracku v podobě aktuálních letních hitů a až téměř rodinného příběhu vytváří výbornou podívanou. Celkově je sice krapet slabší, ale i tak dokáže zaujmout. ()

AxelWers odpad!

Od filmu čakám zhruba to, čo sa píše v texte od distribútora. Ale ešte aj keď po hodine tam riešia iba to, kto sa s kým vyspal, tak niečo nebude v poriadku. ()

zberatel

Okrem par peknych bab co sa mihmu na obrazovke ziadne krasne zabery sa neobjavia,nudny pribeh,ziadne chvilky napetia...jednicka sa mi pacila viac... ()

Acrobat odpad!

Utopte sa na vlnách extrémne zbytočného štúdiového výplachu Do hlbiny filmovej katastrofy 2, kde napätie, umelé telá a ničota tvoria absolútnu nezhovievavosť k divákovi. (august, Markíza) ()

kwaicheng

Pěkný holky, potápění, no - párkrát jsem sice vůbec nepochopil zvraty ve scénáři, ale jinak se mi to líbilo... Na to že je to emerickej film, tak se tam mihly i obnažené ženštiny, překvapení... ()

John80

Druhá trošku slabšia časť Akčného dobrodružného filmu a nádherneho podmorského prostredia s akčnými scénami počas filmu 3* ()