Do hlbiny

• Česko Do hlubiny (viac)

Atraktívni mladí ľudia Jared (Paul Walker) a Sam  (Jessica Albaová) si bezstarostne žijú v prívese pri pláži na Bahamách. Sam pracuje ako sprievodkyňa v miestnom vodnom zábavnom parku "Atlantis" a Jared je potápač. Jeho skutočným snom je nájsť legendárnu pirátsku loď "Zephir", ukrývajúcu náklad za niekoľko miliónov dolárov. Keď ich navštívia Jaredov kamarát Bryce kamarát Bryce (Scott Caan) so svojou novou priateľkou Amandou (Ashley Scottová), všetci štyria sa pustia do hľadania stroskotanej lode. Na morskom dne pritom narazia pritom na trosky lietadla, ktoré havarovalo počas nedávnej víchrice a je naložené kokaínom. Bryce a Amanda si chcú kokaín nechať, ale Jared a Sam sú proti. Všetci štyria sa rozhodnú o náleze lietadla pomlčať a venovať sa ďalej hľadaniu lode. Bryce a Amanda chcú z potopeného lietadla časť kokaínu vyzdvihnúť a predať ho Primovi (Tyson Beckford), ktorý vlastní nočný klub. Žiaľ, Primo je spolupracovník drogového magnáta Reyesa (James Frain), ktorému kokaín z lietadla patril, a ten chce svoj tovar späť. Ak mu celý náklad z lietadla nedoručia včas a zadarmo, tak ich všetkých jednoducho zabije. (TV JOJ)

Shakers

Into the Blue nieje zlým filmom.Herci dokážu pritiahnuť divákov, tak ako pekné zábery v mori či Jessica Alba.Dej je celkom dobrý a je aj dobre zrežírovaný (ma tempo), ale problém vidím len v tom scenári, ktorý je "deravý " .Paul Walker síce spraví zo pár rekordov v zadržaní dychu, čo sa tomuto filmu odpustiť jednoducho nedá, ale inak akcie sú celkom dobré (kamera, hudba, strih).Nieje to nič viac len taká oddychovka, pri ktorej sa neoplatí rozmýšľať, ale aj tak som sa skvelo bavil a moc nenudil.Svoj účel to splnilo. 70% - 3* ()

dobytek

Souhlasim s kolegou Enšpíglem. V tomto filmu stojí za pohled akorát Jessica Kalba. A za poslech stojí ještě písnička Time of our lives od PVD. Jinak je to o hovně. Já jsem to ani nedokoukal. Pokud nejste Michal Kolesa a nehodnotíte kvalitu filmu podle množství záběrů na plavající ženy, tak od toho dejte ruce pryč. ()

Enšpígl

Ono to je asi trapné , že u některých filmů se dá honodit jen to že se tam objevuje sexy herečka, či její zadek , postava nebo prsa, ale je to trapné hlavně od tvůrců filmů, když je to ,,nej,, co ve filmu je. Tady je to ještě o jednu * výše ze příjemné podmořské záběry. Paul Walker to fakt je spíše směšné ,že hraje podobné role, ale co jiného by vlastně měl hrát?? Nehrát??Ale ne, nějak se živit musí. Když jsem dokoukal film Do hlubiny, řekl jsem si, že jsme se díval do blbiny. ()

anli

Dobrodružný krimi thriller,kde je hodně modré barvy a kde se hodně potápí.A to vše při honbě za pokladem.Celkem slušné ingredience pro namíchání dobrého filmového koktejlu.Žel bohu scénář je velmi jednoduchý a neoplývá žádnými nápady.Vše stojí na velmi primitivní zápletce hodný/padouch a oba chtějí poklad.Do toho se přímíchá obchod s drogami a tak nějak se tomu režisér snaží dát ucelený dojem a spád.V první polovině se mu to nedaří téměř vůbec,pak se to trochu zlepší a posledních cca 30 minut je velmi slušných a ukazují,že když John Stockwell chce,dokáže na plátno dostat velmi dobrou akční podívanou,plnou napětí a dynamických scén.Škoda,že to tak nebylo větší část filmu,ale asi se tvůrci spokojili s tím,že prostě natočí letní oddychovku.A u toho zůstalo.Naštěstí film obsahuje spoustu nádherných podmořskýcj záběrů(a žraloků)a hlavně stále sexy a okouzlující Jessicu Albu(v plavkách i mokrém tričku je fakt k sežrání!)..A Paul Walker se ženské části publika určitě zamlouvá též.Na to zřejmě producenti sázeli a fakt je,že tato dvojice hodně zachraňuje,ale spíš fyzikky,protože jim scénář vkládá do úst místy velmi naivní a jednoduché dialogy,s kterými toho ze sebe ,co se týče herectví,moc nevyždímou.Ovšem je fakt,že film zdobí a příjemně se na ně kouká.Normálně bych tomuhle filmu dal slabých 40%,ale za mokrou Jessicu přidávám jasných 20%,takže dávám hlubinných 60%,ale potápět se asi nebudu.P.S.Kdo má rád moře a potápění,jistě si ještě něco přidá. ()

Phobia

Urostlí mládenci, lepé děvy, průzračné moře v barvě stoprocentního cyanu, rybiček jak ve veřejném akváriu... prvních 35 minut bylo pouhým zdlouhavým klipem, reklamou na turistická lákadla Karibiku. Pak někoho moudrého napadlo, že by ten film měl mít asi nějaký děj, že dovádění a cicmání pohledných lidí ve vlnách nejspíš divákovi nebude stačit ke štěstí. A tak ten moudrý kdosi oslovil svého šestiletého potomka, ať sepíše scénář - ale krasopisně, přesně podle písanky! Poté se nám do hudebního videoklipu vloudil poklad ze ztroskotané lodi, upadlé letadlo, narkotika, prohnilí padouši s mizernou muškou a vybíraví žraločí gurmáni. "Do hlubiny" se nepyšní dobrými hereckými výkony ani reálně vyhlížejícími situacemi, nabízí několik "povedených" guilty pleasure momentů, ovšem jak jsem večer byla ubitá horkem, nějak mi pohled na tolik čisté vody přišel jednoduše příjemný a mému uvařenému mozku ten tupoučký příběh celkem vyhovoval. 58% ()

• Sony Pictures digitálne upravila filmový trailer a Jessica Alba (Sam) tak prišla k bikinám, ktoré toho zakrývajú trochu viac. (ČSFD)
  • Keď sa Amanda (Jessica Alba) pod vodou zapletie do trosiek lietadla, je za ňou vidieť potápača, ktorý sa skrýva pred kamerou. (Arsenal83)

Béčkové horory útočí

Béčkové horory útočí

20.07.2008

Pokud jste příznivci sofistikovanějšího strašení ve stylu třeba Osvícení či Šestého smyslu, neobtěžujte se číst dál. Dnes si totiž dáme porci hororů, které o kategorii A nezavadí ani náhodou. A právě… (viac)