Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

yazik

Dost slabota jak po příběhové stránce tak i po herecké (ale tu přeci jen trochu zpříjemňuje krásná Zulay Henao). Nicméně jsem to vydržel do konce a nemůžu řici, že bych se musel nějak přemáhat, takže to nakonec nebude tak hrozné. 2*. ()

Domas88 odpad!

Mám opavdu řict co tam bylo špatně? Ne moment snažší bude když řeknu co tam bylo dobře... nebo jinak: ŠPATNĚ: Všechno a DOBŘE: NIC... ()

Miyamoto

Průhledné, souboje postrádající šťávu a nesympatický hlavní hrdina. V kině jsem litoval, ža jsem si radši nekoupil hamburger:-D ()

MarryW

Na první pohled zajímavý příběh, který ovšem hodně ztrácí na špatném textu a nepochopitelných dialozích. Bojové scény ujdou, vypadají i vcelku realisticky. I tak to ale na více než 2* nestačí. ()

tahir

No som velmi rad ze som to videl na PC, lebo povodne som mal v plane na to ist do kina. Film som ani nedopozeral, nuda, polodementny Howard ktory rozprava ako autista, dialogy, kamera, vsetko na nic. Jedna-dve slabe bitky, a vraj Fighting :-D ()

panic25

I když jsem od tohoto filmu moc nečekal, příjemně překvapil, téma, které není moc vidět dobře vybraná lokalita pro film se slušnými herci si zaslouží 4 hvězdy stojí za zkouknutí ()

SONYAGENT

Film podobný snímku "Never back down", ale rozhodně nezaostal.. Je v něm vidět spousta akce, životních osudů, divák nahlédne do podsvětí amerického života a seznámí se s hrdinou, který se nikdy nevzdává svých snů a cílů.. Je to příběh určený pro více věkových kategorií a baví Vás od začátku do konce.. 90% ()

Ponocnej

Za relativne pekne rezby ac ty naprahy kde ranu sbirali az ze zeme taky nebyly uplne krasne nicmene zase chapu ze divak musi stihnout co se tam vubec deje ..... jinak pribeh jsme mohli v ruznych variacich videt uz tolikrat ze nemuze nic prekvapit ()

montel

Shawn (Channing Tatum) je podvodníček, který si na ulici přivydělává menšími obchody. Jednoho dne si ho vyhlídne manažer pouličních amatérských rváčů Harvey (Terrence Howard) a nabídne mu 5000 dolarů za výhru v souboji. Shawn je z takovéto nabídky nadšený a nabídku ihned přijímá. Soubojů bude čím dál víc a částka stoupá...Průměrný akční film z prostředí pouličních rvaček, malinko připomínající svým dějem Leona s Van Dammem. Souboje jsou ale slabé a tak jediná kdo tento film malinko rozzářila, byla prozatím neznámá herečka Zulay Henao...45% ()

NaTe

Tento snímek mě dějově nijak zvláště nezaujal, ale ty bitky, akce a herci se mi celkem zamlouvali... takže 50 %... ()

Diegog4

velmi povedený film dostalo mě na něm hlavně to, že Channing Tatumse chová jako správný sympaťák(drží dveře, je slušný) a ani po výhrách v aréně nezpišní jak to bívá u většiny filmů....plus souboje vyhrané náhodou fakt špica to sem ještě neviděl:) ()

chosan

Sice na začátku filmu jsem si říkal ten asi ani nedokoukám jaká je to nuda ale pak světe div se mě to začalo docela bavit a jsem rád že jsem to dokoukal. Sice film je trochu podobnej Lvímu srdci s Van dammem ale i tak je mé hodnocení 3 hvězdičky kdyby to šlo dal bych tři a půl koukatelný film 60 %. ()

minnamay

Velmi nadějný Chaning Tatum a standartní Terrence Howard, kterému role sedí. Bohužel scénář je mi zřejmý od samého začátku, ale nenudila jsem se. Zaujala mě krásná Zulay Henao. ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)