Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Ano, je to po dějové stránce neskutečně blbý film, ale na druhou stranu mi připadá, jako by vypadl ze známého společného projektu Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze. Efektové, akční a v rolích pohledné sexy dračice, které jsou krásné za každých okolností. Je jedno, jestli jsou nalíčené, nebo zasviněné od kolomazu či nafty. Chlap pořád nad tím pohledem slintá. Videoklipová vizualizace dodává více na zábavnosti. A o to se jedná především. Akční zábava, u kterého je zakázáno přemýšlet a hledat nelogičnosti. Jinak se to prostě sledovat nedá. ()

kuces

Tákže, ženy mají dvě nohy, dvě ruce, dvě prsa... A režisér seděl asi na dvou židlích, že mu to nedovolilo přemýšlet nad tím co vytvořil. Osobně dávám ty dvě hvězdičky za výsledek příkladu: dohromady 6 prsou, lomeno 3 ženskými. :-) ()

darkreider

Keď vyšla upútavka, klasifikoval som to na výmaz roku. A sakra, že som mal pravdu :) Sexy ženské, málo textilu, veľa zbraní a krvi. Toto je kombinácia(povedzme si pravdu: len a len za ňu sú všetky tie hviezdy od chlapov), ktorá tvorí celý film. No maximálny shity potenciál sa ukáže až na konci, kedy sa ani silný jedinci neudržia a skončia v kŕčoch od smiechu. Toto je film prudko vhodný na pánske posedenie pri pive a prudko nevhodný pre čokoľvek iné. Moc som uvažoval nad 4 hviezdami, ale musím dať na hlas rozumu a nie... PS: O skutočnej hodnote filmu(haha, že hodnote) sa dá dlho polemizovať. Ale hlavne, že casting na krovie je tvorený z Herkulesa a Xeny. ()

foundation

Ano, je to jednoznacne film ktory sa nehra vobec na nic ine nez cim je. To je na jednej strane chvalihodne avsak na strane druhej len preto lebo niekto silou mocou nepresviedca ze hovno nevonia ale smrdi predsa nie je ziadny genius. Na to vie kazdy prist aj sam ak niekto rozumie co som tym chcel povedat. A kedze nemam 15 tak na neustale zabery na kozy natlacene v o 2 cisla mensom tielku a prdel v o 4 cisla mensich gatiach sa jaksi nedokazem pozerat 100 minut vkuse bez toho aby som sa pritom paradne nudil. Co tam po tom dala by sa prepacit aj ta nedotiahnuta lesbicka scena, ale tak otrasna a slaboducha rezia sa vidi fakt len malokedy. Celu vinu na tento kiks nema zmysel hadzat ale podstatnou castou prispel na tom ze si z toho filmu neodnasam vobec nic. Jednoducho somarina najvyssieho kalibru ktora nema so slusnym filmarskym remeslom prakticky zhola nic spolocne. ()

Zoidlord

Já vůbec nevim, co si o tomhle filmu mám myslet... Fakt netušim...:D Když se mě kámoš čtvrt hodiny před koncem zeptal "A o čem ten film je?", tak jsem musel, ač nerad, odpovědět, že nevim. Po 95% délky filmu jsem mlátil hlavou do zdi jaká je to pitomost. Na komedii po většinu času naprosto bez humoru... Na vážný akční film zase tak nerealistické, že je jasné, že tvůrci o tom museli vědět. Na porno zase moc řečí kolem... Prostě nedotaženej kočkopes...To jen zvětšuje moje váhání. Nedovoluju si tenhle film hodnotit, protože nevim, kolik hvězdiček si zaslouží... Většině filmu bych dal jako akčnímu trháku Odpad!, ale kdyby to bylo zpracovaný jako komedie, dostalo by to 5*... ovšem nebylo to ani jedno... ()

dainio

V hodnocení je to zde, jako na houpačce. Někdo vpálí několikero hvězd, jiný zase jde ze střídma. Já jsem ta druhá skupinka. Bitch Slap je rozhodně sexistický film, až na půdu. To je bez debat. V mnoha odkazech to může připomínat klasické grindhouse snímky, které pak navádějí k personě mistra Tarantina. Již úvodní titulky, to dávají jasně najevo. Komplikace ale nastane, když film začíná. Režisér, který stojí za seriálem "Pobřežní hlídka", si určitě potrpí na ukazování vnad (zde silikonových). Vždyť jen, co se otevřou dvířka aut, sledujeme klasické typy záběrů, vystřižené jakoby z nějakého Playboy magazínu. Do toho tak ohraná tvrdá hudba. A když se spustí lavina dialogů, kde se častuje prakticky jen vulgarismy, shit roku 2009 je na světě ! Nepranýřuji za to. Jsou filmy, které mají podobnou změť trademarků. Jedou na stejné linii. Nicméně, mají aspoň nějakou myšlenku a dokážou pohnat film, určitým směrem. Já jsem se celou dobu, ukrutně nudil a čekal na slastný konec. K herečkám nemám co říct, nehrají - obnažují se. Scéna vzájemného polívání vodou se určitě zapíše do historie. Nepřetržitá reklama na silikony. Nejvíc mě dostalo, jak evidentní byli atrapy zbraní. To jsem ještě nikdy nikde neviděl. Tak okaté. Do toho ty příšerné triky. Výbuchy jak z nějakého TV filmu. Krve se tam prolejou celé galony, ale stejnak nikdo neumírá. Neříkejte mi, že žena vybuchne v autě a za pár minut se vrátí na plac, má tvrďácký řeči a aby se neřeklo, má na sobě poprach a ubylo jí oblečení. Řeknu to tak...pokud pro někoho je to grindhouse pocta, tak pro mne výtvor, jenž má smysl asi jako poslouchat CD s radami Přemka Podlahy. Kdyby to natočil Rodriguez či Quentin, bylo by to na úplně jiné rovině. Rick Jacobson by mohl raději točit lesbické porno, když se mu líbí taková látka. ()

Lorge

Ten film sliboval Bitchies, hardcore akci & krev. To vše tam bylo, ale... na skoro dvě hodiny toho bylo strašně málo a zbytečně moc se kecalo, proto moje hodnocení padá na tři* ()

zberatel

Prva za sexi obsadenie :P, druha za tie nekonecne bitky medzi sebou ze by aj chlap uz davno lezal po fialkami :) a ta tretia je rozhodne za taky zvratovy arzenal ktory nenajdete asi v ziadnom inom filme :D ()

vincchuppo

Nejvíc sexy bullshit béčko ever! No more comment... :D Ok, tak přece trochu komentáře: Jeptišky (Xena s Gabrielou), agent-boss (Herkules), cute fallouťáckej pankáč s tikama jak tik-tak, kill bill japonečka s lízátkem a killerskym jojem, a bad ass tvrďáckej zlo-boss na maděru v takgách?!? Damn, tak to mě pobavilo! BD ()

klasik79

Holky (čti kozy) pěkný 5* ale střílet a rvát se by měl vážně chlap holky jsou při tom směšný jako ženskej sport. takže výsledná za dvě, ale když na to náhodou narazím při přepínání tv znova asi kouknu ještě jednou :) (.) (.) ()

Simomon

Tak přesně takhle se mají točit béčka! Tři hlavní hrdinky Bitch Slap hledají diamanty kdesi v poušti a pomocí retrospektiv se postupně dovídáme souvislosti a motivace jednotlivých postav. On děj samozřejmě neobsahuje nikterak inteligentní zápletku a už vůbec ne logické rozuzlení, přesto je to po celou dobu nářez. Hlavní ženské postavy jsou archetypem chlapských drsňáků, až na to, že jsou to sexy kočky, které si neustále šahají na prsa a polévájí se vodou. Nevím, do jaké míry to byl záměr, ale tahle úžasná postmoderní srandička funguje skvěle. Feminismus je v tomhle filmu proste zbořen! Co oceňuji ale nejvíce, je sebereflexe s jakou tvůrci k filmu přistoupili. Ve filmu je několik absurdních scén, a dementních hlášek, (vyznějí epičtěji v českém dabingu) které jsou prostě neskutečně zábavné a úmyslně vtipné. Celé je to celkem zručně stylizované do grindhouse a paradoxně díky tomu, jaká je to vlastně blbůstka, jsem opravdu neveděl kdo přežije, vyhraje a byl jsem napjatej až do konce. A tak to má být. POSLEDNÍ SLOVO: Pokud dokážete nebrat film zcela vážně a bavit se společně s tvůrci, je to pak neskutečná zábava a ukázkový "guilty pleasure" Pokud ne, bude vám Kurevská nakládačka (ten český název líp vystihuje podstatu filmu) připadat jako nehorázná srač.. Nic mezi tím není. Ale za mě je to jízda. 5/5* ()

bakeero

Kdyby aspoň ty baby byly oku lahodící... :-/ Takhle je to jenom neuvěřitelně samonosná sprška slowmotion záběrů na kozy a vlhký ženský těla s lopatou / zbraní atd. ()

Acrobat odpad!

Oni leží na hostinách, objímají nestydaté ženy a jsou zemdlelí vínem, přecpáni jídlem, ověnčeni věnci, natření mastmi, zeslabení smilstvy a ve svém opilství žvaní něco o vraždění dobrých lidí a zapalování města. […] …mají upravený zevnějšek, ostříhané vlasy, jsou buď bez vousů, nebo dobře oholeni, nosí tuniky s dlouhými rukávy, sahající jim až po kotníky, odívají se spíš plachtami, ne tógami… Tito chlapci, tak krásní a líbezní, umí nejen milovat a být milováni nebo tančit a zpívat, ale i se ohánět dýkami a rozlévat jedy. (Cicero) ()

Kingjiri

Ehm, je tu někdo, kdo si pamatuje obličeje hlavních protagonistek? :-D Ty detailní efektně zpomalovaný záběry na výstřihy nebo zadky jsou společně s ústředním triem hlavních hrdinek největší devizou celýho bijáku. Bylo fajn vidět, že tvůrci tohle dílo neberou vůbec vážně, takže se nebáli zařadit ani silně céčkový scény před zelenym plátnem. Nicméně stopáž byla poněkud delší než by bylo potřeba a hlavně je to pořád brakovej (byť záměrně) biják, takže člověk fakt nadprůměrný hodnocení dát nemůže, teda pokud nemá při projekci kompletně odkrvenej mozek :-D Za zábavný hlášky, catfighty a casting (Hercules, Iolaos nebo Xena FTW!) třetí hvězda. ()

vojtik

Dovolte abych shrnul typickou scénu tohoto filmu. Na začátku jsou dvě slečny co se mlátí rukou, nohou, hlavou, prostě karate jak má být. Na pozadí hraje epická hudba jako ze Star Wars. Všechno se to odehrává na rozpálené poušti, nejlépe na takové, kde dohořívá nějaká ta vybuchlá věc. Do toho ty dvě slečny sázejí hlášky typu: "Udělám ti to do prdele". Všechno to podtrhuje střih, kdy nejméně polovina záběrů jsou na vlhká poprsí a upnutý zadek hlavních protagonistek. Samozřejmě je to celé okořeněno překvapivě dobrými speciálními efekty. A teď si představte, že v podobném stylu je celý film. Samotný příběh pojednává o trojici "kamarádek" co polovinu filmu mají lopatu v ruce a něco kopou, a druhá půlka je finální souboj jehož překombinovanost nemá obdoby. Sem tam to vyplní nějaký ten flashback do minulosti, abychom věděli co a jak. Tak a teď k té hlavní věci proč to vůbec píšu. Ano, všechno tu smrdí debilitou a úchylitou od režiséra, přes kameramana až po osvětlovače. Ano, hlavní hrdinky nejsou herečky. Ano, je to béčko. Ano, snaží se to kopírovat Rodrigueze. Ano, film se tváří jako porno pro puberťáky. Ano, může to být ztráta času. A teď pozor, stačí když to všechno budete brát s nadsázkou a ani ten mozek nemusíte vypínat, pouze to volnější prádlo bych doporučil. Co konkrétně z toho vyjde? Kultovní áčko béčkového stylu s nezapomenutelnými hláškami, záběry na kozy, nabušenými scénami, záběry na prdel, opravdu erektivními scénami, záběry na líbající se lesby, "promyšleným příběhem", zaběry na kozy potříštěné krví, nenapodobnitelnými postavami, záběry na kopání do mužského rozkroku, originálními scénkami, záběry na všechno co se nám na holkách líbí (i na tu koláž slečny s velkou bouchačkou dojde) a dokonce i s pointou na konec. A že je ten konec epický. Nejen, že u tohohle filmu zjistíte jestli jste-nejste gay, ale taky zhlédnete ty nejlepší závěrečné titulky co kdy svět spatřil. Ano tenhle film, je kravina, ale víc "guilty pleasure" film jsem neviděl. PS: Člověk zodpovědný za kostýmy a výběr rolí by si zasloužil Oscara. Nejsexističtější moment: scéna s jeptiškou, andělský nástup striptérky, scéna ala mokré tričko, atd... ()