Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

sWONDER

Asi najlepší, najnašlapanejší a hlavne najefektnejší "fightfilm" čo som kedy videl! A to som ich videl po kkt . Scott Adkins je, the most complete fighter in the world :) ()

Oudee33

Tady si nedělali moc hlavu s dějovou rovinou, ovšem o fighty o které tu šlo jsou vychytaný a z hlavního hrdiny celkem mrazí. Důvěryhodná atmosféra pěkně podkresluje celý film. Se 79% souhlas. ()

Maniik88

Boyka ma navnadil aj na jeho pokračovanie. Tu sa značne pošramotený Boyka z minula chcel dostať doslova zo sračiek a zlepšiť svoje nelichotivé sociálne postavenie z minulej prehry. Dostali sme sa o stupeň vyššie a to na zápas väzenských majstrov. O súboje nie je núdze, navyše tu máme rôzne štýli proti sebe, v pozadí mafiánske pikle a dobre fungujúcu ústrednú dvojicu rusáka a američana. Suma sumárum o čosi lepšie ako dvojka a tak som dal pokrivené 4*. ()

vieriX

Možná mě budete považovat za blázna dát béčkovému filmu 5 hvězdiček, ale je to tak. Konečně jsem viděl film, kde hlavni devizou jsou nelegální zápasy a kde souboje nejsou nějak zpomalené a hnusně prostříhané prostě poctivé souboje muž proti muži. Bojová choreografie je na té nejvyšší úrovni a kde dokonce i když nemusím rusaky tak rusakovi Yuri Boykovi jsem fandil od začátku. Tleskám a smekám bavil jsem se parádně. ()

ratpile

Je tak příjemné sledovat režiséra, který ví, po čem divák jeho filmů touží. Takto s nadhledem a jistotou natočené béčko sem přesně pro odreagování potřeboval. V rámci žánru téměř dokonalé. Spolu s dvojkou nejlepší bojový film, jaký jsem viděl... A Uri Boyka je sakra charakter :-) ()

The_Peach

Skvelý film, ktorý ma úplne pohltil. Nebolo pasáže, ktorá by ma nudila. Jednoducho paráda. Perfektne znázornený vývoj vzťahu Boyku a Turba on nenávisti po priateľstvo. Bol som prekvapený ako sa Boyka zmenil :-D, keď si predstavím aký bol v dvojke tak to mi to pripadá ako riadna zmena. ()

L3G1ON4R

Sice jsem neviděl předchozí filmy, ale k tomuhle můžu říci jen 'nářez'! Scott Adkins je nová tvář ringu. Působí jako rozbuška chystajíc se každou chvílí vybuchnout, a to je zajímavým tahákem. Hudební doprovod mohl být zvolen spíš víc k jeho filmové vlasti a trochu lépe protlačena do filmu. Na druhou stranu vězeňských fightů a podobných bum bum prásků je k mání dnes v poměrném měřítku na pár dní sledování v kuse. Ale provedení mě zaujmulo a kdo se zajímá o bojové sporty nebo jiné ruční tahanice, určitě si přijde na své. ()

CRYPT

*BRAVO* :-) Bájná hláška Marko Zarora aka Raula Quinonese z Kolumbie, ktery si odpykává trest v podobě dlouhých 22 let .-) Scott Adkins aka Uri Boyko se asi jako herec osvědčil a myslím si že po báječné dvojce bylo povinností jej dosadit i do 3ky. Urimu po nakládačce trošku spadl hřebínek, ale pořád má předsevzetí stát se *the most complete fighter in the world* Budu upřímný film se nepovedl tak skvěle jak se mi zdála 2ka, i když akcí a nabouchaných svalů je zde víc než dost. Překvapilo mne spíše že do role neuvěřitelně otravného člověka dosadili američana, možná to je proto, aby si rusové nepřipadali méněcenní. :-) ()

Bennyseq

Takhle si představuji akční bojový film, z celkové stopáže je 90% akce,skvělé fighty,výborně pasující herci do svých rolí a k tomu super efekty a hudba. Bitky jsem hltal, až jsem cítil bolest v koleni Juriho Boyky. Undisputed III mi oživilo vzpomínky na mé mladí, kdy jsem sjížděl Krvavý sport s Jean Claudem a jeho legendární fighty s Chong Lim. 90% ()

Dinsberg

Není to tak srdceryvné jako dvojka, ale svoje kvality si třetí Neporazitelný nesporně drží. Přesun postavy Boyky do kladných vod byl dobrý tah. Možná to chtělo víc propracovat dramatickou linku. Scott Adkins má neuvěřitelné charisma a i přes malý slovní projev dokáže hrát. Uměl bych si ho představit v dramatické roli. ()

Metalicum

Boyka, Boyka, Boyka !!! 5 stars bez debat, mělo to být hustý, cool, drsný, rychlý, tvrdý, pompézní a Boyka měl bejt největš frajer co všechny zmlátí.. A to přesně to bylo. ()

Brziii

opet beckova mlaticka totalne tupy dej a opet vse kycove natocene, a ty zrychleny zabery u souboju vubec dobre nepusobi, vse je neverohodne a primitivni opet za 3 na 4 hodne musej pilovat ()