Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Thrain

Ou my fucking God! Neskutečnej nářez! S přehledem nejlepší díl celé trilogie UNDISPUTED! Na to jakej byl Boyka (Scott Adkins) ve dvojce totální "Son Of a Bitch", tak zde se vše obrací a já mu fandil v cestě za svobodou skoro na každém jeho odkulhaném kroku. Film se pyšní neskutečně dobře natočenými a sestříhanými souboji a že jich není málo. Ke všemu jsou podtrženy nekompromisní hudbou. Je to asi nejlepší akční fighterskej film co jsem zatím viděl. Bravo! "Where I'm from, there ain't shit for free."..."And where I'm from, everything was for free. And it was all shit." 98% ()

Likan7

Je zajímavé, jaký trend se poslední roky ujal. V jednom dílu totální nepřítel, záporná postava se v dalším dílu přepíše na kladnou postavu, která je navíc tak sympatická, že jí prostě přejete. Adkins sice není bůh ví jaký herec, ale tady mu to bohatě stačí. A nejen jemu. I Mykel Jenkins je v pohodě a oběma z(ne)přáteleným borcům to přejete. Scénář tu je sice napsaný na půl strany, ale tady je to spíš k dobru, protože jsem si minule stěžoval jak málo bojů ve filmu je. A tady je to jiná káva. Bojů si tu užije nejen Boyka, ale i ostatní bojovníci, a stojí to za to. Parádní choreografie, skvělý triky, dlouhý záběry plný kombinací a testosteron stříkající všude. Skvělý. ()

Nix

Naprosto nejlepší díl. Boyka došel k rozumu a už není jen záporák, ale pořád je bad ass. Protože to by jinak nebyl Boyka. A další boxer mi nevadí. Akorát je tu v soubojích se záporákem tolik pirulet, že by se jednomu zatočila hlava. Ale co naplat, vypadá to fakt luxusně a Isaac prostě bitky umí a tohle je orgasmus. Dlouho mne tak žádná bojovka nedostala. ()

Euchrid

Prostě paráda. Tenhle film ze mě zase udělal prcka sedícího u videa a hltajícího akční hrdiny. Je to stejné dokonalé B-čko, jaké jsem tehdy tak miloval, ale kamera, dynamika, střih, choreografie, fyzická připravenost herců a prostě celé akční scény jsou tak vymakané a moderní, že prakticky znovuvytváří tenhle žánr. Klobouk dolů, tak nabušenou akci jsem už neviděl ani nepamatuju..(eee, ve dvojce?) Sice podobné druhému, ale díl od dílu lepší a už teď je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií...ČTVÉÉRKU, ČTVÉÉRKU, ČTVÉÉRKU!! ()

huligang

nelubila sa mi ani dvojka,nelubi sa mi ani trojka...dejovo uplna retardacia,to aj americky ninja 1 s dudikofom je proti tomu hotovy epos :D...a preco to sledujem,jedinym dovodom je Adkins,ale ani omylom by som netvrdil ze Florentine robi prehladne bojovky,alebo ze vie dostat z Adkinsa maximum.Vychodne bojovky su na uplne inej urovni (fight sceny) a vlastne aj dejovo,myslim filmy ako Fearless,Ip man alebo snad vsetky filmy Tonyho Jaa.... ()

john.h

Víc soubojů, Uri Boyka pořád odrovnává soupeře z kopu po pěti otočkách ve vzduchu a celé je to prostě pořád neuvěřitelně zábavné a oku lahodící. Chci čtyřku s megarozpočtem a v kině. ()

Doomer

Tendle dil jeste vylepsuje bojove sceny predchoziho dilu, ac na druhou stranu tam skacou a letaji jeste vic coz zase malinko bojovy dojem kazi. Kazdopadne Boyka se narozdil od predchoziho dilu ukaze jako sympatak a kdyz pominu blbosti jako ze s rozstipanym kolenem cely den tvrde pracuje na rovnikovym slunci v kamenolomu a pak jde jeste s chuti cvicit ac ma par hodin pred zapasem tak musim dat 5* (vsak treningovy predzapasovy plan by si dal podle toho stejne jen pitomec - podobne jako u Rockyho) ()

Bezmenny

Celkom pekné súboje. Dokonca aj nejaký dej. Občasné záblesky zábavy. Sem-tam som aj vybuchol smiechom. Ale.. predvídateľné. A hlavne, nereálne. Som ochotný akceptovať toho veľa, ale to koleno. Zlomené, potom znova zlomené... Proste, to bolo na mňa moc. ()

vetsinezobri

Vážně jsem od děje nečekal nic zvláštního, ale tohle bylo fakt tak blbý. Béčko ani náhodou. Na druhou stranu v tom, kvůli čemu jsem na to juknul, film nezklamal. Zápasy se povedlo natočit moc pěkně, a tak jsem si je náramně užil. ()

aa12

Film nabitý výborně zpracovanými souboji, kterých je ve filmu tolik že to snad ani není možné. Na tomto filmu si také vážím toho že děj zbytečně neodbíhá od tématu a celý film se točí jen okolo fantastických bitek. Navíc hlavní hrdinové jsou maximálně sympatičtí, takže je komu fandit. ()

RajCZitko

Na tento film jsem si docela dlouho brousil zuby, páč zaprvý je to akčňák s docela vysokým hodnocením a za druhé už nějakou dobu sleduju na youtubu týpky, kteří mají nehorázný combat skill. Po shlédnutí ale určo zůstanu u toho youtubu. nevím co by mě zde mohlo přesvědčit - hrozná ruská a gangerská rádoby hustá angličtina? Slabý a předvídatelný příběh? Nebo ty hrozně slabé a nudné bitky? Nebo ty tuny krve co lítali vždy z pusy když jim pohladili pěstí dáseň? ()

Hanzo47

Naprostý nářez, který si mě získal už jenom kůly mému zájmu o bojová umění. Adkins je u mě po tomhle převýborném snímku na samé špici filmových warriorů. Ta Choreografie soubojů je zkrátka vynikající, když Adkins tak jedině jako Boyka. ()