Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

peto580

pozrel som si to po druhý krát a bola to poriadna kokotina tie scény. Bohužiaľ som človek ktorý sa venoval bojovému umeniu takže toto mi prišlo nie ako akčné, krimi, športové ale jedným slovom : sfi-fi :/ ()

Cement73

Krásna žánrovka v aréne. Krásne súboje a úžasné efekty a údery. Proste bezchybná mlátička z príbehom, ktorý poteší. 4,2* ()

Atheas

Lepší souboje než ve dvojce, suprBoyka ve formě dáva pořádně zabrat. Jako obvykle musím dát čtyři, protože je to hlavně o bojových scénkách které jsou na vysoké úrovni. ()

kubyno

Výtek by mohlo být mnoho, nejhorší bylo to koleno - mimo boj nemohl Scott skoro ani chodit, a v ringu skákal jako o život, vyvrcholení poslední bitky (jak originální a nečekané)... pavouk ringu se dal předpovědět už předem. Jojo, tolik se toho dá vytknout. Ale přemýšlet nad tím je ovšem taky neskutečná blbost. Výborný film na pobavení a užití si tvrdejch chlápku a trochy pořádnýho boje. Nesmírně efektně a zábavně natočený bitky, a minimum ''mezibitkovýho'' času z toho dělá výbornou podívanou, která neztrácí dech. Jinak dvojku jsem zatím neviděl, takže hodnocení vyplývá jen ze samostatné trojky. A jinak doporučuji HD verzi - v těch bitkách ji určitě oceníte. ()

Kratoc

Mám nutkání přidat ještě hvězdičku. Ano, jsem příčetný a není mi dvanáct :) Scénář stojí za starou bačkoru, děj tím pádem také (Uri Boyka seká latinu? Cože?), ale kdo by to u tohoto typu filmu řešil? O to vůbec nejde, všechno je to jenom taková okecávačka abychom se dostali ve filmu k tomu nejdůležitějšímu a tím jsou souboje. A přátelé, ty teda jsou maso! Střihač si dal šlofíka, takže záběry jsou proklatě dlouhé a co předvádí Scott Adkins, tak to snad není ani možné. J.C. Vandamme by i ve své nejlepší formě vedle něj vypadal jako nedochůdče. Jsem rád, že i v době 3D a digitálních efektů v každé reklamě se podaří natočit taková klasická ultimátní arenovka ve které proti sobě stojí vězni z různých zemí, takže opět je to náš (nyní už) klaďas (zraněný, zatracovaný) proti padouchovi (kterému všichni věří) a jak to tak asi může dopadnout, že? :) Ale jak jsem již řekl, o to tu nejde. Jde o zápasy, které Florentine vypiplal na jedničku a myslím, že mohu postavit tento film na jedno z prvních míst v žebříčku tohoto druhu "zábavy" (man-vs-man fight movie). ()

majo_svk

Film Neporaziteľný: vykúpenie ocenia všetci priaznivci drsných bojových scén odohrávajúcich v zašpinených priestoroch tých najkrutejších väzníc. Chceš slobodu, vybojuj si ju. Súboje boli skvelé. Treba vidieť. ()

husokachna

Jak už tady napsal Derek, Neporazitelný s podtitulem Zkrocená hora 2, by bylo slušné homosexuálně-vězeňské drama z prostředí vězeňsko-homosexuálních zápasů, nebýt toho věčného přerušování bojovými scénami. Ale vážně, slušná žánrovka, jakých už se teď moc nedělá, která svému publiku dá to, co si žádá. Necílová skupina mužského pohlaví (negay) to stříkáni testosteronu taky bez úhony přežije, jen si musíte pamatovat jedno - nesmíte se u žádného ultra klišé, pronášeného s absolutně kamenou tváří zasmát. Jak se jednou zasmějete, vše je ztraceno. Ale pak je to zas slušná komedie. ()

Pavelos

Bohužel o trochu slabší než předešlí díl.. V tomto dílu bylo několik výborných momentů, jako je třeba týpek ovládající luxusně kapueru, nebo Uri Boyka, ten byl hodně povedený.. Ale jako celek to na mě nezapůsobilo.. Spousta dobrých soubojů, ale to ostatní jako by k tomu filmu nepatřilo.. Hodnocení je rozhodně více než tři, ale na celý čtyři to bohužel nebylo:-( ()

RomeroIsGod

Boyka!, Boyka!, Boyka! Adkins opět předvádí neskutečný komba, high kicky a šílený votočky. Je neuvěřitelnej, bez prdele. Trefnej komentář: Slasher ()

masiko

Scott je absolutni buh a vedle vsech machrovin, co predvedl v serii Undisputed, vypadaji Chuck Norris nebo JCVD prumerne a amatersky. Doufam, ze takovyhle akcnich vyplachu nam Scott predvede jeste hodne. A vubec mi nevadi, ze ho vzdycky boli koleno, ze nemuze chodit a pak najednou vleze do ringu a je zdravej, protoze tenhle film je jen o tech soubojich, zbytek je jen omacka, jak natahnout stopaz. Presto jednoznacnych 5*, ty bitky za to stojej. ()

JK-Stinger

Boyka jako kladný hrdina a outsider se dere na cestu ke svobodě. Zajímavá myšlenka turnaje o vykoupení, lži, podvody a opět excelující Adkins. Škoda, že už to je trochu přistřižené za vlasy, zraněné koleno moc na efektivitě nepřidává a tak snižuju hodnocení oproti minulému dílu. Pořád ale jde o dost kvalitní filmek a pěkný střípek do skládačky. ()

bambusacek

Název už trochu napovídá jak to dopadne že? :D Syrová podívaná, bez špetky nějakého originálního nápadíku, ale na ty ovarové krky stylově se mlátící, víc jak půlku z celého filmu, v ringu je fajn podívaná. 70% ()

Yokolobuna

Názeřárna největšího kalibru a film, který by měl vidět každý s camprdlíkem... Strašně chlapácké, ale vůbec ne trapné. A souboje? Neskutečná božárna. Kdo by řekl, že capoeira dokáže takhle pěkně nakopat zadek. ()

Blue.Shark

Pekelně dobrá choreografie bojů, žádné (viditelné) provazy, minimum bezúčelných blábolů, herci, kterým bych se ve skutečnosti pravděpodobně bál podívat do očí. Pro tenhle film mám určitou slabost. Jen bych chtěl víc Lateefa Crowdera. O hodně víc! ()

Money_too

Tak tohle bylo monstrózní! Je třeba vypustit z hlavy stupidní céčkové dialogy, scénář podobný tuzemským dramatickým seriálům a stejné prostředí ( i když se boje přesunuli z Ruska do Gruzie)... Pokud byl co se týče bojových scén Undisputed 2 výjimečným, U3 je naprosto dokonalým. Akrobatické kreace,otočky, údery, kontraúdery a rychlost ! To vše a ještě k tomu dokonalá kamera, která je na béčkové (téměř céčkové) poměry dokonalá. Dlouho se mi nestalo, abych viděl v bojovym filmu jednu nesestříhanou akci, která trvá skoro minutu ( nepočítat Ong Bak). Od teď je pro mne Isaac Florentine jeden z nejlepších režisérů bojových filmů a ve Scottu Adkinsovi našel svého dvorního herce! Adkins se dere do čela amerických ,,movie fighterů" a jediný, kdo mu ve filmu U3 mohl opravdu vzdorovat, byl Marko Zaror. Jejich finálový boj byla lahůdka.. No nic,nezbejvá než jít trénovat. Inspiraci už mám zde http://www.youtube.com/watch?v=MWu_LXME510&playnext_from=TL&videos=6TX6eP2TR3o ()

jorgus

mno ringovky byli celkem dobre, ale nic co bychom uz nevideli preci...:)se mi zda, ze vetsina uzivatelu videla jiny film s neobycejnymi souboji a ty smazali vse ostatni co od filmu ocekavame..Adkins je dobry bojovnik a mizerny herec..cely tento film by se dal takto charakterizovat..kdyz se nebojovalo, tak jsem se smal..stupidni scenar,stupidni dialogy, stupidni postavy a dobry fighty..ani ne tri hvezdy:) ()