Mentalista

Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2008–2015), 106 h 57 min (Minutáž: 39–45 min)

Tvorcovia:

Bruno Heller

Hudba:

Blake Neely

Simon Baker, Amanda Righetti, Robin Tunney, Steven Culp, Tim Kang, Tim Guinee, Owain Yeoman, Gail O'Grady, Shaun Toub, Tara Karsian, Morena Baccarin (viac)

Detektív Patrick Jane je veľmi všímavý. Aj z tých najmenších detailov na mieste činu i z chovania ľudí dokáže vyvodiť precízne závery. Preto ako odborný poradca spolupracuje s CBI a pomáha hľadať nebezpečných zločincov. Ale po sériovom vrahovi zvanom "Red John", ktorý zavraždil jeho ženu a dieťa, márne pátra už niekoľko rokov... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Xaeroo k tomuto seriálu (6)

Žhavá rudá (2010) (S03E07)

Tenhle levnější Spacey vždycky zaboduje! skvělé osvěžení do série ()

Jahody se smetanou, část druhá (2011) (S03E24)

Tak tohle je perfektní díl.. napětí od první do poslední sekundy..Jen těžko překonatelná epizoda. ()

Fuga v rudém (2011) (S04E10)

Mohla to být skvělá epizoda , námět super, ale je to přitažené za vlasy. Takhle idiocky se snad Patrick nechoval snad ani před vraždou. Začátek horor a zbytek komedie, škoda. ()

Pouštní růže (2013) (S06E01)

No tak se nám to dostává někam až do fantasy světa , podobně jako se zvrtnul Prison break , ovšem tady zatím na hraně a zatím mě to baví , ale snad to spadne zpátky do reálu , kde není každý kravaťák ve vysoké funkci souputníkem sériového vraha s mocí drogových kartelů v Brazílii.. ()

Kdo s čím zachází (2014) (S06E12)

Je to trošku jiný seriál od s06e09  a baví mně to, ale proč musíte vraždit moje oblíbené postavy... ;( ()

Nic není věčné (2015) (S07E10)

Souhlasím , tohle je špatně , nedává to moc smysl .. úplně stejně mohli využít smrti např Abotta, který si mýslím , posloužil úplně stejně v tomto případě , možná i víc. No , nedá sa. ()