Likan7

Druhá polovina série je přece jen o chlup lepší. Je tu mnohem větší důraz na Rudého Johna a na vtipný vztah mezi Waynem a Grace, kterému osobně moc fandím. Jako by se scénáristé zase vrátili na začátek seriálu, kdy byl Jane neokoukaný. Baví mě to. ()

YumiOkami

wooow! 5. serii jsem zhlednula strasne rychle. nemuzu uverit tomu, ze ji mam uz za sebou. patrani po red johnovi se blizi ke konci a ja jsem napjata, ale i smutna, ze za chvilku budu mit cely serial za sebou... je to moje zavislost, uplne jsem si to zamilovala. jsem zvedava, jak to vsechno dopadne - cetla jsem celou the mentalist wiki, takze vim, kdo je red john, ale i tak je to strasne napinavy. wow. wow. wow. 𝐨𝐛𝐥𝐢𝐛𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐩𝐢𝐳𝐨𝐝𝐲: 𝘵𝘩𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘨𝘭𝘢𝘴𝘴 𝘣𝘦𝘢𝘥, 𝘥𝘦𝘷𝘪𝘭'𝘴 𝘤𝘩𝘦𝘳𝘳𝘺, 𝘯𝘰𝘵 𝘰𝘯𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘤𝘦𝘯𝘵, 𝘤𝘩𝘦𝘳𝘳𝘺 𝘱𝘪𝘤𝘬𝘦𝘥, 𝗿𝗲𝗱 𝘀𝗮𝗶𝗹𝘀 𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝘀𝘂𝗻𝘀𝗲𝘁 (‼️), 𝘵𝘩𝘦 𝘳𝘦𝘥 𝘣𝘢𝘳𝘯, 𝘳𝘦𝘥 𝘷𝘦𝘭𝘷𝘦𝘵 𝘤𝘶𝘱𝘤𝘢𝘬𝘦𝘴, 𝘳𝘦𝘥 𝘢𝘯𝘥 𝘪𝘵𝘤𝘩𝘺, 𝘳𝘦𝘥 𝘫𝘰𝘩𝘯'𝘴 𝘳𝘶𝘭𝘦𝘴 ()

• Herečka Amanda Righetti v průběhu natáčení 5. série otěhotněla. A protože scenáristé její těhotenství do děje nezakomponovali, je ve všech scénách vidět za stolem, který zakrývá její břicho. (ČSFD)
  • Po vystoupení z výtahu v ústředí CBI (California Bureau of Investigation) lze na pravé straně zahlédnout několikrát portrét 38. guvernéra státu Kalifornie, kterým byl Arnold Schwarzenegger v období 17. listopadu 2003 – 3. ledna 2011. (Rominator)