Krvavá noc

Mladý pár David a Amy (James Marsden a Kate Bosworth) sa sťahuje do malebného južanského mestečka. Dokonalé miesto sa ale čoskoro mení na peklo, keď na povrch začnú vyplávať temné tajomstvá a smrtiace vášne. Dvojica sa stáva terčom niekoľkých miestnych nemravníkov vedených bezcitným Charliem (Alexander Skarsgård) a obaja musia prežiť noc plnú útrap a nekonečného krviprelievania. Zachránia sa iba v prípade, že budú ešte surovejší než ich neľútostní trýznitelia. (TV Markíza)

Illy

Původní film neznám, ale musím říct že mě to uspokojilo. Zvlášť obrazová stránka mi přišla zajímavá, film se odehrává v současnosti, ale perfektně evokuje pocit "sedmdesátkového". Dobré. ()

Gore

Zas a opět nepovedený remake, pryč je veškerá dusná atmosféra z původní verze. Zde jsem místami nechápal, co vůbec sleduji, téměř televizní aranžmá. ()

wampire23

Asi som mal práve náladu na takúto jednohubku, pretože mne sa to páčilo. Je pravda, že je to ďalší z rady ,,zbytočných" filmov, ale kto nemá tento žáner príliš nakukaný alebo má proste rád exploitation violence, tak si príde na svoje. K tomu môj obľúbenec Skarsgard, ktorý sa ukazuje vo filmoch stále viac a viac, čo ma len teší. A hlavná hrdinka tiež nebola na zahodenie. Pôvodný snímok som síce nevidel, ale budem sa snažiť to napraviť. P.S. Dominic Purcell ako ,,Rainman" je na popukanie:D. ()

Ronaldo79

Originál jsem neviděl a tak jsem na film nahlížel naprosto nezaujatě. Hned na úvod bych podotklnul, že Kate Bosworth mi v Straw Dogs příliš neseděla, mám ji pořád zaškatulkovanou jako Lois Lane. Ostatní herecké obsazení v pořádku, James Woods v roli opileckého trenéra potěšil. Rod Lurie ze začátku skromně buduje atmosféru a v poslední půlhodině ji bravurně nechává vygradovat do rozměrů, za které se určitě stydět nemusí. První hodina snímku diváka seznamuje s postavami a nenápadně připravuje na závěrečný masakr, dále snímek nabízí tradiční jižanskou ,,pohostinnost'' v podobě znásilnění, oběšené kočky. Závěrečnou třetinu jsem si užíval, přišla na řadu akce a nešlo nepřát panu Summerovi a jeho manželce, aby ty bastardy dostali. 7/10* ()

Silviaxx

Pôvodnú verziu som nevidela. Napriek tomu je vo filme použitá šablónovitá klasika - americký vidlákov s vidlákmi, ktorým keď niekto naruší ich komunitu môže to dopadnúť len jedným spôsobom. A možno by to týmto smerom ani nedopadlo, keby sa neudiala nešťastná zhoda náhod s mentálne zaostalým chlapíkom, ktorý výrazne zamiešal karty. Čo sa týka postáv zaznamenala som vo viacerých prípadoch nelogické chovanie. Manžel mi išiel strašne na nervy svojím bábovkovským prístupom ku všetkému, a teda mi prišlo až neuveriteľné jeho správanie v posledných minútach - v boji. Každopádne film nič nové neprináša a z takýchto amerických hororov vyplýva dôležité ponaučenie - nikdy nenavštíviť žiadny vidlákov ! ()

KOZEL84

No a tady už bych šel definitivně bručet.Nevím co to tu je s tím hodnocení,protože tohle nasere minimálně stejně jako originál (akorát buchta už není tak hezká).Ted' sem aspon' věděl,do čeho jdu.PS:kdo vytáhne kreditku na poli ve vidlákově?!Njn,film plný extrémních debilů,ale nasere spolehlivě. ()

johnymdoe

Úplně stejné jako originál...bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Hodina a půl bezbřehé nudy s nijakými hereckými výkony a ubohým scénářem(námětem) nenapraví ani závěrečná 20ti minutovka která je sice v obou verzích vydařená, ale úplně jak z jiného filmu. V původní verzi byl alespoň Dustin Hoffman, tady ani to ne... Alexandera Skarsgarda a Dominica Purcella mě je líto...ti v tomto nanicovatém snímku jediní byly tou světlou stránkou. ()

dawe787

Husté vyvražďovačce na konci filmu předchází zdlouhavé seznamování s hlavními osobami a jejich konflikty s místními starousedlíky. Výkony neodfláknuté, ale minutáž zbytečně dlouhá. Nejvíce se mi líbil James Woods v roli vzpurného a vzteklého otce. ()

Vaiollet

Původní film jsem neviděla, takže pro mě to byl celkem zajímavý zážitek. Podívala jsem se na něj kvůli Alexanderovi Skarsgardovi, na kterém ted trochu ujíždím. A on byl taky to nejlepší v celém filmu. Nějak jsem si nemohla pomoct, ale prostě mi Charlie nepřišel jako čiré zlo, i když to tak asi mělo působit. Líbilo se mi to, ale znovu se na to už asi nepodívám, něco tomu prostě chybělo. ()

warrenur

Videl som i povodnu verziu, ale tato sa mi pacila viacej. Velmi dobra atmosfera a i vidlaci mali spravny smrnc. Dost temne, zaver sa mi sice pacil viacej v starsom prevedeni, ale pri tomto mate vacsi pocit zadostucinenia. Dalsi z mojich "restov" odskrtnuty. A ze to stalo za to. Odporucam. ()

Aurus

Začátek tohoto filmu je spíše hodně nudný. Ale posledních 20 minut filmu se to hodně parádně rozjede. Příběh je docela dobrý, postavy jsou docela ok a hudba je dobrá. Lokace kde se film odehrává jsou docela zajímavé, atmosféra tu trochu je a napětí zde je ale jenom trochu. Za mě 3/10. ()

Joll

NEchápu proč se předělává něco co je dokonalý... Ne, že by snímek byl úplně špatnej, ale kdo viděl originál, ví že je o několik řádů výše. Woods mě tu po dlouhé době zklamal a Purcell je totální dřevo, tahle role pro něj byl omyl. Kdo viděl originál tak si hvězdu uberte! ()

J. T. Kirk

Obyčejný remake, na dnešní dobu nic neobvyklého. Je pravda, že některé věci jsou tu trošku lepší, ale těch je minimum. Jednou z nich je přítomnost Jamese Woodse. Je to další docela zbytečný film, raději se podívejte na původní strašíky s Dustinem Hoffmanem. ()

Wolvie

Zbytečné,ovšem řemeslně naprosto přijatelné a vlastně docela dobré.Marsden je coby badass stejně netypický jako kdysi Hoffman,Strašáci mají napětí,gradaci a nebýt toho,že se jedná o remake,napálil bych bez výhrad čtyři hvězdy.Takhle zůstanu na třech s tím,že ten film sice není proč zhlédnout,ale urážet vás taky nebude. ()

Rockerman

No tak mě se předělávka tohoto filmu líbila víc, než čtyřicet let starý originál. Prostě filmy se už točí jinak a zřejmě se mi tento způsob líbí víc. Film z roku 1971, s Dustinem Hoffmanem měl velmi pomalé tempo, ale parádní strhující závěr. Ten dramatický závěr zůstal, ale navíc je tu i zajímavý a svižný průběh filmu před tím. Děj se nám přenesl z Anglického venkova do amerického maloměsta a probíhá v současnosti. Neúprosnost, z jakou hlavní hrdina brání svůj dům je fascinující a to vítězství mu musí každý přát. ()

GOREGASM

Velmi intenzivně vygradovaný thriller, který ve své první půli rozehrává známou variaci na téma - movitý přistěhovalec s ženuškou, která navíc v oné díře vyrůstala vs. tlupa pobožných, agresivních a nadržených vidláckých nemakačenků. Když ale Jamesi Marsdenovi dojde trpělivost a nezalekne se ani uhrančivých pohledů po opravdové krvi pošilhávajícího Skarsgårda, dojde na třaskavé finále se kterým si Rod Lurie poradil náramně a snímek tak nakopl do škatulky nadprůměrných. Celkovému výsledku určitě nahrává celá řada známých tváří nejen z filmu (Marsden, Bosworth, Woods), ale i z televize (Skarsgård, Goggins, Purcell). 70% P.S. Purcellův výkon je doslovná tragédie, což mě nepřekvapuje, ale zbytečně to snižuje celkový rating filmu. Ten chlap by nedodal charizma ani lopatě... ()

Hapretor

Viz. stejnojmenný film z roku 1971. Ubírám jednu hvězdu za remake. Ale povedený a záživný remake. Ten pisálek mi už od začátku lez na nervy. Ta holka fakt nebyla pěkná. Ty burani byli fakt burani. Nechtěl bych tam bydlet. Scéna s pastí opět vede. ()

hazaba

Originál jsem neviděla, tudíž nemohu srovnávat. Možná to je dobře, protože takto mi z filmu vychází dost dobrý thriller, který se na první pohled tak netváří. Pomalý rozjezd, záběry na krajinu naladí do pohody, a teprve s příchodem strašáků a jejich interakcí s manželským párem atmosféra začíná houstnout. Herci hrají velice dobře, hudba taky vhodná. ()

Alexander Skarsgård jako vikingský mstitel

Alexander Skarsgård jako vikingský mstitel

15.07.2011

Byl by asi hřích, kdyby mu dříve nebo později taková role nespadla do klína. Stellanův syn a hvězda seriálu Pravá krev se ze všech sil snaží rozběhnout filmovou kariéru. Po Melancholii, remaku Straw… (viac)

Hvězdné nábory i útěky

Hvězdné nábory i útěky

19.07.2009

Strašáci nanovo

Strašáci nanovo

24.04.2009

James „Cyclops“ Marsden se vyřádil v několika komediích (a v každé předvedl, že má pro tenhle žánr opravdu talent), ale teď zkusí něco drsnějšího. Nejdřív jej uvidíme v hororu Richarda Kellyho The… (viac)