Pomsta

• Slovensko Sila pomsty (viac)

Bývalého agenta vojenskej rozviedky povolajú do služby, keď jeho najlepšieho priateľa, politika Larryho Richarda, prepadla a takmer zabila skupina militantných rasistov The Pentagle. (oficiálny text distribútora)

divak84

Asi nejlepší film, ve kterém kdy Dudikoff hrál. Samozřejmě se jedná o další béčkařinu, ale alespon prostředí, kostýmy (bílá maska+meče=nádhera),hudba i finální fight v lese jsou (na poměry B filmů) velmi dobré. Jde sice o otázku vkusu, ale mě tenhle film vždy bavil. Dudikoff se sice mlátit nikdy moc neuměl (ovládá brazilské ju-jitsu, ale to je zřejmě nějaká lechtací metoda) ale mám jej rád, je to sympaták, proto u jeho kariéry musím dát aspon jednou 5*. Kdo film nevidě, jistě doporučím jako jeden z nejlepších B filmů 80. a 90. let ()

Haymar

Jeste spolu s "American Ninjou" asi to nejlepsi (no presneji, jedine slusne koukatelne - a to i po letech) co tandem Dudikoff-Firstenberg-James vyplodili... Z nostalgie davam lepsi prumer! ()

Bozvav

Škoda přeškoda, že vcelku slušný námět a docela vyařené akční sekvence převálcovaly naprosto debilní dialogy, jedna nelogická bota vedle druhé a úděsný dabing. Za mne 40% max. ()

franya69

Klasický průměrný béčko kterýmu bych dal určitě i přes ty bídný fighty o hvězdičku víc, kdyby mě tak nevytočilo ignorování válejících se zbraní v bažině a hlavně to že se na konci nechal málem uškrtit od důchodce pohybujícího se jak po obrně... ()

Hapretor odpad!

Dudlíkov v total nudném filmu o ničem. Herecký výkon Dudlíkova jako vždy hodný Oskara. Měl zůstat u Ninjů - svatá pravda. ()

MickeyStuma

Michael Dudikoff a Steve James se po natočení snímku 'Americký ninja' opět sešli, aby spolu natočili velmi impozantní akční snímek, který má i dnes něco do sebe. Scénář i přes veliké množství akčních scén a zápasů dokonce obsahuje i vcelku vkusný děj, což nebylo zase u videofilmů až tak zvykem. Celé to má úžasnou atmosféru a dává hodně nutkání zavzpomínat na jejich předchozí film, kde se oba taktéž pořádně rozparádili. Akce střídá akci a vše má svůj patřičný švih. Když Steve James sundá tílko a všem dá na obdiv své černé nablýskané svaly, jeho pěsti začnou létat všemi směry a padouši už jen následně padají k zemi s rozbitými huby. Michael Dudikoff má své zápasnické sólo zcela na konci příběhu v džungli, kde je na něj (a jeho sestru) pořádán hon. Vše za silného deště a v močálu. A rozhodně nejde jen o nějakou krátkodobou záležitost. Je na co se dívat. Škoda jen těch slunečních paprsků, které jsou velmi viditelné. Při střihu na jiný úhel kamery zmizí a při návratu na ten původní se opět objeví. Točit v džungli s ohledem na rozpočet však není žádná sranda a tak filmový fanda snad tento neduh dokáže tvůrcům odpustit. Ne, rozhodně to není žádná pecka, ale ve své době byl tento snímek velmi vyhledáván a na tzv. piráckých videokazetách byl dokonce až neskutečným hitem. Škoda, že je dnes už poněkud pozapomenut. Přeci to má v sobě i takový ten punc nostalgie. ()

AnanAss

Snad jediný koukatelný snímek z Dudikoffovy tvorby (tedy alespoň v těch, kde ztvárňuje hlavní role), společně s jeho zmateným pobíháním džunglí s plechovým kyblíkem na hlavě - ale tady nevím, zdali by to obstálo i teď. Každopádně v tomto případě jde o pohodové béčko, ve kterém bývalý ninja dává na prdel rasistickému spolku, který vede čtveřice zazobaných papalášů (ti se navíc umí ohánět s katanou, dýkou, kuší nebo škrtidlem) a vydává se z jejich spárů zachránit svou mladší sestru. Klasicky blbé, ale zároveň nostalgicky kouzelné a zúčtování v jižanských bažinách správně drsné. ()

Cruchot

Určitě jeden z nejzdařilejších kousků mlátiče Dudikoffa. Velice slušně natočené akční scény, zajímavý padouch a jeho suita a také skvěle vystavěný a vygradovaný příběh. Více než slušné béčko. ()

Psycho.R

Kdybych neviděl o stupínek lepšího American ninju, prakticky se stejným obsazením, a stejným režisérem, asi bych hodnotil jinak, ale je to příjemný film, patřící do 80´ ()

Nix

Je to velice solidní filmek s americkým ninjou. Tady je dokonce celkem schopný i když nakládačku umí taky přijmout. Film má celkem drsnou atmosféru a celkově je takový temnější a díky tomu příběh odsejpá a moc nenudí. Ani dialogy nejsou tak ujetý, i když občas ano, bez toho by to nešlo. Ani ten konec mi tolik nevadil, uteče to a to je důležitý. Já se bavil, rozhodně to stojí za zhlédnutí pokud holdujete béčkovým akčňákům, na svou dobu je film i teď v pohodě koukatelný. ()

Shredder odpad!

100 minut mojho zivota, ktore mi uz nikto nevrati. Van Dammove filmy oproti tomuto posobia ako kandidati na ceny akademie. Dudikoff nahodil jeden vyraz, ktory si udrzal pocas celeho filmu. Akcne sceny hravo prekona hocijaky stary serial (A- team, MacGyver). Jednoduchy pribeh a scenar, ktory by vam napisalo hocijake 13 rocne dieta s neskutocne hlupymi dialogmi. Cely film je vlastne prehliadka zlych rasistickych redneckov, ktory z Dudikoffa najprv vymlatia dusu aby sa zakazdym na poslednu sekundu mohol vzchopit a zabit svojho nepriatela. 0% ()

Clark_Kent

Michael Dudikoff a Steve James opět pohromadě a zase v kondici. Na tenhle výpal, jsem se tenkrát dost kurevsky těšil. Líbezné konce krásných osmdesátek, ve velkolepém akčním stylu. ()

johnsnow

Nadpriemerný akčniak s Dudikovom. Bitky skvelé, obzvlásť pasáž v mokrine, záverečná kus slabšia, relatívne dobrý záporáci ale nedostanú až tak veľa priestoru, taktiež sa vo filme zabíjajú deti, síce mimo záver ale i tak. Akurát nechápem ten otvorený koniec na prípadné pokračovanie. ()

Blazkowicz

Z jedné hvězdy to musím o dost navýšit. Asi jsem musel mít při prvním sledování nějakou špatnou verzi v blbém rozlišení. To jsem teď napravil a bylo to mnohem lepší. Ryzí béčka mám fakt rád a tohle není výjimkou. Od béčkové akce až po bandu militantních záporáků. K tomu moc pěkné prostředí New Orleans. Bavil jsem se ale jen do chvíle, než zapálili ten barák a černoch umřel. Následující půlhodina v bažině mě nebavila. Navíc jde vidět přes stromy modrá obloha, ale zrovna kolem těch bitek leje jako z konve. Takže tímto se to pokazilo a ztratilo tempo. 3-* ()

Předseda

"Noční lovec" mi vyvstal na paměti při sledování Živého terče, jenž je jeho evolučním remakem. Ve VHS prehistorii velmi brutální alternativa k Majoru Zemanovi. ()