Na jednom z ostrovov v Karibskom mori, kde stojí základňa námornej pechoty, sa už dlhší čas dejú zvláštne veci – miznú tu totiž dobre vycvičení americkí vojaci priamo zo strážnych stanovísk! Práve preto sem prichádzajú na príkaz značne znepokojeného velenia mlčanlivý Joe Armstrong (Michael Dudikoff) so svojím čiernym parťákom Curtisom Jacksonom (Steve James), aby všetko vyšetrili. Zistia, že za únosmi sú tajomní ninjovia, ktorí pracujú pre nechutne bohatého a mocného obchodníka s drogami. Ten z nich vďaka neznámej látke vyrába poslušné, nemysliace stroje, perfektne ovládajúce kung-fu, ktoré rozširujú jeho súkromnú armádu. Zneužíva na to revolučný objav profesora Sanborna (Ralph Draper), ktorého drží vo svojom sídle ako rukojemníka a núti ho k spolupráci hrozbami. Joe a Curtis budú musieť pri svojom pátraní bojovať nielen s armádou preprogramovaných ninjov, ale aj s nepriateľskými a značne skorumpovanými miestnymi úradmi... (TV Markíza)

LADAS79

Ninjové opět zautočili a to je něco pro Joe Armstronga a jeho partáka Curtise Jacksona aby vypátrali úmosi lidí prsti v tom mají ninjové a bohatý obchodník. ()

horor2

Když je uneseno pár amerických vojáků, zavolejte Michaela Dudikoffa a Stevea Jamesa a oni se na to dojedou podívat. Scéna na pláži, bitka v hospodě a s hlavním záporákem na meče v aréně je boží. ()

johnsnow

Rovnaká blbinka ako bola jednička avšak s tým rozdielom, že akcia je kontaktnejšia, trošku krvavejšia, choreografia nepôsobí smiešne a sú tu pekné baby. Takže za 4* ()

walkingdead

Moje hodnocení patří verzi s obrazem ze 129. kopie VHS a jednohlasým "dabingem", kterou jsem viděl v letech 1989-1992 celkem 47krát. S normálním dabingem a v HD už to nějak není ono. ()

Blazkowicz

Brácha měl pravdu, už to není tak dobré. Opakující se linka s ninjama by nevadila, ale všechno je to takové rutinní a bez nápadu. Jakmile se zjistí, že je Joe ninja, tak musí zase zemřít. Souboje jsou totálně odfláknuté, ninjové prodělali místo tréninku lobotomii, místo sekání s katanami je tady nějaký druh hlazení a nikdo v sobě nemá krev, protože ani po propíchnutí nic neteče. 2+* ()

Domin1359

Tenhle díl se mi líbí víc než jednička, hlavně díky Stevu Jamesovi, který dodává filmu potřebný humor. Dudikoff opět málomluvný a jednající pomocí bojových technik. Film by se dal zpracovat určitě lépe. ()

martins

Další nostalgie z 80.let, pokračovaní Nindži o trošku horší, proto jen 2*, navíc konec filmu hodně připomíná jedničku, útok američanů proti nindžům(chybí jen vojenská technika), Dudikoff vcelku ok, ale Steve James hrající si na černého Ramba fakt ne, navíc velitel americké jednotky vypadá spíše jak beachboy než jako plukovník americké armády. Navíc nindžové a jejich šéf jsou daleko horší než v první části, akce pomalejší, celkové méně zábavné. ()

superzurda

Stejná kvalita jako u jedničky. Jen to dvě další vady. 1. Hudba i prvním díle nebyla kdovíjaká, ale z dětství si ji pamatuju dodnes. Tady je to jen jakási zvuková kulisa. 2. Není asi dobrý do takových filmů tahat vědu. ()