Tínedžer Jake Tyler (Sean Faris) sa práve s rodičmi a bratom prisťahoval do Orlanda a nastúpil na miestnu strednú školu. Rovnako ako mladší Charlie (Wyatt Smith), ktorý žne úspechy v tenise, je i Jake športovo nadaný hráč amerického futbalu. A zakrátko zistí, že dobrú kondíciu bude potrebovať! Keď ho totiž pôvabná spolužiačka Baja Millerová (Amber Heard) pozve na večierok, Jake narazí na vyhláseného bitkára Ryana McCarthyho (Cam Gigandet) – a po tom, čo od neho dostane poriadnu nakladačku, sa Jake rozhodne, že to nenechá len tak. Obráti sa na majstra bojových umení Jeana Roquu (Djimon Hounsou), ktorý ho naučí nielen bojovať, ale i uvedomiť si, aký skutočne je. No hoci Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že ďalší stret so surovcom Ryanom je nevyhnutný... (TV Dajto)

dudo0606

Film o bohatých, namyslených, agresívnych, tupých a povrchných teenageroch, čo všetko riešia len zbytočnou bitkou. Skoro každé jedno rozhodnutie, ktoré hlavný hrdina podnikol mi prišlo nesprávne a vždy sa to dalo vyriešiť inak než len hlúpou agresivitou. Áno bola tu aj doležitá dramatická vložka (chlapec sa ľutuje lebo nehal šoférovať opitého otca, ktorý sa potom zabil) ale tak bohužiaľ spravil si blbosť tak to prekonaj alebo choď k terapeutovi, a nie dokazovať si vkuse niečo bitkou. Odsudzujem idiotov, čo majú nasraté v hlave a na všetko majú paste namiesto mozgu, a preto je celkové hodnotenie u mňa na 1*. Aj tá je tu len za dramatický príbeh trénera, čo vyzeral, že má aspoň trochu rozumu. Celý beatdown je pre z mojho pohľadu totálne absurdný presne tak ako celé okolie fandilo všetkým roztržkám a monoklom. A prečo pre kristove rany ten nemožný Max, či ako sa to volal, proste neudal toho chuja? Proste pre mňa sú takéto záležitosti pre basu a pokuty, nie pre ďalšie rany. ()

Psycho.R

Jakási variace na původního Karate kida. Ovšem přehnaně a bez emocí. Djimon Hounsou byl pro mě naprosto nejasnou volbou pro učitele. ()

Tamten

Příběh o tom, jak jeden agresivní mladík potká jiného agresivního mladíka, který ho zmlátí, tak on mu za to přebere ženskou, začne se učit bojovat a tak dlouho mu učitel vysvětluje, že nemá bojovat kvůli odplatě, až usoudí, že bojovat kvůli odplatě je vlastně dobré. Myšlenkové pochody tohoto snímku jsem skutečně nepochopil, asi jsou na mě příliš americké. A nesympatičnost veškerých postav tomu taky moc nepomohla. ()

Armin82

Film má na tak jednoduchou zápletku opravdu poutavý děj a není tam žádná nudná pasáž. Docela mě překvapil výkon Seana Farise, kterého jsem doteď nikde neviděl. Cam Gigandet je trošku něco jinýho, ten mi zatim neseděl nikde. S Amber Heard taky první film a musím říct, že je fakt hooooodně sexy. Já se bavil 80% ()

Nix

Tento první díl je skvělý, je to sice klasický příběh o středoškolském hezounovi, který dostane na frak a chce se pomstít. Jenže jeden z prvních filmů, ve kterém jsem viděl MMA. Hodně zajímavě pojatý a i když to může na někoho působit jako slaďárna, mne to bavilo. Určitě ze všech dílů nejzájimavější. ()

Zajija

Když jsem viděl tenhle film poprvé, hned si získal mé srdce a musel sem ho zařadit ke svým nejoblíbenějším. Hlavní hrdina mi byl hrozně simpatický a film mě naprosto pohltil svým dějem a dostal perfektní akcí. ***** ()

AlexDLarge

Klasický Karate Kid příběh v kombinací s YouTube. Nemá moc smysl to tady popisovat. Stejně každý z Vás tenhle příběh nejméně jednou v nějakém filmu viděl. Tvůrcům bych určitě poradil, aby film zkrátili, dali tam trochu více emocí a vynechali ten YouTube. ()

Snathoras

Jsem velkým fanouškem sportovních filmů a tento mě nadchnul. Od té doby co jsem tento film se snažím řídit heslem "Nikdy to nevzdávej" a hodněkrát se mi to oplatilo :) Skvělý motivační film...jasných 5* a klidně bych přidal :) ()

aa12

Tohle prostě lidi táhne, ale tahle zápletka mi přijde už dost ohraná a pro mě né moc interesantní. Jinak to ubíhá poměrně svižně a pro normálního člověka, který chce vidět jak outsider dostane nakládačku, pak potí krev a nakonec se pomstí záporákovi je to jistě slušná oddechovka. ()

melekos

Příběh sice není nijak originální, ale i tak je velmi příjemný, nese zase takové to poselství "když se chce, všechno jde..." Když jsme u originality, raději se podívám na film jako je tento, než na nějakou originalitu za každou cenu, co nemá hlavu ani patu. Tady je příběh jasný, od začátku předvídatelný, ale ani tak jsem se nenudil, dlouho jsem se rozmýšlel, kolik hvězd tomu dát, a nakonec volím tu vyšší hodnotu, přeci jen jsem se bavil asi víc, než na 70%... ()

departed

To je tak (ne)uvěřitelně stupidní film, že se divím sám sobě, jak jsem to mohl celé dokoukat. No, stalo se a těch sto minut mi už nikdo nevrátí. Alespoň jednu věc obdivuji a sice práci s kamerou. Ale jinak se přiznám, že jsem se na to koukl jen kvůli Amber Heard, což bylo nejspíš to jediný, proč jsem vydržel až do konce. ()

jadran90

Byla dřina donutit se pustit si film znovu, ale nevzdal jsem to a ono to nakonec bylo dobré. Uznávám, že originalitou nevyčnívá. Tvůrci zřejmě vybrali ty nejvíc klišé filmy a z těch ta nejčastější klišé, aby je dali dohromady v jedno balení. Jenže ono je to slušná zábava. Svižné dialogy, slušné bojové scény a jeden z nejvíc cool soundtracků co znám. I když by to mohlo být kratší, díky hudbě to slušně utíká. Přirovnal bych to k Rychle a zběsile 3, jen bez aut. Cam Gigandet jako záporák s věčným úsměvem na rtech obstál a odolal i pokušení sát nepřátelům krev z těla. Já bych se na takovou Amber Heard určitě přisál. V příběhu je sice jaksi nadbytečná, ale proč si nevychutnat pohled na hezkou holku, když jinak je v něm plno polonahých chlapů? Příjemná oddychovka někde mezi třemi a čtyřmi hvězdami. ()

viviak

Jeden z oblubench filmov, pre mma je to taka motivacna klasika. Neriesim pri nom detaily proste 2 typci proti sebe a skvele fight zabery. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)