Tínedžer Jake Tyler (Sean Faris) sa práve s rodičmi a bratom prisťahoval do Orlanda a nastúpil na miestnu strednú školu. Rovnako ako mladší Charlie (Wyatt Smith), ktorý žne úspechy v tenise, je i Jake športovo nadaný hráč amerického futbalu. A zakrátko zistí, že dobrú kondíciu bude potrebovať! Keď ho totiž pôvabná spolužiačka Baja Millerová (Amber Heard) pozve na večierok, Jake narazí na vyhláseného bitkára Ryana McCarthyho (Cam Gigandet) – a po tom, čo od neho dostane poriadnu nakladačku, sa Jake rozhodne, že to nenechá len tak. Obráti sa na majstra bojových umení Jeana Roquu (Djimon Hounsou), ktorý ho naučí nielen bojovať, ale i uvedomiť si, aký skutočne je. No hoci Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že ďalší stret so surovcom Ryanom je nevyhnutný... (TV Dajto)

gp_one

Ne, opravdu nevím co na tom kdo vidí. Dětská mlátička Brandona Walshe s Dylanem McCaibem, aneb slizoun v podobě dobra i zla, jejíž příběh byl aplikován nejméně v tisícovce jiných filmů. Chlapec je slabý a dostane na rypák, ujme se ho mistr, který ho vycvičí, pozná krásnou dívku, ten co ho zbil ohrožuje dívku nebo další přátele. Nastává pomsta. Film má ale spád, a akční scény jsou pěkně natočeny, takže se na to dobře kouká, navíc zmíněného modelu už se dlouhou dobu nikdo nechytl, takže s přimhouřeným okem vykouzlím hezkých 47 a půl %. ()

asfalt

Pre teenagerov hotová labužnícka delikatesa. Pre mňa však len film o bitkároch, o múdrom trénerovi a o dievčati ktoré sa zamiluje do Pána Dokonalého. Klišé, klišé, klišé,..... ()

Skleni

úplne čistá krásna fight-ovačka v podaní namakaných hercov. Netvrdím, že príbeh je svetový, alebo film je hotové umelecké dielo. Ale, WHO GIVE A SHIT!? Film je parádnou oddychovkou a nič viac za tým ani nik nehľadá. Tak nechápem tie blbé hodnotenia. Ako vkus je fakt jedna vec. Ale keď niekto napíše, že nemá to hlavu ani pätu. Tak ale potom nach si pozrie Shawshank. A nie toto. Toto je totiž doslova boj na plátne. 81% ()

ceBBek

Tenhle film obsahuje snad všechny klišé teenagerovskýho hollywoodskýho filmu. Nicméně mě to docela chytlo a bojový filmy mám rád, takže lepší tři hvězdičky:) ()

Paulusek

americká mládež z vyšší vrstvy neví co z nudy dělat tak se mlátí a při tom se natáčí a myslí, že to je cool. Prostě jen další tuctový film kterým chtějí zprofanovat zápasy MMA a Valetudo. A pro všechny hodnotící tak tenhle film neviděl Krav Magu ani z rychlíku. ()

vitautas

Mám s tím jedinej problém: hlavní záporák mi byl mnohem sympatičtější než hlavní klaďas. Hrozně by se mi líbilo, kdyby dostal na konci znovu nasekáno (chápu, že to v tomto žánru nelze). Jinak pozitivně hodnotím, že bitky nejsou v kungfu štýlu (jak jsem se obával). ()

Maczin

Přesně kvůli všemu, co je v tomhle filmu, chtějí teens z ČR na střední do USA, všichni vypadají tak dospěle/vyspěle, mají luxusní auta, dělají si z nudy to, co je baví. Kdo by tohle nechtěl? Neříkejte, že raději budete někde na koleni vyrábět křídla a létat po nocích za princeznou jak v létajícím ševci? Pro next-gen populaci určitě 4 hvězdy minimálně. Z důvodu, že jsem film viděl nespočetkrát, stále mě baví a má úžasný soundtrack - pět hvězd! ()

Kultak

Dementní film o "ultra cool" moderních fightech, ve kterých zpravidla vládnou největší fešáci s tím nejmodernějším účesem . ()

dakarin

Nevzdal jsem to a doklikal se až ke konci, lehké to nebylo. Až příliš prosté :-) Oba hlavní hrdinové - on i ona - jsou milí, ale stejně se 3 hvězdy klepou tak tak ... ()

Angelos

Fajn oddychovka s příjemnou hudbou a slušnejma hercema... Jako jednorázovka poslouží a pobaví, i přes 110 minut jsem se nenudil :)) 8+/10 ()

zberatel

X-krat videne filmy z podobnou temou,no ked sa k tomu prida bojove umenie (coho som velky fanusik) hned zbystrim pozornost a idem si ho pozriet. Fajnova odychovka na vecer, nic viac a nic menej. ()

AbelXavier

Jsem frajer, ale takovej ten skromnej, at se to spis dozvi ostatni sami. Hmm pekna buchta, ale na tu musim pomalu. A sakra ta beztak bude mit nejakeho typone, no radeji ruce pryc. Anebo ne ty smrade do otevrenych ran mi rejpat teda nebu...au au, ten hajzlik je silnejsi nez ja, no pockej par mesicu, zatim vytucni a ja si odskocim k nejakymu Jodovi (ktery si beztak bude myslet ze je vetsi citon nez ja) do garaze nebo tak neco. Tak ted jsem poradne nabednovanej a muzu si nechat pofoukat svy rozkopany ego. A nebo to hodim na papir, v halywoodoo takove srdcovky zerou zednickou lzici. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)