Abby Richter (Katherine Heigl) je ambiciózna producentka rannej talk show, ktorá je hrdá na to, že dokáže behom chvíľky vyriešiť akýkoľvek problém – teda okrem toho, že je stále slobodná. Keď ale začne klesať sledovanosť relácie, Abby je nútená spolupracovať s novoprijatým pracovníkom Mikeom  Chadwayem (Gerard Butler), mužom ktorý ju irituje absolútne vo všetkom. Potom ale Abby stretne svojho suseda Colina, ktorý je pravým opakom Mikea – je šarmantný, zdvorilý a predstava najlepšej zábavy nie sú pre neho zápasy v bahne. A Abby to tentokrát nechce pokaziť. Nechá si od Mikea poradiť ako Colina zviesť a práve vtedy sa ukáže, že dvaja úplne odlišní ľudia majú skryté túžby úplne rovnaké... (TV Markíza)

kaposlav

Napriek tomu, že romantické komédie zrovna nevyhľadávam a moc nemusím, tak túto môžem odporučiť. Nejeden krát som sa dobre zasmial. ()

Elyssea

Zase jedna o hezké normální ženské, která potřebuje údajného alfasamce, aby z ní udělal děvkovskou knihovnici. Abby musí mít všechny atributy osamělé ženštiny včetně kočky, sexy souseda a sexuální frustrace. Poselství je jasné - každá toužíme po princi na bílém koni, abychom nakonec chtěly jeskynního muže. Naštěstí sloučenina Heiglová-Butler dobře reaguje, zvláště Gerard zvládá testosteron dávkovat tak, aby nepůsobil dojmem, že chce Katherine za ty prodloužené vlasy jen odtáhnout na hrátky. Zábavná záležitost, kterou zvládnou i pánové. A co se feministek týče, arachneuss má pravdu. Suck it! ()

shyster

Takový Hitch pro holky (ale o stupeň horší). A ta Katherine Heigl mě štve už od Greys Anatomy a tady se na tom nic nezměnilo. ()

O´Neill

Nečekal jsem, že se mi to bude líbit, spíše jsem očekávál nějaké "slušné" dvě hvězdičky, ale opak se stal pravdou. Skutečně jsem se nenudil ani chviličku, a nádherné Katherine, s machrem jak má být, s Geraldem, to moc sluší. Butler je hlavní tahoun, to bylo hned jasné, nicméně i poměrně neznámá Katherine Heigl zahrála svou roli na výbornou. ()

bourec

Tenhle film mě hodně překvapil.Taková ostřejší komedie se skvělym G.Butlerem a sympatickou K.Heigl.Teď si uvědomuju,že hrála ve filmu Zzyxx Road,což nechápu,taková p***vina.Některý scény jsou opravdu super,hlavně na začátku jsem se mohl po**** smíchy,a i když ke konci film trochu ztrácí dech,a je tam ten provařenej hollywoodskej konec,nenudil jsem se a musim dát minimálně 80%. ()

Skleena

Šel jsem do toho s prázdnou hlavou, nic jsem neočekával... a přesto jsem byl hluboce zklamán. Butler už dokázal, že to umí i v neakčních rolích, a ačkoliv mi ten pán nevadí, tady mě nepřesvědčil. A ani Heigl. Radši si pustím exmanželku za odměnu, je to stejnej cajdák o ničem, ale... chvilkama se člověk i zasměje. ()

Streeper

Klasická americká komedie, která ničím neurazí ani nenadchne. Robert Luketic tenhle žánr opravdu umí točit. U filmu si krásně odpočinete a zasmějete. Bylo skvělé pozorovat Katherine Heigl jak se z pnuté workoholičky stává uvolněná a zamilovaná ženská. Scéna s vibrujícími kalhotkami je legendární a vždycky pobaví. ()

wohna

Abych pravdu řek čekal sem víc.. Už jenom že poslední Luketicuv film (Oko bere) byl sice z jinýho soudku ale byl super! To samý obsazení. Katherine Heigl, Gerard Butler. Mojí oblíbenci. Je vidět že Butler zahraje cokoli. Od namakanýho svalovce a vůdce 300 vojáků, až po televizního moderátora kerej je pěknej úchyl.. No co.. Pár vtipných scének se našlo.. Ale jinak celej film byl celkem nudnej.. ()

C0r0ner

Místy celkem vtipné, místy celkem přitažené za vlasy, celou dobu velmi předvídatelné, nicméně na jedno zhlédnutí nezávadné. Zejména v záplavě uměleckých nesmyslů je to pořád ještě příjemná oddechovka, na kterou člověka nebolí koukat. 50% ()

necisty

V základu se jedná o klasickou americkou romantickou komedii, kdy snad v prvních 5 minutách víte,jak to celé dopadne. Tenhle film ovšem hýří kvalitním vtipem, charismatickými herci a hlavně většina mužů se ztotožní s hlavním hrdinou a jeho hlášky je budou určitě bavit. Pro společné chvíle s přítelkyní nejlepší varianta, kdy si možná právě i ona uvědomí, že to jak přemýšlí není zrovna správné: ‘‘Právě jsem řekl, že tě miluji a ty slyšíš jenom cvok.‘‘ ()

Flynn

Gerard Butler je sympaták, to se musí nechat, ale pořád mi více sedí spíše v rolích vážnějších. Ale dalo se na to koukat, ty romantárny mě nějak prostě míjejí. Katherine Heigl je taky hodně sympatická, ale zápletka je čitelná jak stokrát čtené noviny, jak jsme asi čekali že to dopadne což? Se divím, že to ještě lidi baví točit...na koukání společně se slečnou to asi plní úkol, jinak mi to příjde jako obyčejná TV zábava. ()

Wormboy

Uplne pohodova romanticka komedia, ktora ma nicim nenastvala. Chemia medzi Butlerom a Heigl funguje, co je zrejme najdolezitejsie a to ostatne je v tomto pripade len vata, ktora vyplna tych prijemne kratkych cca 90 minut cisteho casu. Nic prevratne, nic nezabudnutelne, ale ako jednohubka funkcne. ()

pufina

Gerard Butler jako Mike byl perfektní a skvěle mě pobavil. Muži a. ženy, láska a sex, to jsou témata, která se dají zpracovat všeljak a přitom stále v podobném stylu a dovedou neustále zaujmout. Dobrá komedie :-) ()

Sammya

Asi po dvou letech urgování jsem tenhle film konečně viděla, ale že by to stálo za to, to se říct nedá. Hlavní mužská postava mi byla děsně protivná a nezměnilo se na tom nic až do konce filmu, hlavní hrdinka je blbá. že s ním skončila, protože to prostě je a bude idiot. Kvůli tomu jsem si ten film nemohla ani pořádně užít, i když mám Katherine Heigl velmi ráda. ()

pakobylka

Trochu laciné, ale vcelku vtipné a nápadité. Tu a tam se sice objevují - a zase mizí lehce trapné humorné prvky, ale na jejich obranu je nutné podotknout, že jejich přítomností příběh neutrpí žádnou viditelnou újmu. Možná proto, že nejsou samoúčelné - a nederou se do popředí za každou cenu. Tuctové a poněkud méně odvážné - alespoň ve srovnání s nimi - je kupodivu "balónové" finále. Jakoby mu najednou došla inspirace - a nevědělo si rady, kterak celou záležitost nějak uspokojivě uzavřít a přitom nevybočit ze zaběhnutého schématu romantických komedií. Nicméně při troše dobré vůle ho lze vzít na milost - ostatně jako všechno ostatní. Slabší 3* ()

PROCESOR

Protřelá produkční hraje naivní holčičku co neumí sbalit chlapa a Boreček co má každou na kterou ukáže se zamiluje. Klasické romantické klišé, kdy zmatená blondýnka si nechá nejdříve radit(od Borečka), aby získala svého pana Božského a když ho získá, tak zjistí, že miluje vlastně někoho jiného. Hádejte koho. To není spoiler, to ví každý už od asi tak 20. minuty, jak to bude. Některý fory tam byly povedený, ale stejně myslím, že to nějak výrazně nevybočilo z žánru. A u těch šokujících rad sem zíval, teda vážení, já nejsem žádnej expert, ale řekl bych, že každá ženská je jiná a něco, jako „obecnej“ návod a zaručený pravidla neexistují. ()

Juto

Herectvo je dobré, príbeh je predvídateľný, ale chémia medzi Katherine Heigl a Gerardom Butlerom funguje na plátne veľmi dobre. Je to ľahká zábava. 6/10 ()

c.tucker

Milá zábavka, která je silně nabita hláškami, Gerard hází jednu hlášku za druhou, ale jako celek mi to nesedělo a to především v ústřední dvojci. Vůbec se k sobě nehodili a ani to mezi nimi moc nejiskřilo. Od tohoto filmu jsem očekával o mnoho víc, ale i přes to jsem se zajímavě bavil. ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (viac)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi… (viac)