Salt

Akčný / Thriller / Mysteriózny / Krimi
USA, 2010, 96 min (Director's Cut: 104 min)

Ako agentka CIA zložila Evelyn Salt (Angelina Jolie) prísahu povinnosti, cti a lásky k vlasti. Jej lojalita sa ale stane dôvodom mnohých otázok po tom, čo ju ruský dezertér obviní z toho, že je ruskou špiónkou. Salt sa dá na útek, počas ktorého využíva všetky svoje schopností a dlhoročné skúsenosti v úlohe tajného agenta na to, aby unikla svojim prenasledovateľom. Jej snaha dokázať svoju nevinu ale len podnecuje dohady o jej skutočných motívoch. Závod s časom o odhalenie pravdy o jej identite pokračuje a vo vzduchu stále visí hlavná otázka: čo je Salt vlastne zač? (TV Markíza)

Leonit

Celé mi to přišlo dost slabé. Dvě hvězdy dávám pouze proto, že film rychle ubýhal a nikde se moc nerozplýval a akční scény byly natočeny docela dobře. Ovšem dostalo mě, když Angelina skáče bez problému po jednotlivých patrech ve výtahu a nebo když přeskakuje z jednoho náklaďáku na druhý. To si člověk opravdu uvědomí, že ten, co to točil, je asi trochu mimo. ()

Alhazred

Svižné, akčné, dobre sa na to pozerá, zaujímavý nápad. Fajn akčná oddychovka s malým nutkaním ísť až na 4* - hlavne preto, že film nekončí americkým pátosom. ()

Puchyr

Velice zvláštní film. Amerika si zase zahrává z katastrofickými scénáři,jako vždy. zvláštní že hlavní hrdinka filmu je ve skutečnosti ruská špionka,tedy záporačka která na americkou stranu cukne až pět minut před koncm, Čekal jsem že Angelina bude zas jedna z těch neprávem obviněných bla bla bla,ale děj mě překvapil. Akční scény slušné,závěr poněkud přehnaný,a příběh otevřený. Tenhle film se od ostatních trochu liší dávaám 4,ale za originalitu děje asi pět. ()

whass

Tak tohle je mnohem lepsi nez nepovedeny Wanted!!Angelina jedne ze svych nejlepsich rolich podala opravdu dobry vykon skvele akcni sceny se sice dementnim scenarem ale pro fandy akcnich filmu je tohle jasna volba!! ()

luukaas

Poměrně slušně zvládnutý akční thriller. Angelina Jolie, předvedla to co od ní asi většina čekala, slušnou akci a vynikající herecké výkony, bez větších nesmyslností. Děj má docela slušnou zápletku, bez slepých míst a nudných dialogů. Dávám 4*,jednoduchý svižný a hlavně Angelina Jolie je prostě skvělá. ()

Artyom

je to cele fakt debilni, ale na takove to domaci vykydnuti, kdyz do niceho jineho chut neni.......heh....odpalovani nukleovek ala videohra me dostalo nejvic :) ()

beedol

"Dobrá" směska akčních filmů, přes pár scének z Bourna se dostanete až k Bondovi, občas mi to přišlo až tak moc překombinované a přeplácané, až měl člověk pocit, že už další akční scéna ani nemůže být otřesnější. Dávám za 3 a to jen tak tak, že ne za 2. ()

Profík

Je to tak zamotané, že to vypadá, že ani sami tvůrci přesně nevěděli, jak s tím naložit, čemuž nahrávají i vystřižené scény. Ale akce je lahůdková a Jolie je jako jedna z mála žen uvěřitelná. 75%. ()

kratajirka

Tříhvězdičkový nadupaný akčňák s krásnou ženskou v hlavní roli. Film, ve kterém vám bude všechno jasné a postupně zjistíte, že vás pěkně oblbli. Aneb 75% zábava. ()

vicvixx

Oddechovka, hodně opravdu pitomejch momentů, některý záležitosti pěkný, nekomplikované, zkrátka, oddechovka za tři hvězdy. ()

Gomez518

Ani špatný, ani vynikající. Typický americký akční film, který ukazuje Rusko v té nejhorší tváři. Film mě docela bavil, akčnost tam byla, ale scénář né příliš těžký na vymyšlenía předem se dalo tušit jak to vlastně skončí ()

str0001

Angelina je stále kus. Kdyby natočila něco lehce erotického, tak jistě udělá lépe, než se zahazovat v béčkovém propadáku. ()

Vlad

Na lobotomiu som objednany az o mesiac, takze zatial musim hodnotit s tym co v hlave mam. Technicky OK, ale pribeh je obycajny odvar nahodnej bondovky z 80-tych rokov, coz je na dnesnu dobu prusvih. Ked navyse anorekticka dama v rokoch zlozi na kolena celu specialnu jednotku FBI, CIA, KGB a narodnu gardu imperia, popreskakuje na dialnici zo tri kamiony a v nasledujucich piatich minutach este urobi zo desat psich kuskov, zdravy clovek musi zaplakat. Na to sa neda pozerat ani v opitom stave. Nedokazal som to dopozerat... ()

Salt nám to ještě osolí

Salt nám to ještě osolí

08.06.2011

Akční špionážní thriller Salt vlastně nikdo nemá moc rád, natož aby měl nějaké oddané fanoušky. Vlastně je to jeden z těch snadno zapomenutelných „letních“ filmů. Avšak díky Angelině Jolie solidně… (viac)

Oscar 2011 - výsledky

Oscar 2011 - výsledky

28.02.2011

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (viac)

Nominacím na Oscary vládne koktavý král

Nominacím na Oscary vládne koktavý král