Vražda jeho rodiny byla smrtící hovadina. Krvavá cesta za pomstou... Poté, co byla snoubenka Jompy Tormanna včetně celé rodiny a všech svatebních hostů zastřelena gangem zabijáků, se Jompa Tormann probouzí na nemocniční posteli. Vyhledá pomoc mistra bojového umění pana Handjagiho, aby začal svou cestu za pomstou proti všem, kteří se podíleli na masakru. Jednoho po druhém škrtá Joompa ze svého seznamu "smrti", dokud nenaplní svou pomstu vraždou toho posledního, vůdce gangu Papa Bulji. (oficiálny text distribútora)

TomikZlesa

Jasný je to sračka, a to já rád, je to podobně fekální jako Klub sráčů, ale porce demence a debility nedosahuje tekových mezí, škoda že opravdu vtipných momentů je tu pár, např. "to si děláš prdel" nebo "základku" stojej za to, zbytek je jen vtipný. Musím končit, protože potřebuju zjistit proč mě tak šíleně bolí prdel :D ()

C0r0ner

Na pozice nejhorších filmů historie bych místo téhle, sice amatérské, ale nahláškované šaškárny parodující velmi dobře spousty filmů, dal velesračky od Triera, Tarra, Vláčila, Tarkovského a podobných nudičů, ale na to jsem holt malý pán. Za mě v pohodě píčovina. 50% ()

Courtemanche

Parodie, tolik originality tady je že člověk po chvíli stejně úplně zapomene že byl nějaký film s názvem Kill Bill. (Pokud ale nehledá schválně důvod do něčeho píchnout). 4,5/5 ()

SeanLSD

Primitívne priamočiary tupo jednoduchý a poloamatérsky Laponský Bulo, to je hromada vyslovene odpudzujúcich scén s kopou ďalších totálne a doslova debilných, ktoré nie sú dostatočne vyvážené tými naozaj dobrými gagmi, na ktorých som sa ale zasa parádne a neovládateľne rozchechtal a ktoré dokazujú, že TW dokáže dobre vypozorovať a nápadito pointovať - bohužiaľ nie dosť na to, aby sa mu nezišiel dramaturg alebo decentnejší spoluscenárista. ()

kinghome

Prostě skvělá fekální komedie! xD Nic víc nic mín! Chápu že se to nebude líbit starejm páprdům a šprtům a dalším divnejm věcem... ( tohle nejsou lidi!) A to je 98% uživatelů CSFD. Já tenhle film zbožnuju xD Ale na klub sráčů to nemá! Proto jen **** ()

demented

Úchvatná parafráza na Kill Billa zo severských luhov a hájov. Nieže by som nemal rád dementný humor najhrubšieho zrna, ale stále tvrdím, že podobné filmy by mali zostať kolovať len v úzkom okruhu dotyčných, ktorý sa na výrobe daných kúskov podieľali. Vo svete, ktorý pripúšťa existenciu rôznych paródií s nálepkou "Movie", to však až také zarážajúce nie je. Keď ich môžu mať Američania, prečo by ich nemohli mať Nóri? Aj keď v tomto prípade Nórom trochu krivdím...predsa len "Bijáky" sú úplne iný level ;) Nebudem hádzať formu, pár krát som sa zasmial...takže dnes to bude za *. ()

Danula13 odpad!

Jak se pokusit uspět s parodií na nějaký známý oblíbený film ? Autory asi napadlo, že se nebudou pokoušet natočit něco vtipného a že se pokusí zahrnout diváky alespoň nějakými nechutnostmi, které snad osloví nějaké ty úchyly a část adolescentního diváctva. Autory zavřít na doživotí a pouštět jim tam za trest od rána do večera filmy ze zlaté kolekce světové kinematografie. ()

matiisek odpad!

Totálna blbosť... paródie si rád pozriem, aj keď tu maju nízke hodnotenie. Ale toto si nezaslúži status odpadu pretože to je sračka. Alebo ako povedal Marshallov šéf z How I Met Your Mother: „To nie je ani sračka... to by bola urážka sračky. Je to sračka, ktorú vysrala sračka.“ Raz som nahodil taký silený úsmev. 1% ()

civrss odpad!

Tak bohužel ne. Už jsem si v hlavě krásně plánoval jak vás tady všechny sjedu, že jste suchaři, že jste měkký jako moje stolice po dvanácti svijanských jedenáctkách, ale nemůžu. Nevadí mi fekální humor, nevadí mi parodie - dokonce je mám rád, ale parodie která je těžce nevtipná a naráží na film, kterej mám fakt moc rád, to fakt ne. Kdyby tohle viděl režiséru kvalit Quentina (jakože je nejlepší režisér pod sluncem) musel by panu Wirkolovi vyrazit všechny klofáky a přetáhnul ho mrtvym tuňákem po kebuli. Moc tomu ale nerozumím. O dva roky později Tommy vytvořil mnohem, ale mnohem lepší Dead Snow, který je úplně v jiné lize. Takhle fakticky ale díru do světa filmu neudělá. ()

vitekpe

Komedie, ktera je zrejme urcena pro nejaky zhulenecky parby, ale i tak mi prisla nejaka ridka...vulgaritama se vsechno dohnat asi neda... ()

Adramelech

Film staví na nadsázce a na obhroublém humoru, který místy sklouzává k samoúčelné nechutnosti (scéna u věštkyně). Jeho předností je to, že se naváží do řady témat, na něž nám současní mocipáni dovolují mít pouze oficiální, propagandou šířený názor: emancipace žen, homosexualita, mentálně postižení jedinci, národnostní menšiny. V dnešní době prolezlé politickou korektností je to celkem příjemná protiváha brainwashingu, jemuž nás vystavuje neomarxistická skvadra, která nyní v podstatě už ovládá Evropu, o USA ani nemluvě. ()

agass odpad!

Opravdu to nejde dokoukat, nechapu uzivatele, kteri hodnotili plnym poctem hvezd. Pokud mate aspon trochu radi Kill Billa, tak se do tohohle nepoustejte. Sračka. ()

Prochy38

Byla to totální kravina, ale dostal jsem od toho přesně to, co jsem čekal... Bylo to nechutné, trapné, perverzní a fekální. Škoda. Ale pár gagů se povedlo. Spousta nádherných žen, dobrá hudba i pohodová akce. Čert to vem, vidět už to nechci a neuvidím, ovšem ztracený čas to úplně nebyl... ()

Phorbo

Dříve než Bulja jsem videl Dead Snow od Wirkoly. Tam jsem se zasmál náramně. Navíc. Tam mi ta norština ani tak moc nevadila. Tam ji moc nebylo a dalo se to. Navíc jsem to měl s českýma titulema. Ale Bulja koukat a poslouchat v norštině, která je pro mě neskutečně nezáživná, číst si do toho anglické fekální termonukleární titulky a všechno si to šrotit v hlavě je naprosto neskutečný počin, za který jsem hrdý. Kill Buljo je úchylarna na druhou. Ruce, hlavy, půlky těla... všechno tu lítá. Šíleně mě dostala perforace hlavy od těla pomocí měřidla tlaku.. to je vychytávka jak blázen. No prostě totální krávovina. Když ale máte rádi úchylnost, fekálie, sprosté nadávky a holdujete šílenému norskému jazyku tak do toho jděte. Caradina ani Turamnovou tu nenajdete ale Henriksen s Wirkolou v hlaví roli jsou prostě hustí :D ()

Blazin odpad!

Nejdřív se musím přiznat, že jsem to do konce ani nedokoukal, po hodině mého vlastního mučení jsem to musel nechat. Větší hovadinu jsem hodně hodně dlouho neviděl. Trapný, nechutný a hlavně nudný. Na tenhle film musím hodně rychle zapomenout. ()