Vitaj v džungli

• Česko Vítej v džungli (viac)

Syn newyorského primátora Michael Rockefeller během jedné z výprav do džungle Nové Quineje zmizel. Jeho tělo nebylo nikdy nalezeno. Říká se, že padnul do rukou kanibalských kmenů. O čtyřicet let později se dva páry přátel vydávají do džungle pátrat po jeho osudu. Jejich hledání se brzy mění v zoufalý boj o život. Domorodí kanibalové sledují každý jejich pohyb. Z cestovatelů se stavá lovená zvěř, smyčka se kolem nich stále více stahuje. Kanibalové chystají krvavou hostinu… (oficiálny text distribútora)

Homerking

Skupina přátel se rozhodne najít Micheala Rockerfellera, který zmizel roku 1961 během expedice v rozsáhlé oblasti na jihozápadě Nové Guineje . Jejich výprava se ale změní v boj o přežití když se dostanou na území které obývá kmen divokých kanibalů. Film je amatérský po všech stránkách, herecké výkony hrozné, příběh se vleče jak nevim co ale jelikož mě berou všechny filmy co se odehrávají v džungli přišel jsem si na svoje. ()

HarlanWade odpad!

Naprosto geniální film: Parodie na Záhadu Blair Witch, kterou zřejmě režisér někde v polovině utnul se slovy: Herce už to nebaví, musíme do hodiny natočit konec! Tam kde nelogičnost u obyčejného amerického hororového béčka donutí diváka k zamyšlení, tady k slzám ze ztraceného času. ()

Sir Ludvig

U mna v poho, nakoniec to bolo vcelku vtipne, viac sit-com ako horor, fakt. Gore vela nebolo, atmosfera mohla byt vzhladom na (krasne) prostredie hutnejsia, zato mi prisla fajn kamera a celkovo technicka stranka. Pre pohodovy vecer ;) ()

DrawRubb odpad!

film s nejdelším úvodem na světě ! jestli čekám cca 1hod a 15min na to, abych viděl úplně na konci 4 mrtvá těla lidí co se vydali do džungle na návštěvu kanibalských kmenů, tak to je opravdu velká cena za závěr, který za to ani nestojí. Byl jsem čekáním na konec filmu natolik znechucem, že jsem už uvažoval co si pustit na zpravení nálady. Úplně zbytečný film.0% ()

MFZB

Už dlho som zrejme nezabil nejakému filmu odpad!, no ale v tomto prípade veľa nechýbalo...Nikdy v živote už nechcem vidieť takúto nudnú pičovinu...A vôbec, všetky tieto kokotské filmy natáčané týmto štýlom, sú totálne nepozerateľné blbosti z ktorých zbytočne bolia oči... ()

Carnosaurus

Poměrně nadějná snaha o obnovení kanibalského žánru, která je bohužel nepříliš zvládnutá, co se realizační stránky týká. Handycam look je osvědčený a působivý prvek, ale tady je bohužel tak násilně naroubován, že podráží nohy uvěřitelnosti celého příběhu. To ani nemluvím o důvodu, proč vlastně se čtveřice vysoce nesympatických lidí vydává do pralesa, který je stupidní a na hlavu ťukající blábol. Je až neuvěřitelné, jak doslovný se snaží scénář být a rádoby amatérské záběry, které působí jakkoliv, jen ne realisticky, tomu dávájí korunu. Najde se zde však pár opravdu působivých a děsivých scén, které jen dokazují, že tento snímek mohl být opravdovou peckou. Kanibalský žánr mám moc rád a hodnotím i snahu za jeho oživení. Bylo by lepší, kdyby se o to pokusil někdo zručnější, ale pořád je to o několik tříd výš než kanibalské telenovely Bruna Matteie. ()

Trilobajt odpad!

Tak co je moc to je moc. 5 minut akce z 83 minutové stopáže je výsměch. Nedám ani jednu hvězdu přesto, že hororů o kanibalech je jako šafránu... ()

Adoshek odpad!

Co to je proboha za zku*venou slátaninu Canibal Holocaust & Blair Witch? Rádoby handycam je místy tak "profesionální" jako by lidí bylo 5 a ne 4. Absolutně nezajívamé do posledních 5ti minut, kde se ukáže pár znetvořených těl. Na vyvrhnutí z úrovně odpadu a absolutní nudy to ale pořád nestačí. ()

Pokri

Nuda, nuda a ešte raz nuda, v ktorej zaujme akurát pekná príroda a odkaz na Deodata. Pritom samotný motív je zaujímavý a myšlienka okolo Rockefellera mala slušný potenciál. Bohužiaľ, Hensleigh z toho vytvoril topornú amatérčinu. ()

leonskennedy

Točeno ruční kamerou jako CANNIBAL HOLOCAUST 1980, ale mnohem horší!Nesmyslný děj a nenormální chování hlavních blbců.Žádný sex ,žádná nahota a žádné gore záběry! ()

ZeroX

Tak tento film nebyl zrovna nejhorší,ale vadila mi roztřesená kamera,což nemám moc rád.Přijde mi,že se tam více povídá a více se tam děje až na konci.Čekal jsem od toho trochu víc - napětí .A i ten příběh byl trochu zvláštní,protože oni šli pátrat po osudu nějakého muže,což nemělo moc velký význam.Film bych ani moc za hororový žánr nepovažoval,jelikož se tam ta kamera pořád třese a proto tam neni skoro nic vidět. Ale jinak je to vzkutku docela napínavé. ()

bloks

Velmi pomaly zaciatok, skoro 40 minut sa nic nedeje. Potom sa to ale rozbehne a zacina to byt napinave. Film nie je tak krvavy, ako ine filmy tohto zanru. Ale koniec stoji za to - dokonca sa tam mihne odzadu strateny milionar. ()