Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Lion438

Film na styl Lásky nebeské. Ale hodně příběhů najednou, neustále se mýchající páry, které spíš připomínaly typ telenovely nebo alespoň romantiského seriálu. Hvězdné obsazení tomu docela dalo šmrnc, ale méně je někdy více. Slabších 60 % ()

cineczeck

Od úvodních scén mě zachvátil strach z toho, že budu sledovat napodobeninu Sexu ve městě nebo Singles anebo dalších "vztahových" dílek s trochou ironie. Bohužel dost dlouho trvalo něž se děj rozjel, než se jednotlivé postavy vyprofilovaly a trošku vykecaly, vyjasnilo se kdo s kým a proč:). Ale jak šel čas, jejich osudy mi přišly docela chytře pospojované a začalo mě bavit sledovat jejich kocoviny z lásky, přitažlivosti, poblouznění, touze najít toho pravého/pravou, návratů a rozchodů... Fandil jsem jim(i když ne všem jsem rozuměl) až do konečných happyendů a do celkem i střízlivého závěrečného poselství. Které jsem pochopil asi takto: je super, když najdeš vyhovujícího partnera a pokud jsi sám snaž se poznát sám sebe, protože i to by mohl být smysl života... V mém hodnocení jsem byl na vážkám.. 3 - 4, ale nakonec spíš tři...Škoda..moc dlouhé a ne zas tak objevné, jak se to chvílemi tváří... ()

karmalat

Nejprve jsem čekal standardní přihlouplou americkou komedii, ale byl jsem překvapen hloubkou a otevřeností. Evropan by to natočil asi trochu více pesimistickorealisticky, ale stejnak se mi líbilo. Docela dobře strávený čas s hlavními hrdiny, kteří ani nijak (ač jsou hvězdy) nepřehrávali a vcelku se podřídili příběhu. Optimistické. ()

qnnaire

Príjemný herci, dobrá hudba a romantická atmosféra. Ale to je všetko, čo tento film ponúka. Po vzore Love Actually sa snaží o prerozprávanie prepletených príbehov o láske a ľuďoch, ktorí ju prežívajú iným spôsobom. Celkom slušné na súčasnú americkú romantickú komédiu, ale nedostatočné v porovnaní s inými skvostami žánru. Skrátka to nezaujalo a po paár dňoch po pozretí si už ani presne nepamätám, o čom to vlastne celé bolo. ()

IKOLA

Láska nebeská stretla Sex v meste. Vznikla nekonfliktná omáčka, ktorá nemá šancu poriadne zasiahnuť. Ale rozhodne sa aj tu našli čiepky, ktoré stoja za pozretie - celý príbeh Justina Longa. ()

ghostwo

Když budu hodně hodnej a trošku i měkej, tak dávám 4 hvězdy - proč někdy nebýt trochu velkorysý, zvlášť po takovém slaďáku. Ta vrácená propiska, prstýnek v kalhotech a song od Keanů - vše na konci mě docela dostali. ()

BEZHLAVY

...ze života, ale opravdu! Protože jsem na vlastní kůži prožil hodně podobných situací, s radostí a pokoutným úsměvem jsem hltal jednotlivé příběhy a vůbec se nenudil:o) Moc se mi líbil výkon Jennifer C. a taky J.Aniston, a to je co říci, protože dodnes jsem ji nepřišel na jméno...I když je film podán jako romantická komedie, některé scény a celková atmosféra jsou docela naprudko a nekompromisně syrové... ()

cmman

Nenáročná komedie s hvězdným obsazením. Svoji normu to splnilo, ale že by mě to nějak extra okouzlilo se už říct nedá, přitom herecký potenciál je obrovský. Přišlo mi to jako variace na Lásku nebeskou, jen tomu chyběl ten romantický nádech. Váhám mezi 60 a 70, stejný problém tu má asi více lidí, takže za Jennifer Aniston 70% :-) ()

Figuto

Utahané, nudné, dlouhé. Na chvilku jsem usnul. Známé tváře mi nic nenabídly a po shlédnutí okamžitě zapomínám. .... Já jsem na to opravdu zapomněl a při druhém vidění musím zvýšit. ()

january

Je váš vztah v koncích, který vypadá jako neřešitelná situace? Ale jděte! Určitě máte nějakého známého, který má kamaráda, který má jiného známého, co byl v podobné situaci a jemu to vyšlo! Líbí se vám někdo? Co takhle probrat všechny nepatrné "signály", které jsou "jasným" znamením toho, že on o vás také stojí? Nezavolal? Je tu přece milion důvodů, které vysvětlují proč, jen ne to, že prostě nemá zájem.... Jeden z mála filmů, který odpovídá svému žánru - tedy romantické komedii. Je tu neklišoidní romantika (hlavní hrdinové a jejich příběhy jsou opravdové a uvěřitelné a ne každý z nich skončí happyendem) a je tu i vtip. Myslím, že se v tom spousta lidí najde (jako třeba já). Podle mě oddychové a zároveň má každý příběh i nějakou pointu. Nehledě na to, že tam hrají tři moje oblíbené herečky:) Anketové vsuvky byly bezvadné. Ale myslím, že je to film spíš pro ženy. ()

teresinha

Film se spoustou klišé, ale na druhou stranu báječný večerníček pro všechny romantické duše... to pak odpustíte jedna dvě třeba ten snubní prstýnek v kapse starých kalhot... aach :)) ()

Otakara

Už jenom tohle obsazení slibovalo dost. Recenze nic moc, ale přesto se mi film moc líbil. Je fakt dost poučnej. Až na to, že v reálu to nekončí tak hezky, že :) ()

Toja34

Mělo to být skvělé,ale nebylo. Něco se nepodařilo. Z mého pohledu tam bylo moc problémů a trapností. Nahoře je napsané:Komedie/Drama/Romantický/. Komedie pomálu, drama víc, romantický asi. ()

bee.el

Tohle je film přesně podle mého gusta, našla jsem tam sebe i pár svých kamarádek (on ti zavolá, neboj:D)... Výborná Ginnifer Goodwin, vlastně tedy oni všichni byli výborní... Těch 5* možná trochu nadhodnocuji, ale já jsem se prostě bavila, protože romantické filmy natočené tak moc podle pravdy většinou nebývají... aneb jsem pravidlo, ale přála bych si být výjimka:-) ()

BenNat

Klasická vztahovka viděná očima žen nešťastných, milovaných, naivních a těch, které neví, co chtějí. Hlubší sonda do života dnešních třicátnic, které stále hedají nebo už našly a přebírají. Pokud jste na tom podobně, možná se zde najdete, já ale život takhle neřeším. Možná proto mi tento snímek nepřirostl k srdci. Ale hvězdně obsazené role to vše zachraňují a členění jednotlivých kapitol filmu si přeci jen zaslouží hvězdičku navíc. A ta poslední je za rozuzlení celého spletitého příběhu, které je přesně takové, jaké má být. ()

Nevesta

Film, od kterého jsem vůbec nic nečekala a naprosto mě překvapil, v průběhu filmu jsem se úplně ponořila do děje. Prolíná se zde několik vztahových linek v různých fázích vztahu mladých lidí - hledání toho pravého partnera, randění, manželství, dlouhodobý vztah, nevěra - takže každý si tu najde tu svou životní situaci a někdo možná i pochopení a souznění. Film je natočený jednoduše bez zbytečných příkras a kudrlinek kasovních trháků, má zajímavé světlo, které krásné dokresluje mírně melancholickou náladu. Líbila se mi především reálnost a obyčejnost příběhu, žádné nesmyslnosti, přitom filmu v žádném případě nechybí emoce, spíš naopak. Výborné herecké obsazení. Pěkný film, který si na nic nehraje a zaslouží si určitě lepší hodnocení než 66%... ()

Lucpro

Nenáročný film o vztazích, které sami prožíváme. Z filmu vyzní a zazní spousta pravdy. Dokonce jsou zde i scény, které vás donutí uronit slzu. Herecké výkony jsou obdivuhodné a režie skvělá. ()

borboleta

Pro mě příjemné překvapení, romantický film, který není přeslazený nebo nudný. Je to příjemná oddechovka a pár Goodwin - Long si mě docela slušně omotal kolem prstu. ()

bron

No, vcelku klasika... Nepříliš originální, nepříliš vtipné, ale ve výsledku milé. Ale hlavně, většina pozitivního na tomto filmu je zásluha obsazení. Jinými slovy, casting je za 5* :) ()