Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Florentyna

Nenáročná milá komedie s moc pěknou myšlenkou. Zhacení jedné legendy, která v dámských kolektivech vskutku zdatně panuje - "za copy tě tahá, protože se mu líbíš." Ale co když - až tak moc tě nežere?" :) ()

shedlo

Příjemná komedie o vztazích pro buchti, každý se v tom tak trochu najde, každý příběh má svou osobitost. Původně jsem chtěla dát 4*, nicméně kvůli finální žádosti o ruku dávám jen 3- celou myšlenku příběhové linky Aniston+ Affleck to zabilo, z originální myšlenky se stalo americké klišé a to mě trošku znechutilo. ()

SheldonShamy

Potěšilo, uklidnilo, splnilo očekávání a místy dokonce předčilo! Sympatická komedie, další spousta příběhů s námětem jak jinak než lásky. Každý je jiný, každý dopadne jinak a konec je jako vždy happyend! ()

lobo87

Vďaka Láske nebeskej sa podobné vzťahové romantické komédie s veľkým počtom postáv stali veľmi populárne. Rovnako ako pri ostatných sú niektoré príbehy a postavy lepšie a niektoré slabšie. Tu sa mi najviac páčil trojuholník Connelly - Cooper - Johansson. Tento príbeh bol zaujímavý a výborne obsadený. Hlavne Scarlett tu bola veľmi sexy. Ako celok bol však film mierne rozťahaný a kŕčovitý... 65% ()

Bbbulanek

Filmu dávám 5 hvězdiček, protože on je prostě totálně pravdivý, a v tom tkví jeho komediálnost. Pokud rádi uvidíte hořko-sladké vystoupení o pravdách randění, které sice možná v hloubi duše znáte, ale ještě jste si je nepřiznali, pak film musíte vidět. 95% ()

david666

Velmi dobře se film sledoval - tolik skvělých herců absolutně vyvažuje celkem tuctovou zápletku. Ale i tak jsou tady milostné problémy řešeny celkem vkusně a nepodbízivě. Každá dvojice je svým způsobem originální. U mě teda vedli Affleck a Anniston. Oproti takovému Sexu ve městě intelektuální film. ()

sew810

Moc příjemný náhled do skoro obyčejných životů, výborně provázaný děj, Affleck a Aniston jsou opravdu výborní herci a zbytek se také nenechá zahanbit. Film na nedělní odpoledne s přítelkyní či manželkou s čipsama a kolou. ()

sAreOn

Sníměk mě tedy opravdu nezaujal. Stopáž přesahující přes dvě hodiny je šílená a ke konci prostě už šíleně nudná. Popravdě musím říct, že si z filmu pamatuji poměrně málo, což se mi stává málokdy... Navíc mi hodně věcí ve filmu přišla přitažena až moc za vlasy, ikdyž co bych chtěl od americký romantických filmů ;) Ale stále mi zůstává záhadou, kdo a jak přemluvil tolik známých osobností, aby si ve snímku zahráli... ()

Dankaaa

Film na spôsob Sex v meste ale niečo tomu chýbalo. Oceňujem menej anti-mužských rozhovorov, no nemalo to "šmrnc"...niekedy iba hviezdne obsadenie na dobrý flm nestačí. U mňa priemer. ()

Methos-SK

Prislo mi to ako laska nebeska. Vela pribehov sa odohorava naraz a vacina je spolu pospajanych. Ako bolo to dobre ale....stale je tam to ale. Nieco mi tam chybalo. Nieco co by tomu dodalo tie grady. Ale prijemna romantika na pozretie pri nedelnom nudnom programe. ()

ElKamil

Tento film je takovou nenáročnou směskou několika vztahů, které jsou spolu propojeny nejen určitými postavami, ale i (a zejména) tím, že jedna polovička tu druhou až tak moc nežere. Je celkem zajímavé sledovat jednotlivé páry, jejich vývoj a chování některých postav (které mi mnohdy přišly ujeté, ale pravdou je, že v životě to tak chodí). Celkově vzato se mi to líbilo, hlavně pozitivní energií nabitý konec včetně songu od The Cure v závěrečných titulcích, který si broukám ještě den poté :)... ()

MarryW

Ano, v tomhle filmu hraje hodně známých herců a hereček, ale na druhou stranu je zde spousta takových, kteří moc velké role zatím nedostali. V tomto případě si to ale vynahradili. Po dlouhé době mi ve filmu nevadil ani jeden z herců, všichni se dobře doplňovali a bylo vidět, že si rozumí. Byl to dobrý pokus o sondu do světa můžu a žen a především do jejich chápání vztahů, ale pořád to nebylo ono. Stejně to u všech skončilo happyendem....ano, u všech, protože i ta, která se rozvedla, nalezla " štěstí ". Nevím, ti Amíci bez toho asi fakt nemůžou být. ()

sebuLba

Cooper je hajzl, Barrymore spravně trhlá, Connelly naivní, Affleck má dobré srdce, Aniston zničená a nad všemi těmi hvězdami neuvěřitelná Johansson, která vás nutí tohle dokoukat dokonce, protožě jakmile není ve scéně ona už není nic zajímavého na tom co se dějě mezi všemi těmi dvojicemi. Aby vzniknul lepší film chtělo to méně párů, lepšího scénaristu a hlavně někoho zručnějšího než je Kwapis ( do shlédnutí "Až tak moc tě nežere" pro mě absolutně neznamý pojem ). Který jak vidno jednoduše nemá na to aby z takového obsazení vytřískal mnohem víc a jednoduše vypotil film, který Až tak moc nenadchne.. ()